Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimiszka

Ile wydajecie tygodniowo na jedzenie?

Polecane posty

Gość mimiszka

Poważnie pytam. Ile średnio wydajecie na jedzenie tygodniowo i na ile osób. Tylko proszę pisać o wydatkach na samo jedzenie bez wydatków na chemię czy paliwo. My na 2 osoby potrafimy wydać 200 zł do tego przynajmniej jedno wyjście na miasto (czasami możemy i 3 razy zjeść na mieście) i mąż je obiadek też na mieście. Jemy 5 razy dziennie - 3 posiłki i 2 razy coś na przekąskę. Kiedyś mogliśmy się zmieścić i w 700 zł miesięcznie, a teraz...na studiach sama się utrzymywałam i wydawałam góra 200 miesięcznie, czasami nawet mniej. Dlatego zastanawiam się czy wydajemy tyle bo ceny wyrosły czy żremy za dużo. A no i dodam, że alkoholu nie pijemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiszka
oj, chyba liczyć nie umiem :) wydajemy na jedzenie raczej 250 zł tygodniowo, bo miesięcznie wychodzi conajmniej 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia W
Ja na 1 os wydaję tak miedzy 500-600zł/ mies czyli wychodzi ok. 120-150 tygodniowo. jem 5 razy/dzien, duuuzo zdrowych czytaj czesto drogich) produktów np. orzechy, pelnoziarniste maki, makarony, roznorodne wrzywa i owoce; miesa i wedlin nie jem prawie wogole, od czasu do czasu tylko drobiowe, slodyczy tez raczej nie jem jak juz co to sama sobie robie w domu zdrowa slodycz Dla mnie ta suma jest optymalna, na tyle zeby jesc to co lubie i tyle co lubie, choc nie powiem, sa rzeczy, ktore w danym tygodniu juz musze sobie odmowic, bo by nie starczylo... zeby tak calkowicie jesc ilosciowo i jakosciowo tak jak bym chciala to musialabym miec tak 1000-1200 na siebie na 1 mies. Aha moze jeszcze wspomne o rodzicach - 2 osoby, jedzenie nieregularne jesli chodzi o pory/ ilosc posilkow - wydatki ok. 200zl tygodniowo - glownie na mieso i wedliny, sery, nabial i pieczywo, w tym prawie zadnych drozszych produktow ( typu nerkowce czy suszone pomidory czy wedzony łosoś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astmaa
2 osoby-400zl tyg kiedys nawet 500 wydawalismy kindziu,wedzony losos,duzo ryb,sery,nabial,lepsze wedli,indyk itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy, choc najgorsze sa weekendy, bo tak po pracy lecimy szybko i bierze sie tylko to co na obiad i sniadanie, czasami jest to 60 zl czasami 100 (raz dziennie raz co 2 dni) na weekend robimy wieksze zakupy i idzie 200zl :O a jemy naprawde malo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie podobnie jak gość 21.29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×