Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

drugi poród łatwiejszy czy trudniejszy w porównaniu do pierwszego?

Polecane posty

Gość gość

Niedlugo rodze drugi raz. Pierwszy poród byl bardzo długi (25 godzin), bardzo bolesny i wolno postępujący. Słyszałam, że przy drugim jest trochę łatwiej i szybciej. Jak wspominacie swoje drugie porody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy 13 godzin, oksytocyną, bóle krzyżowe. Drugi 40 minut od pierwszego skurczu, ból jak przy miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi łatwiejszy, szybszy.u mnie pierwszy 13 godz a drugi 3 godz od momentu wejścia na porodowke.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pierwszy 6h35min dziecko 3400 drugi 5h dziecko 4000 przy pierwszym parcie 35 min przy drugim 12 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi w 90% łatwiejszy. Mój pierwszy 21h w męczarniach, drugi 4h w lekkich bólach.Także wiem co czujesz...Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też drugi dużo lżejszy i przede wszystkim szybszy. Przy pierwszym w szpitalu czekałam 9h a przy drugim 40min (dzięki Bogu zdążyłam dojechać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzicie a u mnie odwrotnie,pierwszy chwilka drugi masakra a trzeci to juz przegiecie wymioty i parcie ,gdyby pierwszy poród był jak trzeci to chyba bym więcej dzieci nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudniejszy.... a zylam nadzieja ze odwrotnie cala ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy poród szybki, ok 2 w nocy zaczęły się dość bolesne skurcze,córa urodziła się 5.30) drugi exspresowy :) ok północy chwyciło mnie nagle, nic mnie wczesniej nie bolało,syn przyszedł na świat 0.50 ;) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_Gotham_City
pierwszy poród 25 h i pamiętam to jako koszmar, drugi 2h 15 minut i o wiele mniej bolesny niż ten pierwszy, po pierwszym dochodziłam do siebie z 1,5 miesiąca, po drugim ze 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybszy ale badziej bolesny jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie był dłuższy, jakies 14 godzin trwał, pierwszy trwał 6 godzin. Ale drugi rzeczywiscie był mniej bolesny, mogłabym tak co rok rodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×