Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość
Gość 18 Nie szkodzi ,jak jest obcisla, to nie będzie widać, że pognieciona:P Ty jednak lubisz się przekomarzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Hehe :P :D bd widać ze pognieciona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18 Ale ja będę podziwiał Twoje cycki a nie fałdki na bluzce:P Dawaj fote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnrone
gość18 :) bo stracisz wszystkich sympatyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Wiesz jak trudno znaleźć tali ciuch xD (Ładne zakolanowki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Takie majtki to na ładne i większe tyleczki ktore sie nie wstydza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda przeciągasz sprawę z tymi zdjęciami a przecież wczoraj już wstawiałaś:) a może w nocy byłaś po alko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Wczoraj nie byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to plażowy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda:) co sadzisz o takic zabawch jak opis ponizej?:) "Po miesiącu na pigułach nabrałam śmiałości,że nic ciążowego się nie wydarzy.Mąż za granicą, był tylko tydzień a w tym czasie po półrocznej nieobecności tylko 3 razy.Z premedytacją chciałam tego.Córeczka została u dziadków a ja ze sporą paczką wybrałam się na Sylwka do restauracji.Bawiliśmy się do 4 nad ranem a potem w węższym gronie udaliśmy się do domu znajomych. Tam już bez skrępowania daliśmy upust swawoli.Podlani alko wypiliśmy jeszcze wszystko z barku i począwszy od pozbycia się krępujących marynarek,rajstop,pończoch,sukienek,tańczyliśmy i mizialiśmy się coraz śmielej.5 dziewczyn i 3 facetów. Czasami po dwie w tańcu pieściłyśmy,podniecałyśmy czy lizałyśmy jednego.W końcu 3 dziewczyny padły,w tym żona gospodarza.Nas dwie wzięli oni w obroty,w salonie ma podłodze przed kominkiem i na sofach rozkładali nas i bzykali jak tylko mogli,jeden odpoczywał a dwóch zanurzało się w nas.Braliśmy im w usta gdy osłabli,pieściliśmy jajka i znowu.Koleżanka miała równie wielką chcicę jak ja.Obleli nas spermą i rozeszliśmy się spać.W południe obudziły mnie pieszczoty .Żona gospodarza lizała mi piersi i robiła palcówkę a on stał obok i walił konia. Powiedzieli,że tylko ja zostałam,pozostali rozjechali się taksówkami.Po jej palcówce byłam znowu nabuzowana na seks i wtedy on wszedł we mnie i posuwał mocno aż miałam ciarki z przyjemności a ona leżała przy nas i całowała moje ciało lub pieściła mu ręką jądra i zachęcała,żeby przedłużał,nie kończył. Gdy już się spuścił to tak poczułam,że nie chciałam by kończył. Wzięliśmy prysznic,wypiliśmy kawę,pośmieliśmy się i po mnie również przyjechała taksówka. Jestem przygotowana na bluzganie i wyzywanie mnie przez niektórych.Nie zmieni to jednak mojego postanowienia,że umówiłam się z nimi na sobotę.Będzie kilka osób. Kasa to nie wszystko.A dla mojego męża ona jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnrone
Młoda mnie znudziłaś:( słabo odpisujesz i zdjęć nie wstawiasz chyba poprzednio to tez jakaś lipa była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wielkie cyce to tylko w biustonoszu wyglądają spoko,a jak kobieta się rozbieże to wiszą do pasa i są obrzydliwe.Ty masz właśnie idealną wielkość piersi, ani nie za duże, ani nie za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Powiem to tak, Bluzeczke znalazłam, jest obcisła ale to tak mocno ze wgl suteczkow nie widać, szukałam drugiej lecz nie znalazłam a teraz biedna się zastanawiam czy wstawić te gdzie rodzynkow nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Po tych komentarzach się odważyłam trochę i kupiłam swój pierwszy strój kąpielowy i nie długo jade na basen, pierwszy raz od 8 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość18 :) połoz kostki lodu na sutki:) i będą stały i teraz zrób zdjęcie fonem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Bo ta historia szczerze mówiąc to mnie podniecila ale z byle kim to bym tego nie zrobiła i nie zdradziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze że nie pokazuje,chciała tylko wiedzieć czy są ładne.Miała kompleks że sa za małe a okazało się że są śliczne i całkiem spore.To prawda za wielkie też są nie dobre bo po zdjęciu biustonosza wiszą po pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaa i od 8 lat kapałaś się nago bez stroju?:) wszyscy sie starali podnieść twoje libido , a Ty wszystkich olałaś i zdjęć nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Skąd ja ci lód wezme xD no chyba ze śnieg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadziee że kupiłas coś sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No mogę ponownie zdj wstawic , jeśli chcecie. No od 8 lat nie byłam ani na basenie ani nad jeziorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wstawiaj i sie nie pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Kupiłam taki który w miarę pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Białe bo wszystko widać xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie kupuj stroju dwuczęściowego bo faceci bedą mieli naprawdę ciężko skupić się na pływaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrrrrrrrrrr młoda, pokaz tez ten kostium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego nie tylko to co ma być widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×