Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość Andrzej
Gość 18 to ty suka na maxa jesteś? No do bzykania faceci takie lubią tępe dzidy, ale nie na żone prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 18 A Ty w jakim czasie dochodzisz?:P Przed nim,czy po ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co ale wierna to jm i robie to z facetem z którym jestem od roku i nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopaki nie widzicie że laska was wkręca. wie dobrze że niezła z niej laska i faceci za nią szaleją ale lubi słuchać jaka jest fajna i sexowna. Po zdjęciach widać że faceci lepią się do niej jak muchy. Ma z******tą figurę piękne małe piersi i całkiem niezłą i zadbaną cipkę a udaje że jest nieatrakcyjna. Sama chciałabym tak wyglądać jak ona. Jeżeli koleżanka jednak ma kompleksy to niech wie że są kobiety które chciałyby wyglądać jak ty. Ja mam 160cm 65kg i prawie wcale nie mam piersi. postaw się w mojej sytuacji. marzę o takim ciele jak ty ale niestety mam cukrzycę i nie mam szans schudnąć. Jeżeli dalej czujesz się nieatrakcyjna to sie walnij w głowę. Niejedna laska chciałaby tak wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Andrzej A kogo to obchodzi..... w*************** a j stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o małżeństwo to nie planuje wychodzić za mąż i mieć dzieci, ślub za drogi a dzieci to zbyt wielka jak dla mnie odpowiedzialność Wystarczy mi jak bd pracować i mieszkać z facetem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiedzony jakiś czy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och o andrzej jaki ty yntelygent jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może potrzebuje tego, by faceci chwalili jej ciało, bo nikt go nie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie planuje slubu,widzisz jak pasujemy do siebie. Musze tylko pozbyc sie jakos twojego faceta i nauczyc sie kontrolowac wytrysk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inni sądzą tak inni tak a jeszcze inni inaczej Ja od dziecka słyszałam tylko obelgi wyzwiska śmiechy i słucham jak mnie inny obgaduja, tak źle czułam się we własnym ciele ze dopiero w roku 2014 założyłam pierwszt raz spodenki ponieważ ludzie mówili że moje nogi są brzydkie chude i koslawe, a co ja poradzę ze mam jedną nogę krótsza Nigdy żaden chłopak mnie nie podrywal niezagadal nawet nie podszedł do mnie no chyba ze chciał popisać się przed kumplami to podchodził żeby mnie ośmieszyć. Mówisz ze mam ładne ciało ale ja tak nie uważam, w życiu nie zapomnę jak mnie w gimnazjum koleżanki z klasy wysmiewaly Najgorsze dni mojego życia! Ciągle śmiechy wyzwiska nieprzyjemne żarty Juz nawet z głupich oczy potrafili sb żartować, a jak raz człowiek założył ładna biała tunika to musieli go oblać woda Yh Jak mam sądzić ze dobrze wyglądam jak ciągle takie rzeczy mnie spotykały? Pomyśl jak się poczułam gdy moja matka podeszła do mojego chłopaka i powiedziała ze nie jm jego warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość matki nie zmienisz ale weź sie w garść. fajna dupa z ciebie i czas w to uwierzyć. faceci uwielbiają zgrabne i chude dziewczyny a ty jesteś chuda i zgrabna więc na powodzenie narzekać nie będziesz o ile już nie narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co ty, ja odpycham a nie przyciągam xD Ale mam kolegów, którym czasami pomagam jeśli chodzi o dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas przyciagnelas i teraz nie potrafimy sie oderwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trudno oderwać wzrok od takiego ciała:P A jeszcze jak w wyobraźni pieścimy to ciało i wbijamy się w tego motyla, to dopiero frajda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam juz na nia sily i na to co ona wygaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość18 To ten motyl, też w rzeczywistości jest mnieszy, bo kamera przekłamała?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś wybiórcza jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebebebe
a co ze zdjęciem z paluszkami dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Andrzej
Chwal się d****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet swojemu przyszlemu partnerowi nie pokazesz? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×