Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 go艣膰

lubie sie masturbowac

Polecane posty

Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
Podci膮gam Twoje kolana pod brod臋 i przesuwam j臋zyk po ci\pce z do艂u do g贸ry przysysaj膮c si臋 do 艂echtaczki 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
I popycham mocno biodrami :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oboje chcemy jeszcze wi臋cej. Mocnym ruchem odwracasz mnie a ja wypinam dla Ciebie mocno ty艂eczek. Pragn臋 aby艣 wbi艂 si臋 w moj膮 cipk臋 mocno. Zer偶nij mnie ostro :P M贸j wypi臋ty ty艂eczek jest dla Ciebie :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
Mmm o taaak, czuj臋 pulsowanie cipki na palcach, zwalniam wtedy ruchy 偶eby lepiej czu膰 jak przezywasz rozkosz i jezyk znowu l膮duje na 艂echtaczce delikatnie j膮 pieszcz膮c 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
Mrry! Daj臋 Ci mocnego klapsa w wypi臋ty ty艂eczek, 艣ciskam go rozszerzam po艣ladki i bior臋 k****a w rek臋 i wbijam go w Ciebie zdecydowanym mocnym ruchem :classic_cool: R偶n臋 Ci臋 teraz na pieska twardym k*****m w mocno wypi臋ta dupci臋 :classic_cool: 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
sk膮d wiesz? :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mrrrr o taak! R偶nij mnie i dawaj klapsy bo one mnie nakr臋caj膮 bardzo. Mocne pchni臋cia biodrami sprawiaj膮, 偶e piersi rytmicznie si臋 ko艂ysz膮.... Mrrr z艂ap mnie za w艂osy, poci膮gnij delikatnie i m贸w mi do ucha 艣wi艅stewka :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiem :classic_cool: Jestem podniecona na maksa. Mokra i pulsuj膮ca, a gdy si臋 dotykam to a偶 mi biodra faluj膮 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
Wpycham go mocno i g艂臋boko rozpychaj膮c gor膮c膮 ci\pk臋 :P daj臋 mocne klapsy kt贸re pozostawiaj膮 czerwony 艣lad mojej d艂oni na Twoim ty艂ku :classic_cool: 艁api臋 Ci臋 za w艂osy odchylaj膮c g艂ow臋, napieram na Ciebie cia艂em i pytam si臋 "jak Ci si臋 podoba takie r偶ni臋cie Kotku, czujesz dobrze mojego kut\asa"? :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
Jak si臋 dotykasz? :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
Mmm Twoja cip\ka tak wspaniale otula mego k****a, uwielbiam j膮, wcyhodz臋 z Ciebie i pochylam si臋 do niej i li偶臋 Ci臋 od ty艂u :classic_cool: D艂o艅mi rozszerzam po艣ladki a j臋zykiem penetruj臋 mokra ci\pk臋 mniam! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wsuwam palce w cipk臋 i pieprz臋 si臋 nimi, od czasu do czasu wysuwam i mokrymi mocno masuj臋 艂echtaczk臋 :P Strasznie jestem podniecona. Nie wiem gdzie rzuci艂am majtki :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Odpowiadam st艂umionym g艂osem, 偶e podoba si臋 mi bardzo r偶ni臋cie i czuj臋 jak Tw贸j k***s wype艂nia mnie ca艂膮 i daje rozkosz :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
znajdziesz rano :P szeroko nogi roz艂贸偶 偶eby Ci si臋 dobrze siebie pieprzy艂o mra艂膰 :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiesz jak mi sprawi膰 rozkosz :classic_cool: Wypinam ty艂eczek do lizania mrrrr Z podniecenia trac臋 kontrol臋 nad cia艂em. Moje j臋ki s膮 tak bardzo g艂o艣ne....馃憚 Daj mi skarbie k****a o buzi. Chc臋 go liza膰 i ssa膰 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
Daj臋 Ci mocnego klapsa i wracam do r偶ni臋cia:classic_cool: Wsuwam go w cipk臋, za szyj臋 przyciskam Tw贸j tu艂贸w do 艂贸zka i napieraj膮c ca艂ym cia艂em mocno i g艂臋boko pieprz臋 Cie twardym k*****m kt贸ry rozpycha gor膮c膮 cipk臋 :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mrrrr lubi臋 gdy jeste艣 taki stanowczy :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
Stanowczo chcesz possa膰 mego kut\asa? :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bardzo stanowczo chc臋 possa膰 Twojego twardego k****a :P Obj膮膰 go ustami i liza膰. Bra膰 g艂臋boko do buzi i czu膰 go w gardle. Chc臋 si臋 nim d艂awi膰 tak, 偶eby 艣lina 艣cieka艂a mi na piersi :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chc臋 wystawia膰 j臋zyk i czu膰 jak uderzasz o niego k*****m przez chwil臋 , by po chwili wsadzi膰 k****a g艂臋boko i pieprzy膰 mnie nim w usta tak mocno, 偶ebym czu艂a jak g艂贸wka uderza o moje gard艂o :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
No to daj臋 Ci mocnego klapsa w ty艂ek i m贸wi臋 ssij go :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
up up

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
馃槝 馃槝 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
馃槝 馃槝 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
馃槝 馃槝 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poruszenie_W_bokserkach
Chwyci膰 za w艂osy, obwi膮za膰 je wok贸艂 r臋ki i porusza膰 g艂ow膮 kiedy obejmujesz k****a ustami? :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mrrrr obejmuj臋 k****a mi臋kkimi wargami i zaczynam ssa膰. Najpierw delikatnie, a ju偶 po chwili mocniej , bior膮c k****a coraz g艂臋biej do buzi :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×