Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lubie sie masturbowac

Polecane posty

Gość poruszenie_W_bokserkach
zle popychasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
od stóp do głów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po deserze będzie podwieczorek. Na ostro 👄 Mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie dreszcz przeszedł na to lizanie od stóp do głów mrałł Uda się mi rozsuwają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Ostry podwieczorek? Co to będzie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Wiem, że tego chcesz więc rozszerz swe uda Zaufaj mi kochanie potrafię czynić cuda 😘 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę bardzo.... :P Zanim rozsunę uda, pozbędę się bielizny :classic_cool: Zrób te cuda delikatnie, tak żebym jęczała z rozkoszy i błagała o jeszcze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Najpierw musze sięgnąć między uda dłonią żeby sprawdzić jak Twoja ci\pka się ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokra i gorąca. Pulsuje na samą myśl, że zaraz poczuje dotyk Twojej dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm, kładę na nią dłon i przesuwam palsami między wargami.. Tęskniłem za nią 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrrr drżę z podniecenia. Unoszę biodra.... Tęskniłam za tym dotykiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerzej rozsuwam uda.... Jestem podniecona bardzo 👄 Płatki delikatnie się rozchyliły pod dotykiem palców....mrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Przesuwam palce po cip\ce, masuję ją potem wsuwam dwa palce do środka a do ust wsuwam język i całuję namiętnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo taaak cipka otula mocno palce swoim gorącym i wilgotnym wnętrzem. Czuję na udzie, że jesteś twardy. Moja ręka sunie za Twoje bokserki. Obejmuję dłonią twardą i gorącą męskość 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masuję go i czuję jak pręży się w mojej dłoni. Zaczynam powoli poruszać biodrami. Chcę poczuć jak Twoje palce pieprzą moją cipkę. Nasze języki splatają się w pocałunkach. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Pocałunkami schodzę niżej, całuję i liżę Twoją szyję ciągle rozpychając ci\pkę paluszkami.. Mrry, wolna ręką podciągam koszulkę i zaczynam lizać sutki.. onejmuję je ustami i ssę coraz szybciej poruszając ręką 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię gdy liżesz moje sutki. Robią się tak twarde i wrażliwe. Moja dłoń wpleciona w Twoje włosy.... Wyginam ciało cicho jęcząc i ukazując pełne piersi mrrrr Biodra falują 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Chwytam ustami sterczące sutki i mocno ssę pieprząc Cię palcami coraz szybciej, napieram na Twoje udo twardym penisem :P Wodze językiem wokół sutków robiąć kółeczka, muskam ustami i pocieram zębami, przygryzam je też lekko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieszczoty piersi, przygryzanie i kąsanie sprawiają, że moja cipka wariuje. Oddech staje się co raz szybszy, a z ust wydobywa się jęk. Zaczynam coraz szybciej poruszać biodrami. Nadziewam się cipką na Twoje palce. Cichym z podniecenia głosem szepcę "pieprz mnie mocno" :P Jesteś twardy bardzo :P Nawet nie wiesz jaką mam ochotę objąć Twojego k****a ustami i poczuć jaki jest twardy. Lizać go i ssać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
A Ty jesteś tak mokra, że mam straszną ochotę się Toba rozkoszować więc wyjmuję palce z cipki i daję Ci do oblizania :P potem rozszerzam mocno Twoje nogi i kładę się między udami.. przesuwam dłonią po błyszczącej z podniecenia ci\pce, palcami rozchylam płatki i przytykam usta do łechtaczki dając jej buziaka 😘 potem wysuwam język i delikatnie i powoli przesuwam po guziczku w górę i w dół i z powrotem i jeszcze raz, powolne delikatne muśnięcia językiem :P póniej przytykam język troszkę mocniej i masuję łechtaczke poruszając nim na wszystkie strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Teraz obejmuję guziczek ustami, do cip\ki wsuwam dwa palce i zaczynam poruszać rytmicznie dlonią rozpędzając się powoli a szybkimi ******* języka drażnię Twój skarb rozkoszy :P Ssę ją mocno i liżę, pieszczę jezykiem caly czas pieprząc Cię palcami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylizuję Twoje palce z moich soków dokładnie. Lubię smakować siebie :P Unoszę biodra. Jestem mokra i napalona. Wiem, że zaraz poczuję na tej mokrej cipce Twój język i to sprawia że moje ciało zaczyna drżeć w oczekiwaniu. Liż moją cipkę. Liż i masuj językiem łechtaczkę. Wplatam dłoń w Twoje włosy i dociskam do cipki unosząc biodra. Uwielbiam czuć Twój język na cipce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Odrywam usta od Ciebie, nadal szybko posuwam Cię palcami a druga ręka wędruje na piersi, które są teraz macane i ściskane a sutki szczypane i kręcone między palcami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm, glowa znów wędruje miedzy uda, przytykam całą twarz do Twego łona wysuwam jęzor i liże Cię zachłannie, wylizuję każdy zakamarek Twojej gorącej przepysznej cipki, jej smak tak mnie podnieca, że wariuję, liżę ją łapczywie, przesuwam językiem między wargami ssę łechtaczkę i masuję ją językiem a w środku zginam palce tak jakbym Cię do siebie wołał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liżąc mój guziczek i równocześnie pieprząc cipkę palcami, doprowadzisz mnie do orgazmu bardzo szybko :P Słyszysz jak moje jęki stają się coraz głośniejsze a biodra mocniej i gwałtownie napierają na palce. O taaak! Nie przestawaj mnie pieścić. Jestem tak bardzo bliska spełnienia. Poczuj mój orgazm na swoich palcach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Lizu lizu liz liz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Lizu lizu liz liz 😘 Lizu lizu liz liz 😘Lizu lizu liz liz 😘Lizu lizu liz liz 😘Lizu lizu liz liz 😘Lizu lizu liz liz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
O taaaak, mmm czuję jak zaraz eksplodujesz i będziesz się wiła jak wąż :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję zbliżający się orgazm. Fala ekstazy zalewa moje ciało. Silny wstrząs wyrzuca moje biodra w górę, a z ust wydobywa się głośny jęk. Ciało zastyga a cipka zaczyna mocno zaciskać się na palcach, które wciąż we mnie wsuwasz i wysuwasz. Mrrrr 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×