Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z ogromnym grzybem w łazience

Polecane posty

Gość gość

Witam. Może ktoś z was będzie mógł mi pomóc. Problem polega na tym ,że w łazience mamy ogromny grzyb na ścianach. Nie pomagają już żadne środki na to paskudztwo. Latem nie ma w ogóle śladu na ścianach ale zimą ściany są całe czarne. Jest to dom poniemiecki, a w łazience znajduje się dziwny podest który chyba on jest problemem. Podejrzewamy ,że to jest chyba jakaś studzienka ale nikt nie chce tego ruszać.W łazience często jest wietrzone nawet przy kąpieli okno jest uchylone. Grzyb zaczyna wychodzić powoli już w pokoju gdzie ściany były niedawno robione. Okna są plastikowe. Może polecicie jakieś skuteczne preparaty które będą skutkować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zedrzeć cały tynk, ale nie wiem, czy to coś da, ponieważ grzyb przeszedł na drugą stronę. Ten podest o którym piszesz, to niestety trzeba sprawdzić. Spróbuj perhydrolem. To 30% woda utleniona, którą trzeba trochę rozrzedzić i uważać, bo parzy. Ja przemalowałam kiedyś całą sypialnię ace. Roztwór 1/1. 3 lata był spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tynk już był zdzierany i nic nie pomogło. A ten perhydrolem gdzie mogę dostać ? Nawet kafli nie możemy położyć bo z pewnością po jakimś czasie by odpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×