Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poszukiwany_partner

Fajna kobietka poszukuje partnera na wesele!

Polecane posty

Witajcie, projekt polega na znalezieniu partnera (jako osoba towarzysząca) na wesele dla mojej cioci. W okresie wakacyjnym 2015 roku żeni się jej syn, a ona jako fajna singielka chętnie zaprosiłaby kulturalnego, przystojnego partnera na weekend weselny w okolice centralnej Polski. Jako punkt honoru przyjęłam znalezienie jej wartościowego i towarzyskiego Pana, który posłuży silnym ramieniem podczas tego dnia. Poszukiwany: - kulturalny, przystojny, towarzyski, na poziomie mężczyzna - zadbany i wysoki - bez zobowiązań - wiek pomiędzy 40-55 lat ONA: - babeczka na poziomie - inteligentna, szczupła, o wesołej osobowości - miałam nie pisać, że jest niezależna, samodzielna, bo podobno to odstrasza - ALE ONA NAPRAWDĘ TAKA JEST :) - z racji zajmowanego przez nią stanowiska w fazie wstępnej nie chcę ujawniać jej wizerunku Panów odważnych i zdeterminowanych zachęcam do przesyłania zgłoszeń na adres: poszukiwany_partner@onet.pl W skrócie proszę napisać kilka zdań o sobie oraz dodać zdjęcie. Ogłoszenie nie jest żartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Sex jest w programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie zgłaszam swoją kandytaturę, wiek 30 lat, wzrost 193 cm, umięśniony, waga ok100 kg, po świętach 105 kg. Dobrze wale z banie,czyli idealny na wesele, także dobry w pięsciach,dużo pije ale mam mocną głowę,dużo jem, jestem kultularny, porozumiem się po niemiecku.Nadaje się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byś była fajną babeczka to byś nie szukała faceta na Sylwestra tylko sami by ciebie zapraszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o mnie, tylko moją ciotkę, możecie wierzyć bądź nie, ale jest super babką, jednak jej stanowisko nie pozwala na umieszczanie zdjęć w ogólnodostępnych źródłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×