Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy poszlybyscie na l4 w mojej sytuacji?

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 3 mies ciazy umowa na czas okreslony konczy mi sie za 2 mies. Ale juz teraz mam wg prawa przedluzenie do dnia porodu+macierzynski roczny. nie sadze zeby przedluzyli mi umowe(3cia na czas nieokreslony). Czy pracowalybyscie do konca(tak do 7-8 mies)czy poszlybyscie na l4? Samopoczucie teraz mam takie sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu bym poszła bo i tak kończy Ci się umowa za 2 miesiące a nawet przy takiej umowie kobieta w ciąży jest chroniona w czasie ciąży i na macierzyńskim więc byś dostawała pieniążki... idź teraz bo później może być za późno a poza tym jeśli się nie najlepiej czujesz to tym bardziej dla dobra dziecka. Ps Gratulację :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gszostymsc
Ciezko radzic bo nie znamy twojej pracy. Ja jestem 6 msci pracuje normalnie. Porozmawiaj z pracodawca i moze uda ci sie wyczuc klimat, moze jak zobacza zaangazowanie to docenia i bedziesz miala gdzie wrocic?jak uslyszysz ze nie to nie ma po co chodzic. Pewnosci zreszta nigdy nie bedziesz miec. Osobiscie zadowolona jestem ze pracuje, dbam o siebie itp ale jezeli wiedzialabym ze to koniec roboty to raczej bym sie nie zwlekala o 5 rano z lozka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadal dziad do obrazu a obraz
a o ktorej bys sie zwlekla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaee
Dzieki,niby praca spoko bo biurowa nie jest as tak ciezka ale mam ponad 1 godz dojazdu w jedna str z przesiadkami .Nye jestem tak do konca pewna czy mi nie przedłuża ale na 80% stawialabym na to ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×