Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciągłe uczucie zmęczenia i senności

Polecane posty

Gość gość
Weź się kobito odrobacz porządnie i wyłłucz tą candidę co się namnaża przy pasożytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jeszcze badania w kierunku boreliozy i toksokarozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze być też jakaś choroba ukłądu krwionośnego. Udaj się co predzej do specjalistów (m.in do chirurga naczyniowego - http://chirurgnaczyniowygdansk.pl/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj przyczynę takiego stanu można znaleźć tylko przez eliminacje podejrzanych chorób, które mogą to powodować. jeśli badania będą ok, to stwierdzą, że to depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osłabienie, zmęczenie i ogolnie złe samopoczucie może być spowodowane przez anemie... ja tak miałam , chodziałm jak przejechana przez walec drogowy. W badanicha mi wyszło ze mam nieski poziom zelaza, wiec poczatkowo starałam sie uzupełnic w diecie - buraki, wątróbka, kaszanka :( . Nic to nie pomogło. Dopiero jak zaczełam zażywac chela fer czuję się zdecydowanie lepiej i wyniki tez mi sie znacznie poprawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem podobne objawy i okazało się, że przyczyną są problemy z tarczycą miałem lekko podwyższony poziom TSH i dalsze badania zlecone przez lekarza wykazały, że mam chorobę Hashimoto, czyli przewlekłe zapalenie tarczycy. Sprawdź jak zarobić naprawdę warto![url=http://kasajakzarobic.blog.pl/]http://kasajakzarobic.blog.pl/ To żadna ściema! zajrzyj do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś brac magnez? Ja miałam podobny problem i zaczełam codizennie łykac chelat magnezu b6. Bardzo pomógł. Tylko trzeba przyjmowac tak z dwa miesiące żeby uzupełnic takie duze niedobory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre wrażenie na mnie zrobił pan Dmytro Sydorchuk z Vitanea - www.vitanea.eu Byłem tutaj ostatnio na pierwszej wizycie, miałem robione całościowe badanie organizmu i wyniki wyszły ciekawe. Szkoda, że żaden lekarz mi nigdy w życiu takich badań nie zrobił, to bym wiedział skąd te moje ciągłe bóle brzucha..Polecam! Od przyszłego tygodnia zaczynam tutaj terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulicy Podłęskiej w Krakowie w gabinecie Vitanea mają dobrych diagnostów. Ja przez wiele lat nie byłam w stanie się dowiedzieć skąd moje ciągłe zmęczenie i wahania nastrojów. Zdiagnozowali mnie dopiero tutaj, a winne były przywry i inne pasożyty, które nosiłam w krwioobiegu. Kontakt do nich jest na vitanea.eu. W ofercie mają super precyzyjne urządzenia EAV Diagnostic, które wykryje każdą niepokojącą zmianę w organizmie i dokładnie zlokalizuje jej umiejscowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumen
Hej dosc stary post, ale moze jeszcze autor zajrzy kiedys. Czy udalo sie znalezc przyczyne? Rowbiez mam to sami juz od 3 lat i stracilem chyba nadzieje, ze to sie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagamara45
Być może problemem jest bardzo małe nawadnianie organizmu. Kiedyś też miałam problemy ze zmęczeniem mimo iż spałam ok 8 godz budziłam się niewyspana itd Dopiero po przeczytaniu https://adamed.expert/sennosc/ i zastosowaniu się do wskazówek problem sam się rozwiązał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywam się Dorota i przez prawie 10 lat chorowałem na zespół chronicznego zmęczenia. Nie spałam w nocy, odpoczynek nic nie pomagał bo ciągle byłam zmęczona. Coś strasznego! Tylko ktoś kto sam to przeżył będzie wiedział o czym mówię. Brat znalazł mi klinikę Asklepios w Hiszpanii i chyba uratował mi tym samym życie. Bo nie wiem jak długo bym jeszcze pociągnęła w takim stanie...bo niestety ale się zkażdym rokiem nasilał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×