Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żal mi grubych kobiet

Polecane posty

Gość gość
A no właśnie, to prawda, że znowu jesteś z Witem? Znowu narazisz biedne zwierzęta na macki tego psychola? Nie zdziwiłoby mnie to gdyby ktoś zawiadomił TOZ. I lepiej uważaj, bo ktoś komu los zwierząt nie jest obojętny, może to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z NADWAGA Kobiety maja BRZYDKIE CIALO,zastoj tluszczu,pelno celulitu :( tak gruby kloc. i nawet pozniej jak schudna ,to ta rozsciagnieta skora na ciele przez otylosc ,nigdy juz sie nie naprawi ,bedzie brzydkie cialo,czasami i rozsstepy-rozciagiecie skory... :( i operacja nie zasze pomaga,rysy twarzy moza poprawic operacja , wiele japonek poddaje sie operacji rysow i poziej po zabiegu calkiem inna twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Twój fagas nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ludzie dajcie spokój z tymi złośliwymi komentarzami. Ty gość anonimowy przestań tu wylewac jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sama opisywałaś jak je traktował wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepotrzebnie Ci zal "puchatek",bo ja akurat never takich problemów nie miałam,ani z zakupami,ani z akceptacją siebie,ani z powodzeniem u płci przeciwnej,co akurat mi "loto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja ważyłam w 2013/2014- 63 kg, 1.68 m wzrostu, miałam piersi mikrusy, że zakładając stanik szukałam tam biustu, kości na tyłku, tak że robiąc brzuszki podkładałam poduszkę, bo mnie tyłek bolał., biegałam dużo( to już 8 lat), piję 5 l płynów dziennie, paliłam papierosy XII 2014, rzuciłam papierosy, stąd skok wagi: spowolniony metabolizm, ważę 70-72 kg( już stoi), 1.68 m wzrostu, piersi C( super!!!), brzuszek mam, biegam też, piję 5 l płynów dziennie, nie palę Doceniam że jestem zdrowa!!! Mam nadwagę 2-4 kg, czuję się dobrze, schudnąć zamierzam do 65 kg., bo mam dużo extra ciuchów, których nie wyrzucę." 2-4 kg nadwagi? Raczej 12-14. I nie mówię tego złośliwie, po prostu powinnaś sobie to uświadomić. Sama ważę 60-61 kg przy wzroście 165 cm i mam ok. 5 kg za dużo. Ty musisz wyglądać strasznie, przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem przy kosci ale nie narzekam na powodzenie ,dbam o siebie ladnie sie ubieram i ponoc mam twarz jak lalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2-4 kg nadwagi? Raczej 12-14. I nie mówię tego złośliwie, po prostu powinnaś sobie to uświadomić. Sama ważę 60-61 kg przy wzroście 165 cm i mam ok. 5 kg za dużo. Ty musisz wyglądać strasznie, przykro mi smutas.gif A dzień dobry. Zanim mnie będziesz uświadamiać, oblicz IBM a dopiero pisz, bo dla wzrostu 168 prawidłowa waga ciała to od 53-70 kg. Na marginesie czytasz wybiórczo, schematycznie, wyłapujesz tylko słowo : "waga".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×