Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anama

Zmniejszona kaloryczność posiłków,racjonalne odżywianie!!

Polecane posty

Gość Anama

Cześć! czy jest tutaj ktoś, kto tak jak ja boryka się z dodatkowymi kg i przeszedł na dietę zmniejszającą kaloryczność posiłków, zmienił dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze? Ja jestem na diecie (1600 kcal), wyliczyłam sobie ile powinnam jeść kalorii aby schudnąć 0.5 kg tygodniowo, -dodatkowo odstawiłam colę(którą zresztą uwielbiałam) oraz wszystkie pozostałe słodkie napoje, pije tylko wodę i zieloną herbatę, kawy nie pijam. -słodycze (raz w tygodniu mam słodki dzień i wtedy pozwalam sobie na coś słodkiego, chyba, że w tygodniu bardzo mi się chcę wtedy sięgam po kostkę czekolady gorzkiej z chilli ), -smażone (nie jem w ogóle smażonego, zamiast tego paruję, bądź piekę w piekarniku lub gotuję) -oprócz tego nie jem żadnych chipsów, paluszków i innych tego typu oraz fast foodów. Poza tym jem wszystko(w tym także biały chleb,makarony, ziemniaki itd) skrupulatnie licząc kalorie, tak by nie przekroczyć tych 1600 kcal. W okresie teraźniejszym nie uprawiam żadnych sportów, jedynie jakieś intensywniejsze prace domowe badź spacery. Na diecie jestem od 3 miesięcy, przez ten czas schudłam 7 kg, takie też było moje zamierzenie. Moja waga wyjściowa to 80 kg. Czuję się bardzo dobrze, mam więcej energii, nie miewam wzdęć (co przy niezdrowym odżywianiu było normą), nie czuję się ociężała, a przede wszystkim widzę efekty. Skóra nie wiotczeje , jest jędrna bo spadek masy jest prawidłowy, nie ma efektu jojo, same plusy. Może ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×