Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nivea22

10 miesięczne dziecko nie chce spać w nocy!

Polecane posty

Gość Nivea22

Hej ! Mam 10 miesiecznego synka! Nie przespal mi zadnej nocy od urodzenia . Jest najedzony , ząbki nie wychodzą narazie.. Nie mam sił na normalne funkcjonowanie. Prosze doradzcie jak wyglądało to u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj tez tak miałam, ani jednej nocy mi nie przespał, budził się nawet po 2 razy na butelkę mlek, kręcił, płakał, gubił smoczka... ale jak miał półtora roku wszytsko się zmieniło... Będzie lepiej, Musisz być silna:) Mój jak teraz do mnie przychodzi i mówi "Mami am am" to zapominam jak było n a poczatku ciezko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 9 miesięcy i też się budzi do piersi chyba ze 6 razy. Ale ja wyjme cyca i śpię dalej on zresztą też zaraz usypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 9 miesięcy i też się budzi do piersi chyba ze 6 razy. Ale ja wyjme cyca i śpię dalej on zresztą też zaraz usypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę że to kwestia czasu, miałam podobnie przez długi czas, w ogóle to największy problem miałam z tym, żeby mała zasnęła. Dopiero jak zaczęłam dawać jej smoczek, taki ortodontyczny z aventu który mogła sobie przekręcać języczkiem na różne strony to było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakarm go pozadnie na noc to bedzie spac, a Wy myslicie, ze cycuszka mu dacie i bedzie najedzony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam prawie 11 i przed spadniem pozadna butle mleka z kaszka wypije i mimo to wstaje z 5 razy w nocy. wypije ok 30 ml i spi dalej. z corka tez tak mialam...WIDOCZNIE TAKA URODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka do roku potrafiła od północy do rana budzić się 5 razy i zaczęłam jej podawać delikatna kasze manne na normalnym mleku najpierw wieczorem tak od ok 9 miesiąca to spala ok 6 Godzin ale później do rana cycek. Sama się odstawila od piersi tydzień przed roczkiem to dawałam jej też kasze w nocy ale pediatra powiedział ze juz nie powinna jeść w nocy i po 3 nocach zaczęła mi spać całe noce.ale ma czasami takie noce.ze.budzi się na ok 1-1,5. Np teraz odkąd Mrozi to nad ranem się Budzi. Albo jak jest pelnia to gorzej śpi. Albo jak za wcześnie pójdzie spać to tez się kręci ale ogólnie śpi 10-12 godzin z tego czasami jakąś przerwa na kręcenie.się a ma 19 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×