Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WĄCHANIE RAJSTOP

Polecane posty

Gość gość

Po szkole(4 technikum) zaprosiłam do siebie chłopaka, który mi się podoba. Miałam na sobie cienkie rajstopy, które zdjęłam i wrzuciłam do kosza na bieliznę. Po 5 minutach stwierdził, że musi iść do łazienki. Gdy poszedł a ja szłam do kuchni przez niedomknięte drzwi zobaczyłam jak wącha moje rajstopy! Stałam tak 2 minuty, obwąchał je ze wszystkich ston, w kroku i stopy. Myślałam że zwymiotuje. To jest normalne? Wąchać znoszone, przepocone i śmierdzące cipą rajstopy. Spotkaliście się z takim czymś? Kolega naprawde mi się podoba i ja jemu chyba też, ale nie wiem czy dać mu jeszcze 2 szanse po tym co zrobił. Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma jakieś spaczone fantazje seksualne lepiej odwiedź seksuologa zanim przywiąże cie do drzewa albo wywiezie do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super fajna sprawa.. tylko dla prawdziwych koneserów.. uwielbiam ten zapach.. siusiak szybko staje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrrwooo ile razy jeszcze bedziesz to wklejac? Brandzlujesz sie tym jak ci ktos odpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ktoś to wkleja! Dodałam ten post pare tygodni temu i ktoś skopiował i dodał taki sam. Nieładnie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze i wkleja ale temat fajny drogie dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodko sie wali konika przy takich rajstopkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie wąchają to nieszkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mx5
A ja idąc do mojej znajomej, buszuję po jej łazience. Dziewczyna niewysoka około 165cm wzrostu stópka 37, bardzo zgrabna z racji dresscode chodzi zawsze w spódniczkach. Rajstopki obowiązkowo - zawsze nosi takie cieniutkie 8 - 10 den cieliste, bez wzmocnień na paluszkach i bez pogrubionej części majtkowej. Bardzo często na paluszkach leci jej oczko uwielbiam na to patrzeć:) Zapuszczam się do jej łazienki i buszuję po koszu z bielizną do prania. Rajstop tam co nie miara, całe z oczkami co kto lubi wącham zakładam na pałkę czasem coś na nich zostawię. A, no i nosi stringi zawsze w części przylegającej do pierożka są uślimtane, pachną cudnie też czasem poliżę i zostawia swoje co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zryty leb ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
a fuj,teraz gdy przyjdzie do mnie jakakolwiek osoba płci męskiej ,wyniosę kosz z łazienki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponować musisz mu wachanie swoich stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mx5
Gośćula nie znasz dnia ani godziny kiedy obcy facet zleje się w Twoje majtusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×