Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orek_11

Prezent dla 30latka. Co wybrać?

Polecane posty

Gość Orek_11

Mój mąż kończy właśnie trzydziestkę. Chciałabym mu kupić jakiś fajny prezent, coś typowo męskiego, ale chce uniknąć kupowania mu ogranych rzeczy typu krawat, skarpetki, koszula... No i nie bardzo mam pomysł. Co możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnia
A o kosmetykach myślałaś? Ja swojemu na 30 kupiłam zestaw kosmetyków, których używa i kosmetyczkę za ponad dwie stówki do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi_wroc
Hm… gdyby chodziło o narodziny dziecka to sprawa była by prostsza… jak pali to cygaro, ale to chyba nie na taką okazję :)) . Może jakiś dobry alkohol jeśli jest koneserem, albo kosmetyk? Ewentualnie, jakiś typowo męski gadżet. Ja swojemu kupiłam golarkę jakieś dwa lata temu (philipsa aquatouch). Jest jedna zaleta takiego prezentu, że ty też na tym skorzystałam, bo lubię gładko ogolonych facetów :) Poza tym, wygląda naprawdę stylowo więc na prezent się nada. Możesz pomyśleć też ewentualnie pod kątem jakiegoś hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dopasuj prezent do jego pasji, do tego czym się zajmuje, co lubi robi robić. Ja swojemu kupiłam ostatnio słuchawki bezprzewodowe z allinside.pl, ponieważ lubi grać na komputerze i z pewnością mu się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy facet będzie zadowolony z dobrego sprzętu hi-fi. Ja swojemu facetowi podarowałam kolumny od polskiej firmy STX. Był wniebowzięty|! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×