Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarzyna22

szukam pracy za granica

Polecane posty

Gość gość
a co umiesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz znac obcy jezyk musisz miec kase na utrzymanie i na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 19 lat znam sie na budowlane i dużo ińych rzeczach interesuje mnie jakaś praca związana z budowlanka produkcja i innych. Niestety nie znam za bardzo jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam za granica 11 lat i tez szukam pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjechalam pol roku temu z jedna walizka i 10 funtami w portfelu. Na dzien dzisiejszy mam kontrakt w dobrej firmie. Ale Slonko... niestety bez jezyka to za daleko nie zajdziesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zbiory truskawek w Niemczech? tam cię wezmą i bez języka fakt ciężko ale można fajnie zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też sprawdzić na rekrutacyjnarewolucja.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo ofert pracy za granica jest tutaj: http://polandworkforce.com/praca-za-granica warto poczytac, co prawda nie napisalas jakie oferty cie interesuja ale powinno ci sie udac znalezc cos dla ciebie. Ja tez bede chyba wyjezdzal w tym roku do pracy do niemiec, wole zarabiac w euro niz w zlotowkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzaj wszystkie strony internetowe, ja znalazłam poprzez rekrutacyjnarewolucja.pl Tobie też polecam zajrzeć na stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi oglodzeniami z internetu to nie bardzo juz parę razy moi znajomi tak wyjechali to wrócili bo to byli tylko oszustwo . licze ze ktoś mi pomoże jakieś sprawdzone oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gdzie i w jakim charakterze? Jakbyś miała ochotę pojechać do pracy w Dubaju na przykład to zarejestruj się tutaj http://www.eurohunters.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest teraz nowy portal dla szukających pracy w Norwegii pracaidealna.pl sprawdz moze u nich się ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma wyjechała do Norwegii przez pracaidealna.pl i pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz ofertę pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin82
Witam szukam pracy za granica jako malarz budowlany . mam doświadczenie i kwalifikacje na to stanowisko. Jednak nieznam języka no może angielski słabo. Zna ktoś może jakieś namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyslalam męża 2 lata temu do niemec bez języka, bez kasy ,mial mieszkanie z innymi polakami pracował na budowie ,praca malo płatna i bardzo ciężką. Brakowało mu na jedzenie ale po 3 mies. Znalazł lepiej płatna ,potem znów zmienił prace uczył język. Po roku juz zabrał nas do siebie . wynajal duże 4 pokojowe mieszkanie pracuje . nie jest to super praca ale starcza na wszystko. Ja nie pracuje, ucze język i robię kurs. Nie korzystamy z żadnych pomocy, wszystko idzie z wypłaty męża. Kupilismy 3 mies. Temu auto za gotówkę. W pl w życiu bym nie miała tego co mam tu. Wiec nie pisz cie ze bez języka nic nie znajdzie. Wiadomo będzie musiał ciężko pracować ale po roku jeśli będzie uczył język,to juz będzie dobrze mu się żyło.auto kupi. Mieszkanie wynajmie i lepsza prace dostanie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra wyjechała do Norwegii nie miała żadnych znajomości pracę znalazła przez pracaidealna.pl zarabia niezłe pieniądze zeyje na normalnym poziomie i jeszcze odkłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie słyszałam ze Norwegia jest teraz popularna i tam można więcej zarobić a ten portal pracaidealna ktoś jeszcze zna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma wyjechała właśnie przez pracaidealna.pl pracuje w jakiejs fabryce całkiem nieźle zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×