Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość gość
Marcelka a wybralas juz imie?:D Ruszasz sie duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys wspomniałam nad jakim imieniem się zastanawiamy,mężowi bardzo sie podoba i możliwe że tak zostanie ... ale to jeszcze nic pewnego,ciągle się zastanawiamy ;) A czy ruszam sie dużo?no nie wiem,tak jak każdy chyba.Piore,sprzątam,gotuje,siostrzenice odbieram z przedszkola i często z nią siedzę ale jej nie podnoszę,ruszam się chyba tyle co każdy... A kto mi zadał te pytania? bo nicku nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam mały dylemat. Otóż cykle mam długości 28-29dni. Ostatnio miałam zbiliżenie podczac 23dc jednak bez finału w środku. Podczas 2dnia krwawienia 11.05 (dopiero sie rozkręcał lekkie plamienie) byłamu chirurga wyrywałam ząb mąrości chirurgicznie, dostaam znieczulenie, potem antybiotyk, który bore juz od 3 dni. Wczorajszy dzien był normalnym krwawieniem, a dzis 13.05 prawie nic jakby okres mi sie skonczył. Czy może byc to efekt przyjmowania antybiotyku i silnych tabletek przeciwbólowych nawet do 4tabletek ketonalu/dobę? zaznacze że dziś bardzo bolałmie brzuch nigdy tak wczesniej mnie nie bolał. Proszę o szybka odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pewnie,ze moze to opoznic @ leki i antybiotyki maja baedzo duzy na to wplyw .Skoro bylo zblizenie, ale tak ak napisalas bez finalu to nie ludziłabym sie :) Moja córcia mocno sie rusza co chwile mi wariuje i brzuszek skacze, piekne uczucie :) .Iwonko a co u Ciebie ? jak po glukozie? ja mam glukoze w przyszlym tyg w czw moze pojde a w pt do mojego lekarza na badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza a jak się czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wreszcie mogę się odezwać do Was. Od 3 dni miałam komputer w naprawie, bo wpakował mi się taki wirus, że musiałam wgrać od nowa całego windowsa. Masakra! A po glukozie nie tak źle. Z cytryną smakuje całkiem nieźle, choć muszę przyznać, że im bliżej dna kubka, tym bardziej byłam przesycona i miałam dość. Dla mnie to smakowało jak 1 kg cukru pudru rozpuszczony w szklance wody. Na szczęście nie mdliło mnie w ogóle, a po powrocie do domu jeszcze się ciastek najadłam :D Wyniki odbiorę dopiero jak będę szła na wizytę, bo nie chce mi się specjalnie jeździć. Mam tylko nadzieję, że będą dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie bardzo dobrze czuje tylko wiadomo juz coraz bardziej sie mecze wszystko mi juz coraz wieksze trudnosci sprawia ;). Dzisiaj bylismy z mezem na zakupach to kupilismy dwa kocyki recznik dla malenstwa i sudocrem no i powoli kupujemy kosmetyki do pielegnacji :) mam juz lozeczko,wozek, wanienki dwie jedna wieksza druga mniejsza ze stelarzem, ubranek mam multum :) i bedzie jeszcze wiecej :D teraz musze do taty podjechac i ma nam zrobic komode(jest stolarzem).Jakos od lipca bedziemy juz powoli pokoik szykowac na przywitanie malenstwa wewrzesniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na chwile
Pani Elizo, Pani to sie nie da czytac, tylko Pani sie przechwala co kupila, jakie to niby sliczne i wogole. Dlatego ten topik powoli umiera, bo zamiast mowic o ciazy, to Pani tylko co kupila, ze sliczne, ze bys chciala pokazac, naprawde to jest zalosne ! Same przechwalki . Aha na marginesie Antonina to nie za bardzo ladne imie, dzieci w szkole sa teraz bardzo niegrzeczne i napewno beda sie wysmiewac z tego imienia, lepiej niech sie Pani zastanowi, by dziecku krzywdy nie zrobic. Pozdrawiam i przepraszam, ze przeszkadzam. Zycze bez problemowej ciazy oraz szybkiego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile uwazam ,ze Pani tu nie powinno być skoro Pani nie sledzi od poczatku grudnia rozmow to prosze sie nie wcinać !Imię jest piekne i to ma sie podobac mi i mezowi, zresztą wracają takie imiona :) lepiej takie imie, niz jakas Vanessa czy inne zagraniczne imie ! a co do przechwalania sie to mam prawo pisac co kupilam a co chce pokazac dziewczynom... to nie jest top typu -Moje objawy ciazowe czy rozterki itd Ja pisze co kupiłam i uwazam ,ze jest to sliczne i nikt mi tego nie zabroni,zeby tak mowic ! Jesli cos nie odpowiada to nie komentowac ! W Pani wypowiedzi widzę zazdrość i jakiś niedosyt.Jezeli chce się Pani udzielic to prosze przewertowac wszystkie posty o czym sa rozmowy ,a nie wyrwane z kontekstu wypowiedzi .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :) Ja ostatnio czułam sie nie za dobrze,bolał mnie brzuch ( o czym wspominałam na wcześniejszej str. ) i na dodatek złapało mnie straszne przeziębienie :/ Powoli mi przechodzi,gorączki juz nie mam ale niestety bolące gardło i katar dalej są :( Ja to mam takie szczęście i w lato zawsze muszę zachorować Elizka - ja dalej nic większego dla mojego maleństwa jeszcze nie kupiłam, na razie stoimy krucho z kasą,za 1,5 tyg. zaczynamy remont więc może w czerwcu rozejrzę sie za jakimś wózeczkiem :) Na razie mam zrobioną liste kosmetyków które muszę kupić,pomogła mi bratowa która w aptece pracuje więc myślę że nic zbędnego się w niej nie znajduje ;) Elizka mi bratowa doradziła tormentiol na odparzenia,ponoc lepszy,ahas i bardzo zachwala emolium -tj.taka emulsja do kąpieli dla niemowląt,super nawilża i oliwka już jest niepotrzebna Nie mogę sie juz doczekac kiedy zaczne kupować te wszystkie rzeczy :D No ale na razie remont a potem juz tylko przyjemności ;) Dziewczyny a co myślicie o tym wózeczku,bo sie nad nim zastanawiam... http://allegro.pl/raf-pol-wozek-largo-3w1-gleboki-spacer-fotelik-i5074483493.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Hej! U mnie nic ciekawego. Czuję się dobrze, choć czasami dokucza mi ból kręgosłupa. Na zakupy jadę w niedzielę, bo tylko wtedy mój mąż nie pracuje. Będziemy kupować głównie rzeczy potrzebne do remontu, typu farby, itp., ale dla dzidziusia też coś na pewno kupimy. Ostatnio przywiozłam od siostry 2 kartony ubranek, także ciuchów już mam sporo, jeszcze tylko dokupię parę nowych, bo wiadomo, że np. do lekarza to trzeba mieć coś nowego, a w używanych to sobie w domku dziecko będzie. Już się nie mogę doczekać tych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja troszkę z innej beczki ale z czystej ciekawości, jak czesto kochaliście się w dni płodne że się udalo? Czasem wystarczy jeden raz a czasem nie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Hej dziewczyny :) No ja powoli wracam do zycia... chora bylam, moj kochany synek mnie zarazil i umieralismy razem hehe :) Jak sie czujecie ? :) U mnie juz teraz to bez porownania :P Lucas tak kopie, ze mam caly brzuch obolaly ;) Szaleje w nim :p Szczegolnie lubi kopac w tatusia raczke jak polozy reke na moim brzuchu :) Kupilam juz dzieciakom prezenty na dzien dziecka, Olkowi wrotki, kask i ochraniacze ( mam nadzieje, ze mi sie nie zabije ;p ) a starszej corce rolki:) tez oczywiscie z ochraniaczami. Beda mogli szalec :) Ja w przyszlym miesiacu planuje nakupowac ciuszkow, narazie kupilam tylko body i buciki :) Gosciu, ja kochalam sie z mezem kiedy mialam ochote, niewiliczalam dni plodnych :) Bylo to bez zadnego stresu i wyczekiwania na pozytywny test ciazowy :) Dziewczyny a jak stoimi z wizytami ? ja mam dopiero 3 czerwca, tak mi sie dluzy ten czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ja tez przestalam liczyc jak sie nie udawalo przez ponad poltora roku :) i sie udalo bez liczenia wtedy kiedy mielismy ochote sie zblizyc z mezem to po prostu sie kochalismy :) i w grudniu dwie kreseczki na tescie ;) ja mam wizyte 21 maja ;) a 20 glukoza mnie czeka az sie boje .. staram sie juz nie jesc nic slodkiego zeby sie nie zaslodzic za bardzo :) my dzisiaj zaczelysmy 26 tydz :) mala kopie chociaz wydaje mi sie, ze zrobila sie troszke leniwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, mi mówiono, że przed badaniem glukozy nie wolno zmieniać diety, bo co to da, że teraz odstawisz wszystko co słodkie, a po badaniu do tego wrócisz. I cukier znów pójdzie do góry. Także nie zmieniaj diety, bo badanie może być zafałszowane. Ja jeszcze na wieczór w dzień przed badaniem obżerałam się jak nienormalna. Wizytę mam 27 maja i wtedy też odbiorę wyniki, ale mam nadzieję, że będą dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka, dobrze, że już lepiej się czujesz. No ja swojego dzidziusia rzadko czuję :( Wszystko przez to łożysko od strony brzucha. Jak pech to pech. Ale zawsze coś tam poczuję w ciągu dnia, całe szczęście, bo inaczej chyba bym osiwiała ze stresu, że coś jest nie tak. Co do seksu, to tylko jak zaczęliśmy starania to liczyłam dni płodne, a później już nie. Totalny spontan, tym bardziej, że u nas bez pomocy lekarskiej i tak się nie obyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tak nie do konca kochana lekarz mi zalecil ,zeby z tym slodkim nie przeginac bo wlasnie dlatego moze byc cukier zbyt wysoki a ja jeszcze sie obawiam ,ze po prostu zwymiotuje bo jako tako i tak nie jem bedac w ciazy slodyczy za bardzo ;) Bardziej slone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy wiesz, nie chodzi mi o to, że masz się objadać słodyczami od rana do wieczora, tylko że nie powinno się zmieniać dotychczasowej diety. Inaczej to byś musiała prawie nic nie jeść, w końcu cukier jest prawie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jutro sie okaze jaka bedzie moja reakcja na tu cudenko jakim jest glukoza :D zdam relacje ;) a w pt wizyta i usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitkaaaaaa
muszę wam się pochwalic :):) po 12 miesiącach zobaczyłam dwie kreseczki, cały czas w to nie wierzę... Dzisiaj byłam na wizycie i jak na razie wszystko ok. Wprowadziłam już sobie wszystkie wyniki moich badań i pomiarów USG do kalendarza ciąży na http://bellybestfriend.pl/ i też wyświetla się wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitkaaaaaa moje gratulacje ;)! ja jestemw 26tc piekny okres ,ktorego do konca zycia sie nie zapomni :) teraz juz mala wariuje...Dzisiaj ide na badanie glukozy na 7;30 az sie boje tego smaku :), ale dla Antosi dam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Julitkaaaaa gratulacje :) Tez pamietam kiedy ujrzalam 2 kreski bylo to dokladnie 3 stycznia :) Teraz jestem w 24 tygodniu i 3 dniu ciazy :) Tobie zycze wytrwalosci w I trymestrze, bo potrrafi byc roznie ;) Eliza dzisiaj masz wizyte dac znac koniecznie jka bylo i jak corcia sie rozwija :) Moj maly lobuz wczoraj w nocy strasznie okopal mame hehe , az nie moglam spac :P i teraz nie wyspana jestem, no ale takie slodkie uroki ciazy :) A wy jak tam sie czujecie dziewczyny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Julitka gratuluję! Ja wczoraj wieczorem pojechałam na nieplanowaną wizytę, bo rozbolał mnie brzuch i plecy. Nie chciało przejść, więc się zebrałam i pojechałam do mojej lekarki. Na szczęście nic groźnego to nie było. Lekarka dała mi tylko leki rozkurczowe i brzuch przestał boleć. Ale i tak pół nocy nie spałam, bo plecy nadal bolą. Ale najważniejsze, że z synkiem wszystko dobrze. Lekarka powiedziała, że bardzo ładnie przyrasta na wadze. Mały waży już 1 kg. Serduszko działa jak należy, także kamień spadł mi z serca. Ale z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać czy mogę brać magnez (bo też dostałam w ramach profilaktyki) z euthyroxem i jodem. W internecie nie mogę znaleźć konkretów na ten temat i teraz jestem w kropce. Może któraś z Was wie, czy te leki można łączyć? Eliza, czekamy na wiadomości od Ciebie. Moje wyniki już wczoraj pani doktor przejrzała. Morfologia, mocz, glukoza i czystość wręcz książkowe. Aż się zdziwiłam, bo w końcu w ciąży nie trudno o infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitka,ja tez ogromnie Ci Gratuluję ! :) Ja moje wymarzone II kreseczki zobaczyłam 24 grudnia,pomyślałam że test zrobię w wigilię bo może zdarzy sie cud,i sie zdarzył :D U mnie 27 tc, i rzeczywiście Elizka jakże to piękny czas jest :) Moja córcia to grzecznym dzieckiem chyba nie będzie,bo co ona nieraz wyprawia w tym brzuszku to masakra ;) Kopie,wierci sie ,pływa hi hi ale tego cudownego uczucia nigdy za wiele :D Uwielbiam czuć że tam jest :) Wczoraj fryzjerka mnie pochwaliła że jak stoje tyłem to normalna jestem a z przodu tylko taką piłeczke mam .Jak to fajnie usłyszec taki komplement od obcej osoby,bo jak mąż mi mówi że nie jestem ,,gruba,, to mu juz nie wierzę :P Iwonka ja tak mam że czasami bardzo boli mnie brzuch,ale lekarz powiedziała że wszystko jest w porządku i żebym czasami brała nospe.Ale ostatnio tak mam że z całego dna juz pobolewa mnie ten brzuszek wieczorem.No i wieczorem i w nocy bardzo dokucza mi zgaga,Wy tez macie zgage dziewczyny ? Aa i pochwale sie...wczoraj nakupowałam w Biedronce proszki i płyny lovela do prania,i jak zrobi sie ciepło to zabieram sie za odplamianie i pranie ciuszków od mojej siostry :D Wszystko juz przesertowalam i wiem co mam a co mi brakuje.No i kupiłam tez hus.nawilżające i podkłady do przewijania,i jutro chyba kupię jeszcze tą butelke antykolkowa avent bo ponoć tańsza niz w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka, mnie też czasem łapie zgaga, ale nie często na szczęście. Dziś oglądałam gazetkę z Biedronki i też właśnie zauważyłam, że jest sporo rzeczy dla niemowląt, więc chyba się wybiorę na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka,no polecam właśnie :P Jutro jadę do miasta więc kupię jeszcze tą butelkę avent,nie wziełam jej od razu bo myślałam że jest za duża dla noworodka ale siostra mówi że jest oki.,że to nie przeszkadza,więc ją kupię .Chusteczek troche nabrałam ( bo w promocji) że na razie mi wystarczy heh i kupię chyba jeszcze jedno opakowanie tych podkładów do przewijania.Pamiętam,siostra miała takie z apteki i były bardzo przydatne Dziewczyny jak będą gdzieś fajne rzeczy dla niemowląt albo promocje,to dawajcie znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
No ja akurat nie moge informowac o promocjach bo mieszkam w niemczech :P Dziewczyny a jak wygladaja wasze brzuszki ? duze juz macie ? ja tak i tak mi ciazy, do tego mam takie lekkie nudnosci, bo macica idzie coraz wyzej i mi cos tam uciska i chodze z taka gula w gardle heh Brzuch tez mnie pobolewa , ale myle, ze to przez to, ze maly teraz tak intensywnie przybiera na wadze i sie tam wszystko tak rozciaga i pobolewa. Taka moja teoria hehe Juz tak bym chciala urodzic, a musze jeszcze tyle czasu czekac ehh... ale nie ma co sie spieszyc, niech mlody rosnie ladnie w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka, mnie brzuch też od czasu do czasu pobolewał, ale wczoraj to mnie taki silny ból złapał, że ledwo mogłam chodzić. Trochę się wystraszyłam i pojechałam do lekarza. Na szczęście nic złego się nie działo, ale wolałam dmuchać na zimne. Mój brzuszek jakoś taki bardzo wielki nie jest. Mam taką fajną piłeczkę :) Ale też ciąży, bo plecy bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×