Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie jakieś dobre sposoby żeby uwieść faceta ?

Polecane posty

A tak btw...jak już zdobędziesz czyjeś zaufanie i miłość, to zdecydowanie więcej z niego wyciśniesz w zakresie stosunkowym, wiesz? Okrutne ale prawdziwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystkie sugestie odpowiadasz "nie zamierzam tego robić" to po grzyba założyłaś temat o zaciąganiu chłopa do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekskjuzmi! Masz rację za daleko pojechałem, ale też trochę mnie źle zrozumiałaś. To było tylko porównanie. Zaufanie i miłość u Dziecka i uwiedzenie u faceta.... Nieszczęśliwie wyszło. Masz rację. Autorce tylko powiem, że jak nie jeseś w jego typie, to się tylko napracujesz, a prawie pewne, że go nigdzie nie zaciągniesz. A jak jesteś w jego typie, to da radę. Tylko upoluj odpowiednią chwilę i miejsce. A do tego zorientuj się co faceta kręci. My jesteśmy niewykle prości w obsłudze. To też widać po niektóryh poradach w Twoim wątku. Nie ma co tu filozofować, bo nie ma tu żadnej filozofii. Układ binarny. Albo mu się podobasz, albo nie i nic nie wskórasz. Chyba, że użyjesz podstępu. Na tym się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na wszystkie sugestie odpowiadam, ze nie zamierzam tego robic tylko na te glupie, przeciez nie bede wsadzala rak do c***y i nir bede mu przykladala do ust i kazala mu wachac, ani tez obciagac mu nie zamierzam, seks oralny i analny to takie rodzaje seksu ktorego nie uprawiam, ja preferuje ten zwykly. Tsk facet mi sie podoba i ja facetowi, nie raz mi to mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustami rzeczywiście by mu było trudno wąchać. Podobasz mu się, bo jeszcze nie wie, że seks oralny to taki, którego nie uprawiasz😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wie, że seksu oralnego nie uprawiam, on zreszta tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z zaświatów
jak na stałe, to tylko mielony. zaczęłam robić i odczepić się nie chce ;) tyle tylko że ciągle przy patelni stoję 😭 wybór należy do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekskjuzmi
O matko, to ja nie wiem. Nie 'uwodzę' takich😭. Ba, nie znam takich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich nie znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli do łóżka uwieść to polecam feromony,seksowny strój,miła rozmowa i efekt gwarantowany.tylko nie nachalnie,bo efekt będzie odwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I siarczyście z połykiem mu zrób to będzie w 7 niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rly?:D Myślałam, że jakieś tam masz. Skoro jednak nie, to informuję, że w wielu przypadkach tak jest. Badania, eksperymenty i testy zostały przeprowadzone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Psu na przepustke tu wpadłeś.? Jak miło że jesteś :-) a żonka sama w łóżeczku ładnie tak samą kobiete zostawiać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie autorka? Śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jestem, jakoś nie widzę sensu wchodzenia tutaj, skoro otrzymałam tylko 1-2 dobre rady, a odpowiedzi, to nwm ile już jest z 40-50 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego dzięki saunie w klubie łaźnia uwiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feromony dają bardzo duży efekt, przynajmniej mi dawały. Faceci w pracy byli jacyś milsi, ciągle zagadywali a mąż chciał się ciągle kochać.:D kupiłam mały flakonik na dyskrecja pl i wystarczył na bardzo długo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiechnij się miło :-) to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska z Alaski
Kup sobie feromony na 100% nie zaszkodzą - w mim przypadku naprawdę zadziłały. Wiem wiem gę gę gę ale kurcze kilku facetów normalnie zwróciło mi uwagę że cudownie pachnę więc coś o tym świadczy ! Ja kupiłam te dokładnie Miyoshi Miyagi Next Allure & More Rogue for women http://www.erotyczny24.pl/miyoshi-miyagi-next-allure-and-more-rogue-for-women-30-ml-p-2849.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×