Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Hmm miałam badania robione i wszystko jest ok. Zobaczymy i zrobię betę, bo chyba jutro żeby iść to za wcześnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to Doti dostała tydzień wcześnie :) U mnie małpa pojawiła się dwa dni później niż powinna :/ Kate u mnie jest różnie. Czasem wypływa więcej, czasem mniej :) Podobno to normalne. Myshka przykro mi. Wiem co czujesz. Co do ciśnienia to jakoś nigdy nie miałam z nim problemu. Tylko pod koniec pierwszej ciąży miałam za wysokie i musiałam leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
Czy ktoś coś mi odpisze?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa, Simke czemu nic z nami nie piszecie;( myslałam że ciażowe fluidy nam u będziecie przysyłac a wy nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę! Jak karuzel a w głowie w końcu mi odpuściła, to teraz pojawił się ból i skurcze w dole brzucha. Nawet wyprostować się nie mogę :/ Z miesiąca na miesiąc @ robi się coraz gorsza :( Ciekawe ile powisimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś dola załapałalm moja kuzynka znów dostała prace po znajomości co prawda na interwencji bo mieszka na wsi ale rok temu też pracowała i teraz jak przerobi będzie miała kuroniowke. A ja szukam juz tyle czasu roboty w mieście i dupa :( nic mi nie wychodzi pracy nie mogę znaleźć w ciąze zajść nie mogę do niczego się nie daje :( beznadziejny ze mnie człowiek,żyć się odechciewa od tego wszystkiego :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, jak tylko będziesz mogła to daj jutro znać jak wynik bety :) Trzymam mocno kciuki aby okazało się, że się udało :) Hashija - co u Ciebie?? Jakieś objawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ten lekarz w ogóle jak zobaczył wynik tsh to stwierdził, ze on nie widzi tutaj niedoczynności, a z eutyhroxem zaraz wejdę w nadczynność... Ogólnie mówiłam mu o tym cyklu i o temperaturze, to stwierdził, ze ciężko jest ogólnie zmierzyć zawsze dobrze, ze wpływa na nią na prawdę dużo czynników i żeby się nią aż tak bardzo nie sugerować, no każdy swoje No i zadanie numer 1 NIE CZYTAĆ INTERNETU!!!! Bo sie tylko tym stresujemy, a nie wolno, bo stres podnosi prolaktynę !!! i tak w koło Macieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
:-(Ale cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysha - przykro mi, liczyłam, że zaczniesz dobrą naszą passę :( Kate - Feminum to tylko żel nawilżający nie plemnikobójczy :) i potwierdzam, że w większości przypadków ze mnie leci po przytulankach ale ja od razu łapię w chusteczki do higieny intymnej i z ilością bywa różnie. rzadko jedna wystarczy. kokardka - @ nie widać na horyzoncie, ale jeśli faktycznie w tamtym tygodniu miałam owulacje (bóle owulacyjne miałam śr czw i pt i śluz płodny a w niedziele bardzo podbrzusze bolało a szyjka byłą twarda baardzo a jej tarcza miękka aż test owu zrobiłam i był negatywny) to w przyszłym tygodniu powinna @ przyjść. ale lepiej żeby nie przychodziła. w poniedziałek będę robić beta HCG, TSH i FT4. dzisiaj jestem pesymistką i myślę, że w poniedziałek beta nie wyjdzie pozytywnie a ja będę spokojniej czekać na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti co zamierzasz zrobić? będziesz robić jakieś badania? testy? porady lekarskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JuliaB zostało Ci 4 dni do @poczekaj i zatestuj płytkowym, albo idż na beta HCG to będziesz wiedziała i mniej się stresowała Tala- nic nowego a nawet dzisiaj bym stwierdziła, że objawy się zmniejszyły oprócz słabej zgagi, brzuszek spokojniejszy jest i mam mniejszy apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O chyba puściło stronkę. Ja juz w łóżku dołuje się dalej całym tym życiem a do tego czuje takie lekkie mdłości przez cały czas mam tak już od niedzieli nie są to jakieś wymiotne ale czuje ze mi coś tam wierci i wierci. Wogole nie mam na nic apetytu i nie czuje w niczym smaku hmmm. a teraz idę spać dobranoc drogie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wiem, że to napewno @ przyszedł bo leci ze mnie... Na wszelki wypadek w przyszłym tyg zrobię betę.chociaż czy to ma sens?? I do lekarza się musze umówić mojego ale już patrzyłam ze ma tyle kobiet ze 3 tyg będę czekać na wizytę i spróbuje jeszcze 1 cykl i jak nie wyjdzie wracam do niego na więcej badań :-( :-( ale mi smutno.. Miałamtaką nadzieję że się udało Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) No Hashija fajnie jakby się udało od razu :) Będę trzymać kciuki Co do tsh, ja mam zalecenie przez lekarza, że mam je zbadać dopiero za 6 tyg [ no już za 5] a we wtorek idę na progesteron, który zapomniałam zrobić ostatnim razem, TalaZ a masz jakieś pomysły dlaczego ta @ robi się co raz gorsza? aneteek znam ten ból bajkanaa a jakie Ty miałaś to TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hejka Wam Kate gdyby tak te ciążowe fluidy pomagały to bym pisała codziennie :) córa znowu "chora" lekarze podejrzewają że ten kaszel i katar jest alergiczny wczoraj byliśmy u alergologa dostaliśmy szereg badań z krwi na alergie, zobaczymy. Nie mam czasu siedzieć przed kompem młoda koniecznie do zabawy potrzebuje mnie :/ U mnie dobrze aż się boję to mówić ale nie czuje że jestem w ciąży tylko tyle że jem więcej i nie mogę dobrze wyszorować zębów bo bierze mnie na wymioty :/ piersi już nie bolą. za tydzień wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - nic się nie stało :D W końcu u mnie @ też króluje :D Kokardka - w sumie to nie mam zielonego pojęcia. Być może anemia i niski poziom potasu mają z tym coś wspólnego :/ Chyba spytam o to gina przy następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Co tam u Was? Kurczę nie wiem jak to robić, żeby przez najbliższe 2 tygodnie nie myśleć :) tak bym chciała nie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u mnie to samo nie czuje że jestem bo już nawet piersi przestaly mnie boleć z czego nawet trochę się cieszę bo ból byl nie do zniesienia tylko mi zgaga została i do wizyty dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrzyłam przez 3 szt okularów przeciwsłonecznych i przymrużonymi oczami - i widać było super. Agaa, Nall - super że u Was wszystko dobrze. Oby tak dalej! Mam nadzieję, że szybko do Was dołączymy wszystkie :). Ja pierdzielę ! ILE POTRWA JESZCZE TA ZAWIECHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nell to będzie twoja druga wizyta?w którym tyg jesteś? X Ją oglądam zaćmienie przez zdjęcie rtg fajnie widać, następne w 2026 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×