Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Witajcie kochane :) jestem tutaj całkiem nowa hmmm i powiem Wam, że szczerze mówiąc jestem "zahartowaną staraczką". Mężatką jestem od prawie 3 lat...hmmm przed slubem było tak, że uwazaliśmy , bo obiecałam sobie ze chce wszystko po kolei ślub, zaraz potem dziecko...lecz gdybym wiedziała ,że to niestety nie jest takie łatwe jakby się wydawało to nie zwlekałabym z tym. Leczę się, okazało się ze mam policystyczne jajniki, od zawsze miałam nieregularne cykle do tego niedoczynność tarczycy, te wszystkie nowiny na jeden raz po prostu mnie dobiły....nie miałam ochoty na nic, mąż pracuje za granicą i więcej go nie ma jak jest...rok temu zmieniłam lekarza ginekologa gdyz jak sie okazało poprzednik nie leczył mnie na to co trzeba a wręcz cały czas co tydzień powtarzał "wszystko jest ok" a nie było...zmieniłam lekarza, zmieniam się ja bo niecały rok temu zaczełam dietę i jest mnie mniej o 20kg z czego jestem dumna:) Dzięki tej diecie poprawiło mi się zdrowie, lekarz mnie chwali i mówi ze stawia mnie innym pacjentka za wzór...mimo tych pozytywnych słów i spraw nie czuje się szczęsliwą i nie czuje się pełnowartościowa kobietą...bardzo pragniemy z mężem dziecka a tu ciagle nic ostatnio nawet zaczęłam miec nadzieję ze moze teraz się uda 6 maja miałam miesiączkę 16 maja kochałam się z męzem a owulację mialam 20 czy hmm myslicie ze mogło sie wtedy udac czy to mało prawdopodobne ...czytałam różne opinie lekarzy i nie tylko i kazdy mówi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkamamitka
Chętnie do was dołączę. Mam 30 lat i problem z zajściem w ciążę. 5 lat temu zaszłam w ciążę nieplanowaną z nieodpowiednim człowiekiem. 3 lata temu poznałam dobrego chłopaka, który jest ojcem dla mojej córki. Bardzo chcemy powiększyć rodzinę, ale nie możemy zajść. Jakie to niesprawiedliwe. 5 lat temu zaszłam od przypadkowego stosunku 7 dnia cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane prolaktynki jestem tutaj nowa i potrzebuje waszej fachowej pomocy , jestescie wszystkie zuch dziewczyny , pełen Szacun dla Każdej , na prawdę sporo poczytałam o waszej historii i tak jak w zyciu raz na wozie raz pod, czysta telenowela, Supermenki X) Więc ja staram sie o dzidzie od roku bez skutku no bo i leczenie bylo jakies takie ???!!!! Mam wrażenie ,że lekarze trzymali za mnie kciuki , zamiast przepisac jakies leki badz wysłać na jakies porzadne badania smutas.gif nie wiadomo czy śmiac się czy płakać X) mniejsza o to teraz trafiłam swietna Pania dr i juz mam diagnoze hiperprolaktemia 100 na czczo i po obciazeniu 300smutas.gif , no i mieśniak ( ale podobno narazie nie przeszkadza w zajsciu w ciaże ) Moje pytanie jest takie od 3 dc przyjmuje bromergon stopniowo 1/4 3 dni pozniej 1/2 3 dni i teraz pozostaje przy jednej na nocke usmiech.gif od 16dc biore tez luteinke doustnie 50 Mg rano i wieczor , moje pytanie brzmi kiedy, jak sadzicie bede miala choc cień szansy na obniżenie tego dziadostwa i malutką nadzieje na dwie upragnione kreseczki , z góry dziekuję za odpowiedz i trzymam kciuki za NAS usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos tutaj jeszcze zaglada?? musze z kims pogadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
gościu ja zagladam to napisz co cię gryzie może ci pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
zielona mila ciężko powiedzieć kiedy wiesz znam osoby które się leczyły i wkońcu zaszły w ciąże,a masz jakieś już dziecko? czy starasz się o pierwsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
witajcie czy można do was dołączyć staram się już od roku miałam być mamą styczeń 2015 , niestety w 15 tc serduszko mojego synka przestało bić od tego czasu staram się już rok i nic jestem pierwszy cykl na ziołach ojca sroki mieszanka nr 3 . Mam nadzieję że wkrótce zafasolkuję a dodam że to byłoby nasze 3 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem tu nowa:) Staramy się o dzidziusia od października 2014...niby nie dlugo ale pare razy już dało mi popalić:( Moje cykle mają 31-32 dni. W tym miesiącu od wczoraj tj. 26dc dostałam brązowego plamienia, które trwa nadal. Wszelkie objawy ciązy mam - jak co miesiąc....(to oczywiscie ironia) Zastanawia mnie tylko to plamienie...nie oczekuje od was odpowiedzi czy jestem w ciązy, musiałam poprostu komuś to napisać bo już sama nie wiem co myślec a nie myśleć o tym jak zapewne wiecie jest bardzo trudno. Witam się i pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaulaa
Witam Wszystkich! Również jestem tu nowa. O Maleństwo staramy sie od kilku miesięcy, niestety jak na razie bez powodzenia (( EmEss być może to plamienie implantacyjne... Ile dni jesteś po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita otoz mam problem .OD owulacji ktora mialam dwa tyg temu mam powiekszone piersi mdlosci takjkaby spuchniety brzuch . 2 dni przed owulacja wspolzylam z chlopakiem i troche jego spermy dostalo sie do mnie do srodka , od owulacji mam bole jajnikow i takie jakby bulgotanie wczoraj powinnam miec okres zrobilam jednak test wyszedl egatywnie. Mimo to nie mam okresu. czy moge byc w ciazy mimo negatywnego wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawy2
Padło mi forum na FM Jestem przerażona :) Moze któras zajrzy w akcie desperacji - jak ja :) Hop hop ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek1347
Cześć dziewczęta! Jestem nowa nigdy nie uczestniczyłam czynnie w żadnym forum ale postanowiłam, że może mnie to jakoś pokrzepi ;) Staramy się z mężem o bejbika niestety bezskutecznie. Mam zdiagnozowane PCOS, więc wiedziałam, że będą problemy. Najgorsze jest to, że bardzo mi ciężko określić dni płodne ponieważ mam nieregularne cykle a tzw śluzu płodowego nie widziałam odkąd żyje ;/ Jestem mimo wszystko dobrej myśli i mam nadzieje, że wspólnie będziemy się cieszyć naszymi fasolkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie staraczki. Wraz z mężem staramy się o dziecko od 3 cykli, obecnie jestem w 28 dniu cyklu i dziś powinnam dostać @ ale nie dostałam ;) zazwyczaj moje miesiączki poprzedzały plamienia a teraz nic, tylko dużo białego śluzu. Temperatura utrzymuje się powyżej 37, piersi od 2 dni bolą tak z boku, dziś rano zrobiłam test i pojawił się cień kreski widoczny tylko pod światło. Już sama nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra Staraczka
Witam. czy ktos jeszcze tu jest? mam kilka pytan. ja z narzeczonym staramy sie o dzidzie od dwoch miesiecy. w lutym tego roku poronilam 8tyg ciazy bardzo to przezylismy. postanowilismy sie od dwoch miesiecy starac o dzidzie. w tamtym sie nie udalo mamy nadzieje ze w tym sie uda. wiec tak cykle mam nieregularne w tamtym miesiacy okres dostalam 28.09 cykl 37dni. ciezko wyliczyc mi owulacje. od dwoch dni leci mi duuzo bialego mlecznego sluzu piersi mnie bardzo bardzo bola od 5 dni. czy powinnam zrobic test ciazowy czy powinnam sie powstrzymac. do okresu niby jeszcze daleko bo 11 dni ale jak juz wspomnialam mam nieregularne cylke. co powinnam zrobic, prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frejagg
dziewczyny a jakie witaminy dla kobiet w ciązy przyjmujecie ? czytałam na http://adamed.expert/ , że jeszcze przed ciążą powinno się brać kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam. Czy moze mi ktos pomoc? Pocieszyc? Nie wiem co robic, jestem zalamana. Usg zarodek wielkosci 1,57 wiec ok 8 tydz ciazy, z ostatniej miesiaczki 9tc i nie widac serduxzka.Badalo dwoch lekarzy usg w sxpitalu dzien po dniu, chcieli mi dac tabl poronna nie zgodzilam sie, ucieklam,od tej pory minelo 8dni, nic sie nir dzieje;msm dalej objawy a mi powiedzieli ze moje dziecko umarlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×