Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Myślę, że każda z nas ma warunki dla dziecka skoro się o nie staramy ;) Czyli już ciążę czujesz, super :D Duuuużo wypoczywaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Nadzieja gratulacje! Na początku to raczej nie będzie Ci dawała na hiv i różyczke tylko ogólną morfologie glukoze i mocz, grupę krwi a dopiero później tą resztę. Ja właśnie dopiero teraz będę miała te wszystkie badania zlecane bo na samym początku musi gin potwierdzić na 100% ciążę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Nadziejka ze wam się udalo a powiedz robiłaś test czy od razu poszłaś na betę? Ja chyba poczekam do poniedziałku i zatestuje bo dziś mam jakieś boleści kolo prawego jajnika takie skurcze i cały dzień mni jest nie dobrze i tak jak bym miała zaraz dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdziejka - super! :* Trzymaj się kochana mocno i fasolce też dużo mów, że ma się ładnie rozwijać żeby potem dobrze i mocno kopało :P Teraz tylko leż, odpoczywaj i dużo śpij :D Właśnie jaki miałaś dokładnie wynik bety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - ja również żałuję, bo naprawdę marzy mi się taki kocyk, a nie widzi mi się wydawać na niego 150 zł :P Zwłaszcza, że Duśka też będzie chciała taki sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)widze że dobre wieści nastały nareszcie:)Nadziejka gratuluję:) Agaa i Nell też się cieszę z waszych pięknych fasolek:) Dziewczyny a mi nie wiem co się dzieje ale strasznie bolą mnie jajniki, tak jakby na owulację ale to niemożliwe żebym dopiero teraz miała owulacje a jesli tak to moje pęcherzyki pękaja mając wielkość ponad 30 mm więc są bezużytecznymi gigantami:( ide do gin o 22 mam wizytę ale boje sie strasznie że mi powie żer pęchrzyki nie pekły albo przekształciły się w torbiel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio, kokardka was też po clo tak jajniki bolą podczas owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - No to dbaj teraz o was bardzo :* :) Dzisiaj dziewczyny byłam na tym moim USG kontrolnym, wszystko świetnie tak jak myślałam, w lewym jajniku siedzi sobie jajeczko już 17 mm :D Szkoda tylko że mojego K nie ma bo wyjechał. Wczoraj się przytulaliśmy wieczorem ale nie sądzę żeby to wystarczyło.. Wróci dopiero w niedziele późno bardzo. Dzisiaj zrobiłam test owulacyjny około godziny 16. No i pozytywny więc owulka powinna być tak do 48h ? Już wolałabym żeby teraz była bo może żołnierzyki jeszcze przetrwały od wczoraj.. Ale lipa :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny :* :D xxx tysia - wiem, ale chce wszystko kruszynce zapewnić i tak się zastanawiałam czy będzie jej u nas dobrze. :) aneteek - ja od razu na betę. :) Nel - dzięki, porozmawiam jeszcze z gin jakie ona by tam chciała. :) Hashija - Objawy niektóre pojawiły mi się z ponad tydz temu. :D Ola - trzymam kciuki żeby była jeszcze dziś. :* Aleksandra - nawet tak nie pisz, pamiętaj, że każda z nas przechodzi wszystko inaczej. :) xxx Jutro wam podam wyniki bety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic nie mówiłam mojemu. :D Jutro to zrobię w jakiś fajny sposób. I postanowiłam, że najbliższym powiem jak będę w 16/20 tc. :) A liczę, że niedługo wszystkie napiszecie tu same dobre wieści. :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak na moje oko to możesz się załapać bo plemniki w ciele kobiety mogą przeżyć od 2 do 5 dni, a komórka jajowa od owulacji do 24h. więc a nóż widelec :) Aneteek dołączasz się do poniedziałkowego testowania? JA i Doti idziemy na bete :)ale będą poniedziałkowe emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka na pewno maluszkowi będzie u was dobrze :) Najważniejsze, że bardzo, bardzo będziecie go kochać :* Napisz nam jutro jak twój facet zareagował, na pewno będzie megaaaaa szczęśliwy :D Ja bym nie wytrzymała i mojemu od razu bym wszystko wyśpiewała, więc podziwiam, że potrafisz trzymać to w tajemnicy, silną wolę masz :D Obyś zapoczątkowała wysyp dwóch kreseczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam od gin i trochę jestem zdołowana bo niby pęcherzyk pęknął ale ten co miał wcześniej 26 mm czyli w chwili pęknięcia miał ponad 30mm i to jest za duży pęcherzyk i raczej nic z niego nie bedzie ale gin kazała asekuracyjne jeszcze dzisiaj sie starac a nóz widelec:) drugi pęcherzyk który miał 20 mm zaczął się wchłaniać. Przynajmniej cieszę się że nie zrobiła sie żadna torbiel i pęcherzyk sam pęka ale zła jestem że tak późno i taki duży;/ co ma być to będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate to starajcie się, starajcie :) Ja nie znam się na tym, ale chyba najważniejsze jest, że te pęcherzyki pękają... No i starajcie się, może akurat się uda wtedy gdy w to zwątpiłaś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - trzymam kciuki, że uda się. :* Tysia - też najchętniej bym od razu powiedziała, ale wolę przy atmosferze, a nie, że po pracy wraca zmęczony. :D Chyba jutro pójdę kupić malutkie buciki i test w domu jeden mam, to może akurat wyjdą 2 krechy i włożę do bucików, zapakuje i mu dam przy kolacji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł :) Tylko niech on najpierw przełknie kolację, bo inaczej się zadławi z wrażenia haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój test ciążowy z dziś wyraźnie negatywny. Nawet cienia cienia nie ma... No cóż jutro pewnie przyjdzie do mnie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka super gratuluję, bardzo się ciesze i tez troszkę zazdroszczę :-) niech ładnie mała fasolka rośnie zdrowo. Aleksandra na spokojnie test ciążowy naprawdę późno pokazuje ciążę Także nie ma co się martwić. Ale faktycznie dziewczyny w poniedziałek widzę dużo osób testuje hihi oby wszystkim wyszło pozytywnie.. Bo ja mam mieszane uczucia bo teoretycznie juz dzisiaj okresu nie mam czyli tak 1.5 dnia mnie przetrzymalo.. Hmm dobra nie nakręcam się bo juz dzisiaj myślałam żeby krew sobie zbadać ale to chyba za szybko coo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra głowa do góry. Jeśli nie w tym to na pewno w kolejnym cyklu sie uda! Doti Ty masz termin @ w tabeli na 24.03. Wiec juz sie gubię bo nie wiem o jakim 1,5 dniu mówisz ?:) niemniej jednak na krew nie jest za wcześnie juz. Pytanie czy warto ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miałam planowany na 24.03 ale dostałam tydzień szybciej co nigdy mi się zdarzało i teraz koniec juz mam. Co wyszło kolo 1,5 dnia krwawienia i troszkę ludze się ze może coś mi wyjdzie na becie... Wiem wiem głupie to... :-( Dobra nie ma co myśleć, trzeba w poniedziałek potwierdzić mój brak ciąży i lecieć dalej z staraniami... Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Jak uważasz. Może to stres staraczkowy Cię rozregulował ? Ja bym pewnie dla spokoju uznała ze to juz nowy cykl a za jakiś tydzień zrobiła sikanca dla pewności. W drugim cyklu staranek tez tak miałam - cykl nagle sie skrócił i był 24 dni. U mnie to niczego nie oznaczało. Mam oczywiście nadzieje ze u Ciebie będzie inaczej, ale lepiej sie nie nastawiaj. Zawsze lepiej sie pozytywnie zaskoczyć niż zawieźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!! Nadziejka strasznie fajnie :) Gratulacje !!! Doti, ja w ogóle nie wiem co Ci powiedzieć, czy Ci się przesunęło, czy coś? a jak długo miałaś to krwawienie? Normalnie 3-4 dni? Kate może będzie dobrze :) :) :) U mnie śmiesznie się dzieje, bo tempka skoczyła do 37,1 i nie wiem o co chodzi, zobaczymy jaka będzie jutro i pojutrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulację miałam 12 marca prawdopodobnie a dziś test negatywny Na jutro niby mam termin @. W dole brzuch gorąco od 3 dni i taki lekki ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×