Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nagły brak kontaktu ze strony faceta

Polecane posty

Gość gość

Jednego dnia normalnie rozmawialiśmy, bylo jak zawsze, a od następnego cisza i tak już trzy dni. Nie odpisał na mojego smsa. Zazwyczaj kontakt mielismy codziennie - bez względu na pracę czy problemy, dlatego się martwię :( Powiedzcie, co robić, bo zwariuje: znowu do niego napisać, chociaż ostatniego smsa olał? Czy czekać już na jego ruch (o ile się w ogóle doczekam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię to i pękam
cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olac go i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalka :( faceci tak robia :( olej to i nie odzywajsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo yntelygenta odpowiedz, ale juz idz sie gdzie indziej robić z siebie idiotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olac i w p.i.zdu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzedni post był do "cha cha cha" :) Mówicie, ze olać? On chyba juz mnie olał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj jak to facet a nie pis da nie musi sie odmeldowywac codziennie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echh dziewczęta cha cha
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olac to jego olewanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w dosłownie identycznej sytuacji. Tylko że my dopiero się poznajemy/poznawaliśmy..Na spotkaniach było miło jednak bez jakiś fajerwerków. Polubiłam go na tyle że z chęcią poznawałabym go dalej i kto wie jakby się ta relacja potoczyła. Sęk w tym że on nie wie chyba czego chce, bo raz zabiega o kontakt a potem cisza. Nie zaangażowałam się na tyle żeby to jakoś mocno przeżywać, ale jestem ciekawa dlaczego faceci tak się zachowują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojnudna
ja się boję, że jestem za nudna i udają, że mnie lubią, a tak naprawdę tracą zainteresonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłać JEDNEGO smsa z pytaniem "Czy wszystko u ciebie ok?" jeśli nie odpisze, jakoś się dowiedziec czy nic złego się nie stało. Jesli odpisze ze ok, albo się dowiesz, ze wszystko w porządku, olac i już nie odpisywać ani nie szukac kontaktu. Nawet tego kontaktu dla własnego dobra unikać i starac się zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sa idiotami dlatego. z reguly skreslam faceta ktory sie 3 dni nie zglasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wpadł pod pociąg, albo ma Cię gdzieś - innej opcji nie ma. Zatem polecam olewkę - dopóki się nie dowiesz, że np. pod respiratorem leży :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówcie co chcecie, ale normalne takie zachowanie u facetów nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wysłać JEDNEGO smsa z pytaniem "Czy wszystko u ciebie ok?" xxxxxxxxxx a po cholere ?????? ch/UJ zyje i nic mu nie jest i sam pare swlo wyslac moze glupie babska po 3 dniach milczenia facet jest do odstrzalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli facet myśli o dziewczynie poważnie to powinien jeśli już sie nie widują za często albo raz dziennie zadzwonuć, albo napisać chociaż rano i wieczorem, tym bardziej że jest wieleróżnych pakietów do wyboru typu darmowe rozmowy z wybranym numerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam a raczej miałam takiego samego gagatka.Latał za mna kilka lat i prosił o nr tel,jak mu w koncu dałam ten nr,zaczelo sie pisanie dzwonienie,i tez były z jego strony cisze,takie bez powodu,kilka dni,nawet kilka tyg. A jak juz pisał to ze jestem miłoscia jego zycia,ze nie wyobraza sobie zeby mogło mnie zabraknac itp.Dodam ze jestesmy po rozwodach kupe lat i jestesmy ludzmi 40+,zawsze myslałam ze to problem młodych chłopakow z ta komunikacja,ale widac wiek nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to kretyni,tez tak miałam,nie uganiaj sie za nim,nie pisz,poczekaj.Jak przez tydzień nie da znaku olej go,bo wykończy cię nerwowo.Nie pozwól na takie traktowanie.Ja potem tez nie odbierałam,jak on nie ma czasu to ja też nie mam i to był koniec,znajdz normalnego a nie bawidamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tako rzecze Zaratustra66
Mam właśnie chwilkę to skrobnę psiocho naiwna: Daj sobie z nim spokój - DSZNS On nie odzywa się bo: 1/ Nie jest już Tobą zainteresowany = DSZNS 2/ Naczytał się poradników uwodzenia i stosuje sztuczkę na przetrzymanie, żebyś Ty psiocho się pierwsza odezwała jak zatęsknisz= jest niedojrzałym manipulantem= związek z nim nie wróży nic dobrego = będziesz się z takim intrygantem męczyć psiocho= on będzie zgrywał niedostępnego a ty będziesz manipulowana = DSZNS 3/ Nie żyje = idź na pogrzeb i DSZNS To na tyle, weź to psiocho do serca i znajdź uczciwego, porządnego faceta który chce szczerej relacji, w której pokazuje, że mu na Tobie zależy, bo nie jest zakompleksionym tchórzem, który poczucie wartości buduje na manipulacjach i badaniu Twojego zaangażowania. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tako rzecze Zaratustra66
Zbereźnik -dziękuję za komplement. Skrobnę jeszcze dwa słowa i już naprawdę uciekam: Jest oczywistym, że jeżeli dana osoba nagle tak kończy kontakt to albo w ogóle ma Cię psiocho gdzieś, do tego stopnia, że nawet nie napisze zdawkowo "co słychać", albo ma w tym jakiś cel. Jeśli facet jest niedowartościowany, to czeka, aż będziesz pisać, a wtedy jego ego będzie rosło, że tak zabiegasz. Sztuczki tego typu będzie stosował non stop, np. podrywał inne, żeby wzbudzić Twoją zazdrość, udawał, że myśli o rozstaniu licząc, że będziesz go błagać o zostanie. Tak naprawdę inteligentna psiocha szybko takiego rozszyfruje i odpuści znajomość. Szkoda nerwów. Mniej inteligentna psiocha spróbuje z nim, licząc że się zmieni, ale po jakimś czasie /nie widząc zmian/ będzie chciała mieć od niego święty spokój. Głupia psiocha będzie lamentować na kafeterii. Z ułańskim pozdrowieniem dla ładnych psioszek zostawiam Was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze wszystko wszystkim, ale taki facet też powinien wziasc pod uwagę fakt że kobieta sie może jednak zakochać w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ex po tygod.sie nie odzywał,ja zadzwoniłam ,normalna gadka o niczym i o wszystkim,on potem na koniec pyta kiedy chcesz zebym zadzwonił a ja nigdy,ale go zatkało .MYslał,ze będzie sobie tak pogrywał.To typ świrka,który się lubi bawić i manipulować a w końcu i tak będzie koniec tej znajomości.Nie daj mu tej satysfakcji żeby się mogł pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ex po tygod.sie nie odzywał,ja zadzwoniłam ,normalna gadka o niczym i o wszystkim,on potem na koniec pyta kiedy chcesz zebym zadzwonił a ja nigdy,ale go zatkało .MYslał,ze będzie sobie tak pogrywał.To typ świrka,który się lubi bawić i manipulować a w końcu i tak będzie koniec tej znajomości.Nie daj mu tej satysfakcji żeby się mogł pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, my faceci czasem jestesmy po prostu zajeci i znie zdajemy spobie sprawy z ilosci czasu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka alfa to ja
dokladnie ta jak wyzej napisano dziecinady polegajace na stosowani gierek z poradnikow wynikaja z kompleksow a te nie znikna tak latwo nie zawracaj sobie nim wiecej glowy i ciesz sie nawet ze sie nie odzywa latwiej bedzie to calkowicie urwac jak przestanie manipulowac i pokaze, ze mu na Tobie zalezy i nie bedzie Cie sprawdzal, to ewentualnie moglabys mu dac szanse ale watpie zeby z tej maki byl chleb naprawde jest duzo facetow, co sa szczerzy i zasypia Cię smsami i dowodami milosci nie badz masochistka, inne nie sa takie glupie i pewnie nawet sie za niego nie biora bo manipulantem smierdzi nawet przez Internet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereźnik weż mi doradź jako facet otóż nie jestem z facetem już półtora roku, ale nie mogę o nim zapomnieć, wszelkie próby zawieszenia siena kimś innym spełzajana niczym, bo w każdym dopatruje się jego, niestety na próżno, czy twoim zdaniem powinnam dalej wierzyć ze coś jeszcze zajdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ci powiem, ze robilem tak samo niedawno. czyli bylem naprawde zakochany, ona mnie w****ila, zaczalem z innymi. teraz dalej rozmawiam z ta pierwsza choc dzis znowu sie poklocilismy... :D moja rada, olej wszystko, zyj tak jakby dzisiejszy dzien byl ostatnim... i tyle... :P milosc dopadnie zawsze tego kto przed nia ucieka... :D ja uciekam caly czas... :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×