Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak śpią wasze ponad roczne dzieci

Polecane posty

Gość gość

o której wstają rano? czy maja drzemki w dzień? o której idą spać wieczorem? budzą sie w nocy czy przesypiają cale? dla przykładu mój syn rok i 5 miesięcy wstaje około 8.30 , nie spi juz w dzień idzie spać okolo 20.30 . w nocy przebudza się na krótko albo coś mówi przez sen , czasem budzi się też calkiem i nie spi godzine lub półtorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To źle ze takie dziecko niej śpi juz w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 17 miesięcy. W dzień jedna drzemka ok 2 godz., pada ok 11. Wieczorem idzie spać ok 20, w nocy sie budzi kilka razy, w tym raz ok godz. 2 na mleko. Reszta pobudek, to nie wiem czemu. Ale zaraz zasypia, no chyba, ze zeby idą, to wtedy mam przesrane, bo potrafi sie pol nocy tluc po łóżeczku i żadna pozycja nie pasuje. Budzi sie o 6, od razu wstaje w i stoi przy szczebelkach aż go wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasypiał ok. 23:00, wstawał o 9:00 rano, w dzień drzemka ok. 14:00-16:00. Jak miał 1,5 roku odpuścił drzemki w dzień ale za to kładł się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 15 MSC, o 20:30 leży w lozeczku zasypia różnie, czasem nawet kolo 22, ale jest sam wiec ja mogę robić swoje, wstaje kolo 7:30 ma drzemie od 13:30 do 15:30 mniej wiecej kolo 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas rok i 3 tyg, zasypia sama około 21, budzi się około 8 rano. W nocy kilka pobudek na mleko. Przez dzień śpi około 1,5-2h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas prawie 16 miesiecy. Zasypia sam okolo 19, wstaje rano okolo 7, drzemka 11:30-13. Spi przewaznie cala noc hyba ze jest chory albo zeby ida. W nocy mleka nie daje chyba ze nad ranem kolo 5 i wtedy dosypia jeszcze te dwie godziny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamyka oczy i śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synek 15 m-cy od niedawna budzi się 7-8 (wcześniej 6-7) śpi w dzień 2-3 h (13-16) zasypia ok. 20 i śpi całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×