Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Talia99

klasa mundurowa?

Polecane posty

Czesc :D problem szkoły nurtuje mnie już od dłuższego czasu, mam 16 lat, w tym roku kończę gimnazjum i zamierzałam iść na straż graniczną, chciałam iść do LO o profilu SG, tylko mam pewne wątpliwości. Przekopałam internet w poszukiwaniu informacji o tego typu klasach, ale nie spotkałam się do tej pory z żadną pozytywną opinią ;-; szkoła, do której chciałam iśc jest ok. 40 km stąd, więc mieszkałabym w internacie, do tego te mundurki a u nas troche krucho z kasą. W sumie chciałabym trochę posmakować tej SG, żeby potem może zdecydować sie na studia. Nie mam zielonego pojęcia co zrobić.. Z internetu wyczytałam, ze ten certyfikat, który dostaje się na zakończenie jest do niczego, ze ta szkoła to zwykłe g*wno, ale z drugiej strony słysze, ze są niby jakieś szanse, że jakbym chciała sie dostać na SG to byłabym brana jako pierwsza pod uwagę, niż osoby z innych szkół itp. Czy któraś z Was uczęszcza/uczęszczała do takiej szkoły? Mógłby się ktoś podzielić ze mną swoim doświadczeniem? Niedługo będe musiała zdecydować, a tu taki mętlik w głowie :/ pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×