Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 tyg roznicy miedzy OM

Polecane posty

Gość gość

A usg ? ktos tak mial ? Wedlug OM jestem w 7 tc a wedlug usg 4t1d :( Czy ktos tak mial i z dzidziusiem wszystko w porzadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce cie martwić ale u mnie bylo tak ze według om wlasnie początek 7 tyg a według usg 5 tydz i niestety, ale pod koniec 7 tyg nastąpiło krwawienie a zarazem poronienie. Musisz czekac. Moze nadrobić różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy robiłas test ciążowy? kiedy owulacja była? i do ktorego dnia cyklu/ciazy wspolzyliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość duza ta różnica. Kiedy lekarz ci kazal przyjść? Jak za tydzien sie nie ruszy to niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulacja kolo5-6 grudnia cykle 25 dniowe zarodek ma 10 mm ale nie widac serca lekarz twierdzi ze niska ciaza musiala mi sie owulacja przesunac :( Martwie sie jak cholera bo 3 tyg roznicy to choletnie duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli wspolzyliscie caly czas to masz szanse na to ze po prostu jest to pozniejsza ciaza wlasnie przez przesuniecie owulacji. nadzieja jest. nie rob niczego pochopnie,poczekaj. 10mm (1cm) to chyba sporo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jestes? ja mam podobnie, tylko ja jestem w pozniejszym tc, rozbieżność jest ok. 2 tygodnie i nie slychac serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem to 10 mm to GSD co odpowiada 4t1d +/- 7dni wspolzylismy caly czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawde masz szanse na to ze ciaza jest pozniejsza.my nie wspolzylismy od momentu owulacji zatem u mnie nadziei brak. Mam nadzieje ze u Ciebie po prostu owulacja sie przesunela i pozniej zaszlas w ciaze. a w ktorym dniu cyklu zrobilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 26bw dniu spodziewanej miesiaczki kolejny powtorzylam w 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten z 26 dnia wyszedl pozytywnie? bo jesli tak to raczej owulacja byla normalnie o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oby dwa wyszly pozytywne ale robione z rana i takie ktore wykrywaja 6 dniowa ciaze 2 kreska byla wtedy bardzo slaba nastepny tez byl slaby ale tez pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to owulacja mogla byc jednak o czasie,ale nie poddawaj sie, roznie to bywa.Co mowia Ci lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze zwalaja na owulacje ze na pewno byla pozniej ale mi o nie daje spokoju . Bardzo sie marwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z twoimi cyklami? Długość i regularność. U mnie wg OM był 8t4d a wg usg 6t4d -opóźniła się owulacja przy nieregularnych cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 4tygodniu zarodek nie ma 10mm. Jest sam pecherz. Moze Twojemu ginekologowi chodzilo wlasnie o pecherz. W mojej ciazy zarodek mial centymetr wlasnie na przelomie 7 i 8 tyg, serce juz bilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×