Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obniżenie alimentów

Polecane posty

Gość gość
Przestancie tak pisac ludzie ... po co taka podłość w was jest? nie rozumiem tego ... Mieszkanie które wynajmujemy jest na niego tak zostala podpisana umowa najmu . .. dlatego pisze ,ze rachunki sa oplacane przez niego ... a z mojej wyplaty robimy zakupy itd ...dzieci mieszkanie itd jest juz wliczone w alimenty na dwojke 1300zł to malo ?? moim zdaniem wystarczajaco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslałą że trafi na frajera co to alimenty będzie mósiał odpuścić bo ona dała SIEZ APŁODNIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra zamykam temat szkoda słow na was ludzie ;) POZDRAWIAM pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1300 WYSTARCZAJĄCO... ALE MNIEJ JUŻ NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAMKNĄĆ TO SOBIE MOŻESZ KLAPĘ W KIBLU :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczająco ale nie za dużo,a ty masz wielką ochotę położyć łapki. Będziesz mieć swoje dziecko z misiaczkiem kochaneczko to sobie radź skoro pracujesz dostaniesz roczny macierzyński wiec daj na dziecko 650zł ze swoich on da drugie i na dzieciaka bedzie full wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wypas? Wszystko wskazuje że to nie jest ostatni wytrysk tego misia. Więc zdaje sie że swojego bękarta będziesz wyprowadzać na wypas na łąkę. I do rzeki na herbatę. Bękarty będą się pasły i poiły w stadach. Wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty możesz pisać o dziecku kochanki bękart toż to przecież na kafe zarezerwowane jest dla dzieciaków z poprzednich związków...Tam większość to bękarty a matki to leniwe k***y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak sad do tego podejdzie. Z jednej strony pojawi się kolejne dziecko, na które ma obowiązek łożyć z drugiej zaś strony strony żaden myślący człowiek nie sprowadzi na świat kolejnego dziecka jeżeli wie, że nie poradzi sobie finansowo albo kosztem starszych dzieci. Jestem drugą żoną mamy wspólnego syna, mieszka z nami też syn męża z pierwszego małżeństwa. Była od lat nie płaci alimentów. Czasem marzy mi się urodzenie jeszcze jednego dziecka ale zdaję sobie sprawę, że byłoby to ryzykowne. Finansowo poradzilibyśmy sobie.z tym, że wiązałoby się to z ograniczeniami a nie chcę chłopakom obniżać standardu życia. Jezeli wiążesz się z osobą z przeszłością to musisz mieć świadomość, że jej zobowiązania dotyczą również Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bękart to dziecko pozamałżeńskie. A lenie qrwy to wszystkie qrwy które wydają więcej niż zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz tu przykład tego że chce wydawać więcej niż zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A qrwy to osobniki które czerpią korzyści materialne z samego faktu przynależności do określonej płci. Takie definicje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko jakie są głupie babska na tym świecie , facet po rozwodzie jego winy, dziecko niespełna 2 letnie, alimenty a ona sobie z takim kolejnego dzieciaka funduje , gratuluje rozsądku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,wasza sytuacja materialna sie zmienila. Przyjdzie na swiatwasze dziecko. Jest podstawa do zmniejszenia alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wysokość alimentów nie zależy od sytuacji materialnej, tylko od możliwości zarobkowych. Płodny miś pracuje na jeden etat - czyli 8 godz. dziennie. A ile godzin ma doba? A gdzie jeszcze niedziele i święta? Jak widać do pełni wykorzystania potencjału zarobkowego tego misia jeszcze dalekooo. Podobnie jak i rozpłodowego. Na moje oko może jeszcze pyknąć z 5 bękartów (najlepiej każde z inną babą) bez szkody dla wysokości alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwalilas facetowi rodzine, jego dzieci rosna bez ojca i chcesz jeszcze obnizenie alimentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do adwokata. Jak już wszystko załatwisz, uderz do komornika, bo jestem pewna na 100 procent, że będziesz musiała. No nic, tyle w temacie, a jak nie masz solidnego, to polecam: http://www.jkrukkomornik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adwokat Paweł Gorlewski świadczy usługi prawnicze w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego. Kancelaria stawia sobie za cel satysfakcję klienta dlatego też gwarantuje pełen profesjonalizm, zaangażowanie, dyskrecję oraz poszanowanie praw klienta. http://adwokatwarszawa.gorlewski.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my próbowaliśmy z partnerem obniżyć z 1000zł na 800zł,bo urodziło nam się dziecko,ponad to mamy mieszkanie na kredyt.Sędzina nawet nie uznała dziecka z naszego związku ..w koszty utrzymania!!!! Bo pierwsze dziecko tylko się liczy inne niech do mopsu idą!skandal! Czy komuś w Polsce udało się obniżyć alimenty chociaż o 50zł?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było sobie zrobić dziecko z facetem,który nie ma dzieci - wtedy twoje byłoby pierwsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał rolnik 2 prosiaki. Poszedł go nich i mówi: od dziś będziecie jeść mniej, bo kupiłem trzeciego prosiaka. Pytanie: Czy ten rolnik jest normalny, czy debil totalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolnik jest normalny bo są sytuacje takie że trzeba poświęcić się dobru innej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, kochanie! jak rolnika nie stać na utrzymanie trzeciego prosiaka to go sobie NIE FUNDUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolnik jest normalny bo są sytuacje takie że trzeba poświęcić się dobru innej osoby Tylko dlaczego poświęcać ma się inna świnka i jej prosiak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźmy dalej: rolnik dokupił 5 prosiaków. A paszy ma tyle samo, co dla dwóch!!!. Nadal ktoś uważa że te 2 prosiaki mają się poświęcać za głupotę i pazerność rolnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zapytać notariusza jak to jest z tymi alimentami. Byłam ostatnio w jednej sprawie w www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl i zostałam tam bardzo profesjonalnie obsłużona. Polecam tam się wybrać, bo obsługa wysokiej jakości, widać było, że tamtejszy notariusz ma duże doświadczenie i nie zdarli ze mnie kasy. Warto też przejrzeć wcześniej na wspomnianej stronie szeroki zakres usług świadczonych przez tego notariusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety na tych forach wypowiada się pełno ex którym ktoś kopnął do d**y,żaden inny ich nie chce i swoje sfustrowane żale wylewają na te w szczęśliwych związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×