Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję Oli za ciepłe myśli i uśmiech, z moje strony jest podobnie. :) Dużo miłych dla oka i ucha wrażeń. 🖐️ I Liness, nie podobna, to jest ta melodia, którą słyszy się na pogrzebach. Wykonanie rzeczywiście piękne. I Na mnie czas, pora do łóżeczka. Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meri :) dlaczego się chowasz pod gościem? ale może Ty teraz ruda? :D na mnie też już czas lecz dopiero kierunek łazienka spokojnej nocy Meri :) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie mnie przypada pozamykanie drzwi filtrowni i zgaszenie światła. Bardzo się cieszę że jutro dzień wolny od pracy wszelakiej. Właściwie to już dzisiaj. Oczywiście nie jest wolny od prac kuchennych bo przecież coś jeść trzeba :p Rano można dłużej pospać a potemer trzeba się będzie ubrać jak stróż i na procesij l tymczasen dobrej nocy wszyskim :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie mnie przypada pozamykanie drzwi filtrowni i zgaszenie światła. Bardzo się cieszę że jutro dzień wolny od pracy wszelakiej. Właściwie to już dzisiaj. Oczywiście nie jest wolny od prac kuchennych bo przecież coś jeść trzeba :p Rano można dłużej pospać a potemer trzeba się będzie ubrać jak stróż i na procesij l tymczasen dobrej nocy wszyskim :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry świątecznie Oczywiście znów obudziłam się za wcześnie, ale pewnie dlatego, że spałam intensywnie i porządnie się wyspałam:D Calinessa, no tak, wszystko to zrobiłam a nawet więcej, przecież nie napisałam o wszystkim:D Czasem tak jest że człowiek ma chęci do pracy i nawet nie czuje zmęczenia a robota pali się w rękach:D Pewnie miałam "fazę" jak" szarik":D Nie myśl tylko że tak jest zawsze :D ot, taki lepszy dzień miałam. Myślisz że Daa odebrała zły wynik ? :( Ja chcę wierzyć że wynik jest dobry, tylko wróciła zmęczona i dlatego tu nie zaglądnęła. Olivier, dziękuję za pozdrowienia i również mile pozdrawiam Ciebie👄 Dziękuję Ci również że zwróciłeś mi uwagę na to, że przekręcam nick Maribell. Masz rację , ale to po pierwsze dlatego, że stara jestem i sklerozę mam:P a tak na prawdę, to dlatego. że najczęściej Maribell pisze jako gość i nie mam szansy by się skorygować. W dodatku, kiedy zalogowała się na niebiesko, pisałyśmy o mirabelkach, więc moje skojarzenie z nickiem takie mi pozostało. Maribell, przepraszam za swoje gapiostwo.👄 Kiedyś Twojego nicka też napisałam przez "w" pisząc Oliwier, ale później się połapałam, że robię błąd, widząc Twój wpis, mam nadzieję, że mi wybaczysz ten błąd👄 Melodia też mi znana, tym bardziej że mój sąsiad właśnie gra na trąbce i często też gra na pogrzebach właśnie to. Saam, mam nadzieję że jeszcze śpisz, dzień rozpoczniesz bez pośpiechu, delektując się nicnierobieniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 4 czerwca, Boże Ciało Imieniny obchodzą: Franciszek, Karol oraz Braturad, Dacjan, Gostmił, Karp, Kwiryn, Kwiryna, Metrofan, Niepełka, Optat , Pacyfik, Saturnina, Skarbisław Przysłowie: „Wystroił się jak stróż w Boże Ciało” a to pewnie o Saama chodzi :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietypowe święta: Dzień Drukarza Dzień Demokracji Międzynarodowy Dzień Dzieci Będących Ofiarami Agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, odezwij się pliss👄 Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,zyje ,nie unicestwilam sie ,bo nie mam odwagi :-( Dzien Dobry 🖐️ Mowie Wam ,u mnie chyba nie moze byc za dobrze ,moze gdybym narodzila sie jeszcze raz ,ale z innymi genami ,mogla mama zrobic skok w bok :-) Fakt ,wczporaj znow odechcialo mi sie wszystkiego ,nawet zakupow . Jednak syn namowil mnie na szybkie zakupy w Kauflandzie w Pile ,bo bedac rano u siebie w Bydgoszczy ,wybral sie wlasnie do tego sklepu i nawet nie wszedl ,bo zabraklo wozkow ,tyle ludzi bylo W sumie dobrze ,ze weszlismy ,bo byla moja i jego kawa w duzej promocji . Dla ukojenia zalu do calego swiata ,kupilam sobie znow kwiatki ,co prawda nie frezje ,bo nie ma ,ale poczciwe margaretki :-) Obiad mam od wczoraj ,tylko zrobie jeszcze nalesniki z twarozkiem . Zycze wspanialego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Daa, strasznie długo kazałaś na siebie czekać, przecież wiesz, że tu czekamy na Twój wspaniały blask słoneczny👄 Napisałaś tak enigmatycznie że nie wiem co o tym sądzić:O U nas też w Kauflandzie zawsze mnóstwo ludzi, ale lubię tam robić zakupy, bo wiem gdzie co jest i ceny nie wygórowane. Jaka to kawa, która była w dobrej cenie ? Ostatnio zakupiłam w Netto kawę liofilizowaną Norte Core, a Ty pewnie też pijesz rozpuszczalną. Nie gotuję dziś obiadu, kapuśniak od wtorku, a gołąbki od wczoraj muszą wystarczyć. Tyle się naprzygotowywałam na nasz stół topikowy i nikt nic nie ruszył...smutno mi :( Wiem że kawa i herbata były mrożone, a dziś jakby na złość pochmurno się zrobiło, więc przydałaby się gorąca mocna kawusia. http://i.iplsc.com/dobroczynne-wlasciwosci-kawy-zaleza-od-jej-rodzaju-i-sposobu/00031I14G1PLR6HV-C116-F4.jpg Chyba włączę sobie jakiś dobry film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi sie nie zdarza ,ale wczoraj o 23;00 zjadlam parówe i kawalek normalnego chleba ,z tej zlosci chyba tak mi sie zachcialo ,Pomyslalam sobie ,mam to w szerokim powazaniu ,tak sie oszczedzam ,wielu rzeczy sobie odmawiam i co mam z tego ,same klopoty i teraz co zjadlam to moje ,prawda Ferdzi ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi 👄 ,ja pije granulowana Jacobsa ,Cronat Gold . Dlugo przygladalam sie co jest na Twoim stole ,oczami cos zjadlam ,szczegolnie od wczoraj chce mi sie ciasta ,a teraz nie pieklam .Syn kupil w swojej ulubionej cukierni paczki i jablaczniki ,ale ja za kupnymi nie przepadam .Jak sie wkurze bardziej ,to zaraz cos stworze ,chociaz wlasciwie beda nalesniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ,kieruje sie w strone kuchni ,pralka pracuje az buczy (od dlugiego czasu ),ja pije kawe i mam ochote na faję :-p ,kurde nie potrafie nawet w klopotach byc powazna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivier dzieki za tą Orkiestrę , uwielbiam jej wszystkie nagrania słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pranie w Boze Cialo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie świątecznie!!! o Ferdzi👄, dzięki za ,,przez żołądek do serca" ;) Daa👄no jesteś nareszcie!!! ;) o U mnie ciut chłodniej niż wczoraj i dobrze bo nie ma tej duchoty ale słonecznie i sucho, temp. 25 stopni, w sam raz:) o Dzisiaj u mnie na podwórku napełnia się potężny basen rozporowy, syn już nie wytrzymał i instaluje wszystko. Jest tam i filtrowanie:D i chlorowanie full-wypas, a wieczorem będzie grillowanie :D o miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, ja też lubię zajadać kłopoty, tak że się nie dziwię, że chce Ci się coś słodkiego, może masz pod ręką czekoladę gorzką ? Naleśniki też mogą być, ciekawe z czym będą z serem, czy dżemem? Tak, co zjesz to Twoje, tylko czasem warto się zastanowić przed zjedzeniem, by się ustrzec wyrzutów sumienia:D albo bólu żoładka:O Calinessa, to masz super zaplanowany dzień. Najpierw kąpiel w basenie a później grillowanie , super. Mam nadzieję że dolejecie gorącej wody do basenu, by nie skakać do całkiem zimnej, a trochę potrwa zanim się sama ogrzeje. Życzę smacznych kąsków z grilla, pewnie będzie karkóweczka a może szaszłyki ? U mnie niestety o grillowaniu mowy być nie może, synio dziś nie przyjedzie, pielęgnuje chorą rodzinkę. Dziś mała szłaby w procesji sypiąc płatki kwiatów, które wcześniej skubała w moim ogrodzie, niestety wciąż gorączkuje, więc moje kwiaty nadal mają płatki. Znów zrobiło się duszno na dworze, jest pochmurno, czyżby chciało padać ? Gość, myślę że Maribell muzyka piękna dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pralka też kręci, jutro do pracy więc bez sensu było by nie wstawić dzisiaj prania gdy saamo się pierze. Ja nawet wieczorem wsadzę miętę pieprzową do mojego ziołowego ogródeczka przy ścianie bo czeka już kilka dni w doniczce. Dla mnie to przyjemność a nie praca :) Gotowanie to niby nie praca według Saama więc będzie zupa grzybowa(Daa mi narobiła smaka) i placki ziemniaczane(Saam mi narobił smaka) no i smakosze się domagają :) na gołabki też mam smaka ale nie mam składników. Później będzie mięsiwo na grillu więc obiad może być mniej mięsny bo tylko gnatek do zupy :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, Calinessa, z jakich grzybów ta grzybowa ? Macie mrożone czy suszone podgrzybki , może borowiki ? Mój żonkil to dziwny człowiek, nie lubi grzybów, jedynie wigilijna zupa grzybowa mu smakuje, przygotowana zresztą przez synową :D hehehe a spróbowałby nie zjeść :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) kąpieli to dzisiaj nie będzie bo woda będzie napełniać basen do wieczora i będzie za zimna. Ale otwarcie sezonu kąpielowego poprzez instalację będzie już za uznane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mrożone podgrzybki, kupione w sklepie bo zbierane będę miała pewnie gdy już sama pojadę w przyszłości zmotoryzowana do lasu i sobie nazbieram :D ide do kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ugotowalam wczoraj na gnatach z karkowki ,a grzyby to podgrzybki i prawd******* Ferdzi ,ja raczej stresu nie koje jedzeniem ,wrecz odwrotnie ,ale zjadlam o 19;30 dwa wafle ryzowe z takim dobrym pasztetem i o 23;00 bylam wyjatkowo glodna . Nalesniki zawsze robie z twarogo i twarozku homo waniliowego . Smaze i pisze ,i tak latam z kuchni do pokoju ,troche mam ruchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×