Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Tak dzis juz o wiele lepiej ,moja mikstura zawsze go ratuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może będzie obchód ale dopiero po północy a ja myślę wcześniej się położyć więc może sobie obchodzić :D dlatego lecę już do łazienki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide na 'zabieg' bo moj chce sie juz polozyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A samm to pewnie z tym avatarem... hehe banda okórwieńców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ten nachlany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podwórku Wielki Wóz prawie nad głową :)cieplutko jak latem, okno uchylone, czas na odpoczynek i spanko :) Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy to mają dobrze. Będą mogli w sobotę dobrze pojeść, dużo wypić i tańczyć do upadłego. W sumie to ja się też będę bawił. W to samo co dzisiaj :p I tak jak dzisiaj do upadłego :D l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych środowiskowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są bardzo przyjemne i korzystne dla organizmu. Dlatego poświęcamy im sporo czasu, średnio nazbiera się czternaście dni w ciągu życia. Rekordziści potrafią nawet 60 godzin non stop. Dzisiaj Światowy Dzień Pocałunku l dzień dobry! :) l Pogoda wczoraj wzorcowa chyba już zaczyna się psuć. Niby jeszcze jest słonecznie ale pojawił się wiatr i nie wiadomo co przywieje. l Kawa wypita więc trzeba startować do roboty. Białego szaleństwa ciąg dalszy. l Danusi życzę udanej zabawy. Ferdzi odnalezienia drogi na topik. Pozostałym życzę według potrzeb i zachcianek. Ogólnie udanego całuśnego dnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Pozostała😭 przyłącza się do życzeń Saama dla koleżanek 🌼 miłego dnia :) postępów w pracach remontowych, dobrej pogody, no i okazji do pocałunków ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Saam, jak widać odnalazłam drogę na topik, choć z trudem, bo w głowie się kręci i ledwie utrzymuję pion. Weszłam tu przede wszystkim życzyć Daa, szczęśliwej drogi i wspaniałej zabawy👄 😍 Tobie Saam życzę dużych postępów w pracach, by na przyszły tydzień niewiele zostało do zrobienia. Calinessa, nie wiem czy idziesz dziś do pracy, czy będziesz w domku odpoczywać, ale życzę by dzień był miły i nie męczący👄 Dzień Pocałunku ? To coś dla mnie :D Bardzo lubię a nawet jeszcze bardziej niż bardzo:D Mogłabym świętować, ale muszę się położyć, niestety sama :( . Wszystkim życzę wspaniałego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wpadlam na chwile ,zaraz obieramy kierunek Gdansk :-) Zeby mi sie chcialo jak mi sie nie chce😭 Juz po fryzjerze i wymianie spodni ,jednak :-) Nogi bola jakbym juz byla po baletach 😭 Dziekuje za zyczenia 👄 Ferdzi ,zdrowiej ,moze napij sie tego cydru ,a nuz pomoze :-) Musze zmykac ,pa ,do zobaczenia Mili 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuziu 🌻 następnym razem wstań wcześniej. Dziękuję za posilek :) l cześć Celinko 🌻 dziękuję :) postępy dzisiaj słabo widoczne, brak natchnienia. Poza tym zostałem na dość długo zaangażowany do wsadzania. l witaj Ferdzi 🌻 ładna pogoda a Ty chorujesz? Szybkiego powrotu do pełnej dyspozycji. Jeżeli sama w łóżku to pewnie masz czas powspominać najbardziej całuśne chwile l cześć Danusiu 🌻 szybko dopinaj wszystko na ostatni guzik (nowe spodnie również) i ruszaj co by nie trzeba było się śpieszyć na drodze. Baw się dobrze :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) łooo matko, połamało Cię coś?:( a może jednak ten lek Żonkila nie jest dla Ciebie, że masz teraz taki kryzys zdrowotny😭, kuruj się, zdrówka życzę :)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) jeśli wsadzałeś z zaangażowaniem to i podlałeś pewnie obficie :P. U mnie przy tym upale nie jest możliwe wsadzać cokolwiek. A też czekają sadzonki na swoje miejsce na(w)ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A u mnie dzisiaj piekna pogoda. Idealna na wycieczki. Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma nikogo bo wszyscy zajęci ważnymi sprawami. Dlatego też i z wycieczek nie korzystamy pomimo ładnej pogody. Oczywiście oprócz Danusi która mimochodem samochodem wycieczkę sobie zrobiła do stolicy ..... mojego województwa. l l cześć Agnieszko 🌻 odpozdrawiamy i odwzajemniamy :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocne siemanko :classic_cool: l Jakby co to ja dotrzymuję towarzystwa Danusi aby ani razu ścian nie podpierała :p Również innym którzy jeszcze nie śpią. Ale czy tacy są ? Może Celinka na nocnej zmianie bo nie było jej wieczorem na filtrowni. Ja dopiero posprzątałem bałagan który zrobiłem w ciągu dnia. Jutro odpoczynek, od wszystkiego co możliwe. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewcia 🌻 witaj na nowej filtrowni być może się mylę ale nie pamiętam abyś była w tym rozdziale. Jeżeli nie pomyliłem imienia to znaczy że znajomość ciągle trwa. I nie ma w tym mojej winy że widujemy się raz na ruski rok :p ja tutaj jestem codzienni ..... a nawet kilka razy dziennie ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacja zjedzona więc został ostatni punkt programu : moczenie. Nie bardzo mam na to siły. Zastanawiałem się nawet przez chwilę czy nie udałoby mi się zmieścić do pralki. Tylko że nie wiem który program jest w miarę krótki, trochę późno na namaczanie i wstępne pranie. Poza tym kto domknie drzwczki i naciśnie start ? :D l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych muśniętych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwalił się wieśniak pralką! Ja to pisałem,Jarząbek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet ja już się wyspałem :p l niedzielne, trochę połamane dzień dobry ! :) 🌻 l Wczorajszy dzień nie daje o sobie zapomnieć. Czuję go prawie w każdym ruchu. Sufit to jednak niewygodna sprawa do nakładania gładzi. Szkoda że nie można go położyć na podłodze :D A ruch jest podstawą obecnego dnia. Może do wieczora przejdzie. Ewentualnie można przecież na leniwca :p l Relaksuje, obniża ciśnienie, uspokaja i zmniejsza stres. A przede wszystkim daje przyjemność. Dzisiaj oprócz DniaChemika wynalazłem w necie że jest Międzynarodowy Dzień Seksu. I to narzucony przez Unię Europejską. Taką Unię to ja lubię ;) l Udanego dnia wszystkim filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuziu 🌻 trochę późno jak na niedzielny obiad ale dzisiaj jestem cały opóźniony bo wstałem blisko południa. Na dodatek po południu też się położyłem pod koc. Ale w niczym mi to nie pomogło bo wstałem jeszcze bardziej pognieciony niż byłem przed. Drzemki widocznie są nie dla mnie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Saam :) nie byłam na nocce ale do późna pracowałam. Widać dzisiaj leniwa niedziela była, ale niektórym się należał odpoczynek :), szkoda tylko, że drzemka Ci nie służy, chociaż kto wie...? będziesz za to mógł dłużej świętować dzień seksu ;):P Ja dzisiaj od przedpołudnia wojażowałam po świecie. Wprawdzie niedaleko bo za Dzierżoniowem. Teraz gdy jest okazja wyjazdu z dzieciakami to nie odpuszczam tylko jadę. Byłam w mini raju na ziemi;) w gospodarstwie agro jak w arce Noego, wszystkie możliwe zwierzaczki, mini akweny z rybami, strumyczki, pełno kwiatów, teren górzysty więc górą uganiały się kozy, lamy, owce, osiołki, koniki, atelier z papugami i egzotycznymi kaczuszkami. Nie wspominając o naszych poczciwych kurach, króliczkach, świnkach, indykach, perliczkach i gołębiach. Tak więc dla najmłodszych dobra lekcja botaniki i zoologii oprócz, wszelkiej maści gokardów, rowerków wózków do ciągnięcia i piasku. Oczywiście grillowane pstrągi świeżo złowione można było zamówi i zjeść z dodatkami. Nawet można było samemu pstrąga złowić ale za 5 zł :D Super bajkowa wycieczka, przy okazji zakupiłam tam słój miodu akacjowo-chabrowego. No ale nie było tam zupełnie zasięgu netu niestety. Rankiem trzeba do pracy więc grzecznie mówię już dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...wczoraj Daa sms-owała, że mimo bólu nóg tańcowała bo nie dało się inaczej tak było klawo(jej słowo) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×