Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Widzialam tam jakiegos przystojniaka :-) Dobrej Nocy Cal 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Celinka odnalazła mnie i Danusia też. Byłem w ogródku, pomagałem wsadzać a potem podlewać. Ale do garażu też często chodziłem bo tam było piwo i chipsy :classic_cool: l Trzeba jeszcze zrobić to co trzeba zrobić i na poduszki hyc hyc l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych napięciowych..... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Dałam Wam od siebie odpocząć, ale też odpoczywałam od siebie :D na łóżeczku szpitalnym :O Niestety dwie godziny po moim ostatnim wpisie fiknęłam koziołka, a raczej moje serduszko fiknęło i znalazłam się w szpitalu. Co prawda wróciłam już wczoraj, ale że moja nieobecność nie była planowana, więc zaległości były wszędzie. Musiałam uzupełnić zapasy i nadrobić inne sprawy, ale przy tym musiałam się "oszczędzać" jak kazali lekarze. Dziś czuję się dobrze, więc mogłam wreszcie siąść i skrobnąć do Was, byście się nie gubili w domysłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak będę funkcjonować na "oszczędnie" no ale jakoś muszę się przestawić. Pewnie wiele spraw mi teraz wypadnie i już nie będę zasuwać łopatą czy ubijakiem, ale jak wiecie stara już jestem i sklerozę mam :P to pewnie za niedługo zapomnę o przestrogach i zaleceniach lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imieniny obchodzą: Anastazy, Barnaba, Paula oraz Feliks, Fortunat, Flora, Jan, Paryzjusz, Radomił, Radomiła, Teodozja, Witomysł Przysłowie: „W czerwcu się pokaże, co nam Bóg da w darze” Nietypowego święta nie ma co mnie bardzo dziwi, że nikt sobie nie upodobał tej daty a inne są wybierane przez kilku świętujących. Tak stoi w moich kalendarzach, ale może Saam w swoim zaczarowanym, kalendarzu jednak dojrzy jakieś święto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maribell, dziękuję za pozdro, pewnie dziś już jesteś we Wrocku i wybierasz się tam skąd ja wróciłam. Życzę, by szpital nie był potrzebny, byś mogła szybko wrócić do domku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, bardzo się cieszę że bawiłaś się świetnie na weselisku. Myślami byłam z Tobą na parkiecie👄 Calinessa, w fajnym miejscu odpoczywałaś, nawet nie wiedziałam że taki raj jest w PL. Kiedy egzamin ? Saam, wygipsowałeś już wszystko ? Kiedy planujesz szlifowanie ? Już oczami wyobraźni widzę jak piękny będzie ten korytarz. Nie wiem tylko jaką farbę w końcu wybrałeś ? lateksową czy akrylową ? A jaki kolorek już wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już uciekam, mam jeszcze mnóstwo zaległości. Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ,Ferdzi Droga ,jestes ,jak dobrze 👄 Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,nie mozesz tak ciezko pracowac ,widzisz jak to sie konczy :( Gwarantuje ,ze jesli czegos nie bedzie np.pod hustawka ,zamiast czego innego ,tez bedzie dobrze . Dobrze ,juz dobrze ,wazne ,ze jestes . Ferdzi ,czulam na parkiecie ,ze sie mna opiekujesz ,bylas moim Aniolem Strozem :-)i chyba dlatego tak dobrze znioslam ten przemily trud :-) . Ferdzi ,teraz powinnas lezec****achniec ,a nie mowic ,ze jestes stara i wnet zpomnisz o fiknieciu i ruszysz do ciezkiej pracy ,wara :D.Fikaj ,a jakze ,ale moze z jakims menem :-p Dzieki za wszelkie napitki ,teraz ja ruszam do boju ,tzn do odkurzania :-) Dobrego Dnia Wszystkim Zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l hej Ferdzi 🌻 takie sprawy za naszymi plecami ? 😭 mogłaś nas powiadomić, może jakoś udałoby się zorganizować odwiedziny ;) To teraz wypada Ci myśleć trochę więcej o sobie, inni z pewnością sobie poradzą. Dziękuję za poczęstunek :) l cześć Danusiu 🌻 widzę że przyjemne chwile przed Tobą, znów będziesz mogła potrzymać rurę :p pewnie tylko dlatego nie zamieniłaś tradycyjnego odkurzacza na to nowoczesne cudeńko które samo porusza się po pomieszczeniach wsysając kurze do swojego brzucha. l Słonecznej pogody ciąg dalszy. Cieplutko ale wieczorem to był taki chłód że nawet przy robocie zmarzlem. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi nie miała w kalendarzu bo to ruchome święto. A jest bardzo ważne. 11 czerwca w obecnym roku obchodzimy Dzień Wolności Podatkowej. Od dzisiaj możemy do końca roku już nie płacić żadnych podatków. Oczywiście pod warunkiem że od początku roku wszystko co zarobiliśmy oddaliśmy fiskusowi. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witajcie Dziewczyny :) Ferdzi :) dobrze, że jesteś ale nie dobrze, że Twoje serducho tak fika:(. Nic już nie powiem chociaż aż się ciśnie "..a nie mówiłam?.." :D Co Ty tam masz z tym serduszkiem? Czy to z ciężkiej pracy? pytam bo moje serce(z wadą) też ostatnio mocno obciążone:-O. Pocieszam się, że jeszcze nigdy nie fiknęło na tyle by być w szpitalu. Fajnie, że jesteś 🌼dzięki za poczęstunek Termin egzaminu pewnie będę znała na dniach. o Ja wiadomo, jestem kobieta pracująca i mam ograniczony czas na pisanie ale Wam miłego filtrowania i dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 nie tak z rękawa bo poważne instytucje się tym zajmują przeprowadzając stosowne obliczenia. Ciekawe które kraje już swietowaly taki dzień a którym jeszcze daleko. Spokojnej pracy :) l Gość ręka niby damska ale głowy nie dam że należy do Marii. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na dobre nie rozbujalam rury ,gdy wpadlo moje malenstwo :-) aby przygotowac przelewy do banku ,wiec bedzie ,bedzie wyplata ,bedzie sie dzialo i trochu nocy bedzie malo ,bedzie glosno ,bedzie radosnie ,znow przetanczymy cala noc :D:D Tak mam ,ze gdy ktos przerwie mi robote ,to juz potem nic mi sie nie chce 😭,ale nie ma lekko ,w koncu za cos dostaje kase :-) ,wiec do boju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malam dzisiaj byc u lekarza o 16;00 ,a zadzwonila sekretarka i powiedziala ,ze doktor bardzo przeprasza ,ale sie pomylil i przyjmowal dzis do poludnia .Tym samym pokrzyzowal mi plany ,poniewaz przy okazji chcialam wpasc do Rossmana po plyn do czarnych ubran . Czy u Was jest tez tak bardzo cieplo ,bo u mnie jest baaaaardzo . Ferdzi pewnie teraz odrabia zaleglosci ,oby znow nie przeholowala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ 👄 Pozdrowionka z gór Izerskich ...tu jest niesamowicie! Tyle piękna wokoło ...aż żal wracać będzie ...;) Fajnie widzieć znów Ferdżi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
cześć Olivier schodź już na dół bo jeszcze góralem zostaniesz :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferdzi :) jeszcze jestem przy nakładaniu gładzi. Dzisiaj chcę to skończyć ale nie wjem czy starczy mi chęci i sił. Szlifowanie zaplanowalem na sobotę, może będę miał jednoosobowe wsparcie. Fajnie by było w jeden dzień pylić i posprzątać. Tylko nie wiadomo czy efekt będzie zadawalajacy i czy nie trzeba będzie robić powtórki gipsowania. Farba na sciany kupiona, chybala teksowa, kolor kamienista plaża. Dzisiaj kupiłem na sufit białą i pigment do mieszania koloru na opuszczone części. Ale do malowania jeszcze daleko. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Danusiu :) u mnie też gorąco, 21 w cieniu. Jak znajdziesz to kup mi w drogerii krem do golenia bo znowu końcówka a nigdy nie pamiętam l Kafe też dzisiaj nie ma pamięci :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,nie krzycz na Oliviera ,bo spadnie :-).Olivier stoi w rozkroku ,jedna noga w Polsce ,a druga w Czechach :-) Kupie Ci krem Saam,ale jutro .Obojetnie jaki ? Wypuscili jakies nowe farby ? Teksowe ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×