Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

już ustawiłam na 160 st i od teraz mam piec 40 minut a później wyłączyć i zostawić w piekarniku leciutko uchylonym, wszystko pamiętam:D Zuzanno, jak dawno nie jadałam gęsi, dzięki. Czy często sama taką gąskę pieczesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ferdzi - dawno juz nie pieklam gesi. Kiedys pieklam. Ges jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuza 🖐️ Ferdzi ,ja tez nie kupuje miesa mielonego ,a jesli juz to kupuje mieso w calosci i prosze o umycie i zmielenie . Raczej znam przyczyne tych moich 'zawrotow ',ale to jest bardzo zlozone ,a i nagly spadek cisnienia tez powoduje 'fikniecia' Przed chwila skonczylam rozmawiac z kolezanka przez telefon ,gadalysmy 1,5 godziny :-o Jedyna kolezanka z czasow licealnych z ktora mam do tej pory kontakt ,ale telefoniczny ,bo ona tez prawie gdanszczanka :-) Glowkuje co wylozyc z zamrazarki ,aby zamrozic czesc tych golebi i chyba wyjme bulki ,ktore ususze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,i jak sernik ? .Nie mozna trzymac sie sztywno przepisow odnosnie temperatury pieczenia ,kazdy piekarnik piecze inaczej . Ja wole np piec babki w podluznych korytkach ,bo w mojej formie z kominem ,zawsze z jednej strony bardzo sie wybrzusza ,jest taki garb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba potraktuje plame na moich ulubionych czarnych spodniach markerem czarnym ,tylko czy potem nie beda brudzic ,raczej nie powinny prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czesc Daa. Jak Ci wybrzusza z jednej strony to moze Twoj piekarnik krzywo piecze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to troche ,bo gdy pieke w innych formach np .stawiam 2 korytka obok siebie albo duza blache to ciasta sa rowne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, najpierw napiszę o spodniach...jeśli są fajne, to może szkoda je zepsuć markerem, lepiej oddać do pralni, może tam coś poradzą , albo upiorą że śladu nie będzie. Sernik owszem wyszedł puszysty, ale miał nie opaść a mnie opadł i leciutko pękł. Niby nie dużo ale jednak, mimo że stosowałam się do porad:O Nic to, najważniejsze że jest upieczony i pyszny. Wystygnie całkiem, to poporcjuję i sru do zamrażarki. No właśnie masz dylemat, co wyciągnąć, by coś zmieścić. Miałam ten sam problem, kupiłam ryby, by je włożyć , musiałam wyjąć mięso stąd ten nagły przerób:D No, ale w końcu zdecydowałam się uruchomić zamrażarkę, bo i tak już czas na większą partię truskawek. Jak się uda to jutro zakupię jakieś 5 kg. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie są po 5 zeta, tak że warto zrobić sobie zapas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rana muszę lecieć na badania, jak bym gdzieś trafiła te truskawki, to na bank, przytargam do do domu, może synio mnie podwiezie, bo ma 2 zmianę. Teraz się dowiedziałam że od jutra znów nie będę miała auta, bo on musi oddać swoje znów do naprawy :O eh, chyba czas by pomyślał o nowym autku, tym bardziej że codzień dojeżdża do pracy tak daleko. Pisałam o numerze stronki, bo pewnie zaraz będzie 200 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak, ciemność widzę czyli nastała nam 200 stronka:D Nie dawno przeszła mi nad głową burza. Pochurdała, pogr***ała, pokropiła z lekka i poszła sobie dalej, zostawiając nadal suchą ziemię, musiałam podlać ogórki, bo one bardzo wrażliwe na suszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy ktoś z tu zaglądających zna taki krzew -pęcherznica kalinolistna? Dziś zakupiłam 5 sztuk, via net, niestety u nas roślina nie do dostania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dalej nic nie widać, więc może już otworzę butelkę Cydra :D i rozleję do kielonków Y Y Y Y Y Y Y byśmy uczcili taką piękną stronkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór późnym popołudniem l cześć Danusiu 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Zuziu 🌻 l I co z tą okrągłą stroną, już jest ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sernik gdy moge ,to zostawiam do ostygniecia w piekarniku ,a i tak nieraz troche opada ,ale to nic . Po wypraniu plama na spodniach jakby mniej widoczna ,ale jednak . Chyba jogurt mi spadl i wywabil farbe ,troche to dziwne .Spodnie najulubiensze ale nie ma sensu oddawac je do pralni .Poza tym nie lubie tam oddawac ubran ,gdzie piora z innymi ciuchami ,a pralnie mam pod domem .Oczywiscie czasem oddawalam rzeczy do pralni np .garnitur mezowski lub moja czarna sukienke wizytowa .ale juz dawno temu . Dziewczyny ,macie jakies ulubione marki biustonoszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Ferdzi za zdobycie 200 strony 🌻 Już nalane więc wypijmy za pomyślność topiku. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie wszystkie marki biustonoszy :classic_cool: zdejmować ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero przeszlam na 200 strone ,hip ,hip ,huraaaaaaaaaaa! Ferdzi ,kupowalam truskawki w piatek ,ale nie pamietam ceny . Ja tu o stanikach ,a mezczyzna sie pojawil :-) Saam ,mozesz tez sie wypowiedziec na ten temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Saam sie wypowiedzial :-) Saam ,zerowki tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Saam Ty pewnie jak każdy facet, lubisz duży rozmiar :P najlepiej miseczkę conajmniej D :P a może jeszcze większą :D Daa, nie mam ulubionej marki, kupuję jak mi się jakiś podoba, no i żeby rozmiar był odpowiedni :P Nie napiszę jaki, po co pobudzać niepotrzebnie i tak rozbudzoną nadmiernie wyobraźnię Saama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na podwórko świętować dwusetną stronę. Woda będzie się lała strumieniami. U mnie popadało tyle co ksiądz kropidłem więc trzeba wąż w rękę i do akcji wkroczyć. Ferdzi coś też wcześnie leje dzisiaj wodę. Też już bym chciał do wanny ale miałem gości po południu i jestem opóźniony nieco. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, też nie za często korzystam z pralni, ale jak była plama na żonkilowych spodniach, to bez wahania tam zaniosłam i rozprawiły się z nią błyskawicznie. Jednak jeśli wyblakło miejsce po jogurcie, to nie wiem czy da się to uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) tylko żeby nie należały do małoletniej :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie zaliczałam prysznica, bo telefon mi przeszkodził :D a ogórki podlałam konewką, bo żonkil do tej pory nie założył węża do kurka:O eh...szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) nie znam tego krzewu ale jutro postaram się zapoznać l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie miekkie i mam swoja marke Viki ,mam tez Triumph ,ale wole te pierwsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,to sie rozumie :-) kiedys mowili ,ze na zerowki najlepszy Oxykort :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia jakie noszę biustonosze :D musiałabym sprawdzić, ale zapewne każdy z innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×