Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

a słyszeliście o Viagrze dla kobiet ? ciekawe ile byłoby chętnych na to cudo :D Gdzieś czytałam że najlepszym afrodyzjakiem dla kobiety jest prezent od jubilera :D ile w tym prawdy ??? jak sądzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że zerówki facetów nie rajcują :P Wolą duże rozmiary :D jeśli nie dotknąć, to chociaż oko nacieszyć :D Nie raz widziałam jak się faceci gapią na panią z dużym biustem :D szczególnie gdy jest wyeksponowany dużym dekoltem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,czytalam o Viagrze dla kobiet :-) Bodajze maja byc rozowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubuje sie w blyskotkach ,takze tym nie mozna mnie przekupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musiałam zażyć drugą tabletkę (jedną rano) ale nie zażyłam leku wspomagającego. Nazywa się Sirdalut, działa na mnie tak rozluźniająco że w ciągu godziny zasypiam jak niemowlę :D Chciałabym być jeszcze czynna z jakąś godzinkę, więc sobie odpuściłam:D nie wiem czy w ogóle go zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,gdyby to mnie uzdrowilo z moich licznych chorob to tak ,jak najbardziej ,lykalabym garsciami ,a potem riki tiki tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie noszę biżu na sobie, jedynie na stałe noszę kolczyki, zawsze te same od 20 lat :D Tylko na wielkie wyjście zmieniam i coś dorzucam na szyję, ale ogólnie nie lubię, więc na mnie taka via/gra też by nie zadziałała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że z preferencjami facetów w temacie biustów to jest tak że bardziej ciekawią ich takie jakich nie mają aktualnie do zabawy. Czyli jak ktoś już napatrzy się na małe to rajcują go duże. A jak na codzień ma do dyspozycji duże to chciałby pofiglować z takimi dziewczęcymi. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę już pod prysznic, pożegnam się więc. Życzę wszystkim spokojnej, chłodnej nocy i miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez np na wesela zakladam bizu ,jak mowisz na szyje :-) Szybko poczytalam o Twoim leku ,to faktycznie moze zwalac ,skoro rozluznia miesnie ,ciekawe czy u facetow wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze, chyba nie będę się dziś kąpać :P:P: przecież trzeba nową otworzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie już nie skaczę, idę do łazienki, bo woda wyschnie w kranie:D Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurka wodna ,gdzie moj wpis Pisalam ,ze poczytalam o Twoim leku i ciekawe czy u facetow rozluzna tez ten miesien glowny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ,ze wpis wsiakl ,a to nowa stronka . Jesli uciekasz Ferdzi ,to Dobrej Rozluznionej Nocy Zycze ,a ja ide do drugiego pokoju ogladac Opole ,a tu maz ogladac bedzie cos innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem że jest artykuł na temat damskiej viagry na kafeterii ale nie miałem czasu przeczytać więc nie mam orientacji. Z pewnością byłaby przydatna i myślę że producenci nieźle by zarobili. Kobiety zdecydowanie chętniej chodzą po recepty i do apteki. Natomiast jubilerskie afrodyzjaki mogą interesować jedynie tych którzy okazyjnie chcą dobrać się do upatrzonego kąska. Stosowanie go w małżeństwie doprowadziłoby budżet rodzinny do ruiny :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy facet może być dla kobiety diamentem. Od niej samej zależy czy będzie chciała go szlifować. Większość chce. Jednak nie wszystkie biorą pod uwagę że to trudne ze względu na twardość i potrzebną precyzję. Niekiedy po takiej operacji zostaje tylko pył. Jednakże w większości przypadków diament służy do kresu dni podkreślając urodę swej pani. l I tym jakże wzruszającym momentem kończę swój dzień na jubileuszowych stronach filtrowni l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych okrągłych .... l do juterka l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie Saam to podsumowales ,tez sie wzruszylam 😭,od poczatku wiedzialam ,ze jestes mędrcem :-) Cos jeszcze napisalam ,ale skasowalam ,bo bym dala pozywke dla 'gosci'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,jeszcze machne do Ciebie 🖐️ Dobrej Nocy z diamentami lub bez :( O jak ladnie spiewaja w Opolu 'przetanczyc z Toba chce cala noc ':-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Jubileusz mnie ominął😭 ale poczytałam wszystko co napisaliście i było tyle tego, że nie wiem co napisać ;)w sumie i tak już by nikt mnie nie czytał o tej porze zatem dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie nowy tydzień się zaczyna. U mnie po burzowej nocy, duszno i nadal parno, choć leciutko się schłodziło. Miałam jechać na badania, ale jeszcze rano gr***ało i mocno padało, więc sobie odpuściłam, jutro pojadę. Dziś 15 czyli imieniny obchodzą: Jolanta, Wit oraz Abraham, Adelajda, Albertyna, Angelina, Benilda, Bernard, Dula, Edburga, Eutropia, Germana, Hezychiusz, Izolda, Leonida, Liba, Lotar, Oliwia, Placyda, Wisław, Wisława, Witold, Witolda, Witosław Przysłowie: „Gdy przychodzi Witus suchy, tedy wiedzie z sobą muchy” Dziś mój brat obchodzi urodziny:D czy jeszcze ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietypowe święta: Dzień Wiatru Ogólnopolski Dzień Dogoterapii Światowy Dzień Praw Osób Starszych fajne święta dziś mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Jestem nieprzytomna ,nie moglam spac i porzucilam o drugiej w nocy moj diamencik ,przenioslam sie za sciane 😭.Wlaczylam telewizor i ogladalam na TLC medyczne przypadki .Wrrrrrr,jestem zla . W czerwcu moi dwaj bracia sie urodzili ,tak wiec bedzie ,bedzie zabawa :-) .Nie ,nie bedzie zabawy ,Moze bylaby gdybysmy mieszkai 'w kupie'. Ze swiat podoba mi sie Dzien Wiatru ,bo przypomina mi o wodzie toaletowej 'Zielony Wiatr' ,o ktorej kiedys pisalam . Co prawda Ferdzi podala kawe ,ale malo wiec ide zaparzyc sobie w moim ulubionym zielonym kubku . Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszeliscie ,ze w Polsce obrzezanie staje sie coraz popularniejsze ? A co wiecej ,jest wykonywane w ramach NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi tu tylko o stulejke ,przy wystepowaniu ktorej to jest konieczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×