Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Nie tak powinnam sie smiac :-) Tak ;cha,cha,cha,cha.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę łaskotał w wystające spod kołdry stopki :p bo pewnie jako ostatni będę kład się do łóżka. Muszę poszukać tylko piórka. Ostatnio widziałem że jakiś ptak zgubił na podwórku. To musiał być duuźy ptak. Tylko niech koleżanki nie mówią że im nie robi różnicy czy ptak duży czy mały mizia. Już dobrze, wezmę latarkę i poszukam :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to że chciałbym się wypowiadać za Zuzię ale wydaje mi się że rodzinę ma. Przecież każdy ma. Kwestia tylko gdzie. Chyba że Zuzia spadła nam z Księżyca. Albo że została wydrukowana na drukarce 3D :D bo przy klonowaniu to nie wiem jak będą rodzinne koligacje przebiegać :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, ostatnio przy piekarniku miałem zmienniczkę. Ale faktem też jest że mniej wypieków się pojawiało. Chodzi mi po głowie ciasto z rabarbarem ale pewnie na chodzeniu się skończy z powodu braku czasu, zapału i chetnych do konsumpcji. l Nie bredzę już dłuzej, idę spać *D*O*B*R*A*N*O*C* l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równo o północy ktoś zamiast księżyca ukradł mi internet. Mój ostatni post wisiał więc za zaslonką "brak łączności" aż do porannego odświeżenia strony. Wtedy poszedł potrójnie :D ostatnio zresztą często wysłane posty zapisują się podwojni na topiku pomimo że wysyłam normalnie. l l dzień dobry! :) l Poranek z zamglonym niebem ale czasem słońce daje radę się przebić. Ale w ciagu dnia podobno może być różnie, nawet deszczem strasznył miejscowy synoptyk. l Udanego dnia filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko kawa na rozr/u/ch i zabieram się za wałek. Dzisiaj zmieniam zwykłe ściany w "kamienistą plażę". Oczywiście tylko tam gdzie ma nie być kamienistego zbocza :D Pięć litrów farby mam do przeniesienia z wiaderka w teren z reguły trudno dostępny, oczywiście w dwóch warstwach. Trzymajcie kciuki aby poszło i wyszło gładko. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dzień dobry :) o Saam :) uffff....a już myślałam, że wyszedłeś nocą za tym piórkiem i Ciebie ktoś ukradł :-o :D albo, że te łaskotanie tak podziałało, że wykańczałeś korytarz do rana prawie saam się wykańczając :-o i już miałam Ci życzyć spokojnie przespanych kilka godzin do południa :D o Fajne te nazwy, ostatnio była reklama ciepłego koloru ,,kamień pustyni,, ok. kciuki poszły w ruch :) U mnie słońce się przebija przez chmury, pewnie będzie ładnie bo jest ciepło. Dzisiaj już mniej czasu wolnego więc póki co życzę miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na imieniny można iść jak w dym do Bożydara. Wzamian za drobny prezent możeda się nieźle poucztować :D l Świętujemy dzisiaj Dzień Rybołówstwa. Panie mogą więc skupić się na jakimś leszczu, barczystym karpiku, szybkim szczupaku bądź z wąsami sumie. Mnie wystarczy płotka lub zwykła flądra. Ale jak się trafi merkela to też nie pogardzę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym spsobem Celinka mnie dogoniła cześć Celinko 🌻 ale nie uda Ci się mnie przegonić bo już mykam. Dziękuję, dla Ciebie duży uśmiech :) i miłego dnia. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryby były wczoraj, miałam stek z łososia, dzisiaj muszę się zadowolić samą sobą :P:D maluj, maluj Saam, zobaczymy co zmalujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) doszłaś już do siebie i laptopa?...;) ale nie chce mi się iść do pracy😭 na szczęście jest jeszcze obiad od wczoraj. Z tego co widzę to mój M je mniej odemnie :D ale za to wspomaga się zupkami chmielowymi i na jedno wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ :-)Cal ,wlasnie chyba koncowka dochodzenia :-) Podpatrywalam Ciebie i Saama ,fajnie gr*****iscie i nie nie smialam przeszkadzac :-) Zmienialam posciel i cos tam ,cos tam i teraz powoli przygotuje sie na wyjazd w miasto :-)Oko zrobione ,portwel w pieniadze zasilony i heja :-) Milego ,slodkiego .....dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi chyba cos wspominala ,ze do nas zajrzy i jak dotad nie widac jej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien dobry. Pogoda u mnie piekna wiec trzeba korzystac. Plotki sa wszedzie i latwo je zlapac. Sa tez okonie. Makrela wedzona zdominowala rynek. Karp tlusty i smaczny raczej kojarzy mi sie ze swietami. Leszcze maja duzo cienkich osci , ktorymi latwo sie udlawic. Dobry szczupak to juz rzadkosc. Sa jeszcze slynne lososie chociaz ja wole pstraga. Fladry wedzone albo z grila to podstawa na wybrzezu. No i niesmiertelny halibut - moj faworyt. Najlepsze sa smazone ale dobrz jest tez zupa rybna. Oczywiscie ie moze stac do nastepnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego wypadu w miasto Daa :) po powrocie portfel będzie już mniej cieszył bo pewnie go odchudzisz :D nie gr*****iśmy tylko rozmawialiśmy bo widać w jednym czasie dzień się nam zaczął ;) o Zuzia :) jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy o rybach. Ja tez doceniam walory odżywcze rybek. o Brakuje jeszcze naszej odmienionej radosnej Meri...może już fotki pstryka w terenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie przygotowalam i czekam na pojazd :-) Cal ,wiesz ,ze zawsze mam zamiar kupic kilka rzeczy ,a przyjezdzamy z kilkoma pelnymi torbami ,nie wiem jak to sie dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,powiedz jesli jeszcze jestes ,o ktorej wracasz z pracy ,to powiem czy bede czekala na Ciebie :-) Jade juz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) powinnam wrócić o 23 o ile nie zdarzy się jakaś niezwykła okazja do kupienia, którą sobie odłożę a potem tylko wejdę na sklep zapłacić już jako klientka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - zawsze tak jest , ze jak idziesz do sklepu to kupujesz wiecej. Ja kiedys zamawialam zakupy przez telefon i wtedy kupowalam tylko i wylacznie to co mialam na liscie zapotrzebowan. Wydawalam wtedy duzo mniej pieniedzy na zakupy. A jak zaczelam sama jezdzic do sklepu to zawsze znalazlam jakies "przydasie". Tak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz popoludnie ,a ja mam kupe roboty 😭 Zuza ,ja nie chodze codziennie na zakupy ,wiec robie male {akurat :-))zapasy .Lubie obejrzec ,sprawdzic date przydatnosci itp. Przywiezlismy 3 pelne torby ,ale niektore rzeczy sa wielkogabarytowe :-). Cal ,dalam zarobic tez Twojej firmie i miedzy innymi kupilam kapuste ,ktora zaraz bede przyrzadzac :-) .Robie juz gulasz na jutro ,pralka pierze ,Zonkil po plackach ziemniaczanych drzemie :-) Cal ,Twoja firma tez wystawila duzy namiot ,w ktorym mozna zaopatrzyc sie w rozne akcesoria ogrodnicze ,kupilam tam ziemie do kwiatow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa! Malarzowi też się przerwa należy, zwłaszcza jesli to malarz pokojowy ..... znaczy pokojowo nastawiony :classic_cool: l cześć Danusiu 🌻 l hej Zuziu 🌻 l Rybki dzisiaj nie będzie pod żadną postacią. Wczoraj zjadłem zapuszkowaną. Taką świeżą z patelni to oczywiście chętnie bym ale nie mam dostępu. Z domu się nie ruszam. Nie mogę nawet się ruszyć bo jestem w połowie malowania. Zaraz zaczynam drugą warstwę, Jednak najgorszą czynnością było oklejanie sufitu. Ale teraz łatwiej jest malować. Czyli mam juz z górki. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie rybki maja p...ki :-) .Moja bratanica ktora 3 tygodnie temu wychodzila za maz ,gdy byla malusia mowila 'a babcia nie kazala mowic wszystkie rybki maja p...ki :-) Saam ,teraz tak sie narobilo ,ze nad morzem trudniej o rybke ,anizeli np u mnie ,gdzie to sasiad wyplywa w moze na dorsze ,glownie . https://www.youtube.com/watch?v=9zU1J0HPZTs Przyspiewki weselne :-) Pierwsza bylam przy tej wyliczance .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×