Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dziś ostatni dzwonek! l dzień dobry ! :) l cześć Marii 🌻 po takich życzeniach koniecznie trzeba zagrać w lotto l Ostatni dzwonek na rozruszanie topiku więc proszę się ujawniać. l udanego piatku :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marek, :) jak ktoś wierzy w gry losowe to i owszem, może zagrać. ;) Niech wygra tyle ile jest w stanie przyjąć. :D I Pracującym, nie pracującym i urlopującym dobrego dnia. :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktoś czuł się torturowany moim pisaniem powinien to zgłosić. Zostanie mu udzielona pomoc. Jednak jeszcze dokładnie nie wiadomo w jakiej formie Dzisiaj Dzień Pomocy Ofiarom Tortur. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktoś czuł się torturowany moim pisaniem powinien to zgłosić. Zostanie mu udzielona pomoc. Jednak jeszcze dokładnie nie wiadomo w jakiej formie Dzisiaj Dzień Pomocy Ofiarom Tortur. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o No dobra, ujawnię się, wstałam już o 8 i mam wolne ale nie tylko ja mam wolne ;) Saam :) zgłaszam się po pomoc!, bo ja czuję się torturowana Twoim pisaniem :D piszesz tak, że nie sposób się nie odezwać, zabrać głos :D oczywiście kosztem innych zajęć domowych :D he he ...gdzie się szkoliłeś? o Meri :) dzięki za życzenia, fajne określenie dnia zapodałaś, podoba mi się ;) i z wzajemnością dla Ciebie 👄 o Jade na zakupy i wyjechać z tego domu nie mogę😭 ale już jestem na wylocie tylko pożyczę Wam miłego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Liness, :) czasem zaświecę innym rodzajem inteligencji. :p :D I Osobiście nie czuję się torturowana przez kogoś ale torturuje mnie ból, czy uzyskam pomoc? :] Kto i w jakiej formie mi jej udzieli? ;) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 od dawna wiem że jesteś naładowana dodatnio. Wystarczy tylko naładować się ujemnie i przyciaganie zapewnione ;) Muszę jeszcze opracować miksturę która nie pozwoli tak łatwo opuścić topiku. Posmarowanie takim lepem podłogi filtrowni pozwoli na podniesienie do potęgi trzeciej ilości przybywających dziennie postów. :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii :) gdybym wiedział wcześniej że będzie mi potrzebna taka wiedza to bym medycynę studiował. Teraz już za późno na naukę, w głowie tylko głupoty utrwaają się na dłużej :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Danusię ostatni dzwonek u/r/u/chamiam. Zaraz chowam listę obecnosci, będzie musiała zglosić się do szefa działu kadr i szkolenia :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk ,puk . Dzien dobry . Zastalam szefa kadr i szkolenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz ,spoznilam sie ,nie wejde 😭 ,a to wszystko przez tortury ,ktorych dzis znow doznaje i nikt nie przyszedl mi z pomoca 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po południowo. ;) Zachmurzenie znaczne, możliwe opady. I Witaj Daa, :) miło Cię widzieć, deklaruję swoją pomoc, co mogę dla Ciebie uczynić? ;) I Marek, :) nie sposób przewidzieć kiedy i jaka wiedza nam się przyda? Ponarzekam, ponarzekam i naglę myknę w real. :o Tak było wczoraj, tak będzie dziś. I Dla tych co jeszcze zajrzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście już popołudnie! Zakupy zrobione, młoda duszona kapusta z koperkiem i śmietaną już w garnku. Uwielbiam taką kapustkę, mogę ją jeść z ziemniakami, kaszą, makaronem, chlebem a nawet samą :) akurat mamy promocje 0,99 zł za głowe. Saam coś pisał o bigosie z takiej kapusty i ciekawa jestem co dodaje kiełbaskę czy jakieś mięsko specjalne? o Meri :) ciekawe gdzie tak przepadasz? :) o Daa :) a po kiego Ci jakiś szef ?, przecież Ty masz szefa w domu a kadrami sterujesz sama :D o Z tym dodatnim naładowaniem to zależy czego?, humoru ciekawości życia to może tak ale RH mam ujemne :) o Czyli dobrze byłoby popracować nad antidotum na lep do podłogi :D, jak narazie to przychodzi mi do głowy, że najprościej zmyć ....się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoje pod drzwiami i slysze dziewczyny co mowicie :-) Meri ,dziekuje za oferowana pomoc ale nikt nie jest w stanie mi pomoc ,samo weszlo ,samo musi wyjsc 😭 Cal ,kapustke mloda bede robila w niedziele ,nawet M wczoraj wspomnial o niej gdy bylismy w Twojej firmie .Ja dodaje kielbaske smazona i tez duuuuuuuuuzo koperku ,ale bez smietany . Dzis mam do ziemniakow rybki i pieczarki z cebulka i jajkami .Jutro M chcialby placki ziemniaczane i beda ,juz dawno nie bylo ich . Saam ,do jasnej ciasnej wpusc mnie ,bo musze przekrzykiwac sie przez dziurke od klucza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Meri Pogodynka wykrakała zachmurzenie. A takie słoneczko i cieplutko było :) znaczy się ciepło jest dalej ale chyba coś spadnie zaraz...żeby jeszcze tego farta wykrakała to niech sobie pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) a mąką lekko zageszczasz kapustkę? bo ja właśnie robię taką ,,zaklepkę,, zamiast zasmażki :D woda, mąka i śmietana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,bez maki ,po co ,taka lekka jest najlepsza :-) Wiem ,ze niektorzy zaklepuja ,zrob kiedys bez zaklepki i bez smietany ,a z kielbaska podsmazona ,pokrojona w kosteczke .No i daje drobno pokrojona marchewke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,nie zauwazylam domofonu i tak glosno krzycze az mnie gardlo boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,rano to ja ledwo na oczy widzialam ,tak mnie globus bolal ,wiec przeoczylam wpis ,ze nie tylko Ty masz wolne .Potem zaczelo mnie bolec w okolicy opatrunku ,az sie zwijalam 😭 Teraz tak sobie pomyslalam ,ze to co mam zrobic jutro ,zrobie dzis :-) Nie ,nie ,nie wszystko ,chodzi mi o sernik ,znow sernik ,ale jesli schodzi to czemu nie .Wyjelam teraz z lodowki produkty ,niech sie ociepla i bede ryrala :-) Cal ,dzis upieke ten ,ktory ostatnio Ci wkleilam na @,moze tez bedzie super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem stojac pod drzwiami Filtrowni ,ze moj 'inny sernik sie piecze .Przez kilka minut pieklam go na funkcji 'grill':D,slepota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późnopopołudniowe hej l cześć Danusiu 🌻 drxwi nikt nie zamykał na klucz. Chyba jakaś słabowita byłaś że nie mialaś siły klamki do końca nacisnąć :p Mówiłem że listy obecności już nie będzie wystawionej. Ale skoro się zjawiłaś to postaram się załatwić aby ten dzień wliczał Ci się do okresu składkowego :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×