Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Daa :) a kupiłaś łobuza arbuza ? bo też teraz w promocji. ludzie już robią zakupy wyjazdowe tzn zupki, konserwy, suche kiełbasy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,nie kupilam arbuza łobuza ,nie patrze za promocjami :-) ,przy kapuscie tez nie widzialam napisu promocja .Mam kiwi od kilku dni ,ktore juz powinny byc spozyte i czeresnie od wczoraj i jablka ,nie wspomne o bananach brrrr :-) Kapuste szukalam wsrod lisci ,ktore ludziska obrywaja ,zreszta ja tez :-),po co wlec te wierzchnie do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na Cal ,ogladam Sabat Czarownic w TV i sie bawie obrazkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piszę jak pijany zająć😭 dzisiaj miałam i mam już oczopląsy, zamiast parówki z fileta wiidziałam parówki z fiuta :D, coś dzisiaj źle mi się widziało, chyba za dużo przy laptopie siedzę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idziemy spac ,juz zmarzlam bo siedze w koszulce nocnej . Dobrej nocy fiutowej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór po robocie l Widzę że pracowałem tak samo długo jak Celinka. Z tym że ja wcześniej zacząłem. l Ściany już pomalowane .... znaczy się wreszcie pomalowane. Ja nie malowałem z drabiny. Przymocowalem wałek do kija od szczotki i wszędzie mogłem sięgnąć. A poprawki to z taboreta. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,pokazalam Ciebie przy malowaniu :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) a nie masz szlafroczka ? załóż sobie... Saam :) i jak wyszło? ale to pewnie jutro przy świetle dziennym się okaże czy są niedoróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rodacy ,wstawajcie :-) Robcie sobie sami herbate,kawe ,soki i czego tam dusza pragnie :-p Dzien Dobry 🖐️ I tu moj polot sie konczy ,poki co :-) Przyjemnej Niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l cześć Danusiu 🌻 ja zrobiłem sobie herbatę zwykłą bo trzeba zjeść śniadanie. Nie znaczy to że dopiero wstałem. Byłem już w kościółku. l W nocy budził mnie deszcz wiec musiało solidnie padać. Ale wyładowań nie było.Jednak chyba całkiem się nie wypadało bo chociaż niezbyt mocno to niebo dalej zachmurzone. Słońca nie widać ale jest ciepło. l udanego dnia życzę wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od razu muszę wejść na wyższe obroty. Goście się zapowiedzieli więc trzeba zrobić obiad. A miałem przeżyć dzień na skróty. Ciasto też by się przydało więc muszę sobie przypomnieć szybko jak je się robi. Na babkę piaskową albo na ciazto z colą powinienem mieć skladniki. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,rozbawiles mnie ,a mam jakis wisielczy humor Jestem pewna ,ze wyladowania w nocy byly ,oczywscie Ty zapadles w gleboki sen i ich nie slyszales ,ani ich nie czules :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o U mnie pogodowo szaro, mokro, jakoś ponuro co też mi się udziela :( Całą noc padało ale bez burzy. Gości się nie spodziewam, zresztą mam ich tyle, że na palcach moge policzyć w ciągu roku. My też prawie do nikogo nie chodzimy. Tak już od dawna M wszystkich ustawił by nie zakłócali nam spokoju i nie przeszkadzali :-o :D Dzieci i mojego rodzeństwa nie liczę bo w sumie mieszkamy razem na jednej posesji. Polotu też mi dziś brakuje. Spodobał mi się program TVN Style i chwilowo to moja rozrywka, przy której zapominam o całym świecie :) masa dobrych rad życiowych :) o życzę miłej niedzieli 🌻 byście humorki mieli :) na filtrowni gości miłych ;) co by było z kim pogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×