Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 obiad byłby w porę bo ja dopiero jadę do domu. Ale że jest kawa to się zastanawiam czy wypić ją teraz czy zostawić na później. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) mam jeden z salonu a drugi z komisu. Identyczne modele. Oba prezentują podobne parametry i wytrzymałość. Chociaż przeszły wiele nadal działają. A jeżeli chodzi o youtube to oprogramowanie nie spełnia wymogów. Raczej nic się z tym nie da zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Jestem taka zla ,siedzialam w kolejce do lekarza od 9:15 do 16:40 .Tyle mowia o profilaktyce a spedzajac tyle godzin w przychodni mozna od razu trafic do psychiatry . Miesiac temu tez siedzialam w kolejce do tego samego lekarza 5 godzin .Nie chodzi o to ,ze ta pani doktor jest taka wybitna ,ale ciagnie w tym samym czasie kilka srok za ogon ,to jest karygodne . Przyjmuje w poradni ,potem niby wychodzi na 5 minut na oddzial chemioterapii ,nie ma jej 2 godziny ,przychodzi ,przyjmie kilka osob i znow leci na oddzial i podobno tam tez przyjmuje prywatnie .Mam tego dosc ,ale z drugiej strony ona jest dokladna ,za kazdym razem bada piersi ,brzuch ,kostki u nog i osluchuje stetoskopem .I znow w badaniach mam nieprawidlowosci ,uwziely sie na mnie chorobska . Dobrego ,zdrowego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Danusiu 🌻 dobrze że choć po długim czasie to jednak udało Ci się załapać na wizytę. Równie dobrze pani doktor mogła sobie znaleźć pilniejsze obowiązki. Politycy wyśmiewają poprzednią epokę że czekało się kilka godzin w kolejce po meble lub pralkę. Teraz jest jeszcze "śmieszniej" bo czeka się w kolejce po zdrowie. Ale politycy zapewne nie mają kolejki. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam ,aby powiedziec dobranoc w ciemno ,ale jednak Saam sie pokazal :-) Saam ,nie pojechalam w ciemno do pani doktor ,bylam zapisana ,ale po dzisiejszym dniu mam juz naprawde dosc tego stania po zdrowie ,jeszcze mnie glowa boli z nerwow :-) Moze jeszcze Cal sie pojawi ,chwile poczekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pracy jeszcze robiłem ostatnie pociągnięcia pędzlem. Zakończyłem też etap elektryki montując ostatnie oprawki do oświetlenia. Pora teraz będzie na przyklejanie płytek, początek może już jutro. A dzisiaj kierujemy się już w stronę łóżka bo droga do niego jeszcze długa. l *D*O*B;R*A*N*O*C* l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jednak tez juz ide pod kolderke ,bo znow siedze w koszulce nocnej i jest troche chlodno ,a w sypialni juz ktos lozko grzeje :-) Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
To jest dopiero samotność w sieci... Idzdzie spać już drogie dzieci... Sensu już nie ma w waszym pisaniu...bo marzycie wciąż o spaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dobrym wieczorkiem :) o Koniec pracy w tym miesiącu:classic_cool: ciekawe czy się jeszcze zmieszczę tu do Was z dobranocką czy już nową stronkę otworzę? Daa :) dzisiaj to trzeba mieć zdrowie by chorować, tyle wyczekiwać😭 ja też muszę się zarejestrować ale do gina na przegląd podwozia :P również do stomatologa na przegląd bo wydaje mi się, że odleciał mi kawałeczek zęba gdzieś tam z tyłu. o Saam :) fajnie że już coraz bliżej końca remontu, nam też już lżej czytać o Twoich z nim zmaganiach :) Małżowinka powinna Cię odpowiednio wynagrodzić za tyle darmowej roboty tzn. cennej ale nie wymagającej opłacenia fachowców. o Idę już mościć wyrko :D, przewietrzę też mocniej pokój, chociaż leciutko okno i tak było uchylone, zaliczę jak Ferdzi prysznic i w krainę snów... Spokojnej nocy, dobrego wypoczynku i regeneracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,powitac trzeba nowy dzien :-) Usmiechajcie sie od ucha do ucha , nawet gdyby do nosa wpadla Wam mucha :-) Jestem niewyspana ,polprzytomna ,nawet kawa nie pomogla . Trzeba wziac sie za jakas robote to moze sennosc uleci,chociaz prawde mowiac nic mi sie nie chce 😭. Zycze Wam dobrze przezytego dnia https://www.youtube.com/watch?v=7GvMX7By-VE Sexbomba -United --Raz przezyty dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kotary na bok, trzeba trochę światła wpuścić na filtrownię. U mnie dużo słońca i ciepło czyli tak jak powinno być :) Wczoraj dokonałam odkrycia tzn przekonałam się, że w kawie jest coś co poprawia żywotność, myślenie i widzenie:D a to za sprawą niby cukierków ,,kawa w czekoladzie,, Spróbowałam jednego, okazało się że to bardzo chrupkie ziarnko kawy oblane ciemną czekoladą...schrupałam jedno, drugie, trzecie i ente :D i poczułam to co opisałam wcześniej. He he...ostatnio kawe piłam chyba ze 20 lat z hakiem temu i bardzo mi zaszkodziła. Więc pożegnałam się z tym napojem. Być może już mi nie szkodzi ale mam cykora spróbować i wolę te cukierki :D częstujcie się, proszę...he he wystarczy popić wodą :D http://pi.ce-tescoassets.com/assets/PL/278/5051007032278/ShotType1_328x328.jpg wiem, że są jeszcze kawowe cukierki kopiko ale w nich to pełno innych dodatków a tu idealnie tylko kawa i czekolada :) o Daa :) dzięki i nawzajem 👄 z tym dobrym dniem to dużo zależy od okoliczności ale od nas samych też trochę. Zobaczymy wieczorem kto będzie zadowolony ;) o miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh....ta piosenka dalej daje kopa ale w laptopie widzę teledysk bez głosu, muszę odsłuchać w telefonie.. a swoją drogą to ponoć leci w kierunku Ziemi 40-tonowa asteroida, która może wyrządzić szkody jak od bomby albo wielu bomb :-o piszę o tym bo dziś Dzień Asteroidy. Ma to nastąpić 12 października 2017 roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,skoro pilas ostatnio kawe ponad 20 lat temu i Ci zaszkodzila to sie wcale nie dziwie ,bylas wowczas jeszcze dzieciakiem :D Ide do piwnicy po doniczki ,musze przesadzac ,nasadzac kwiatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D miła jesteś Daa :) ale miałam już malutkie dzieci, jeszcze w ten dzień kiedy mnie wieczorem reanimowano zrobiliśmy sobie w czwórkę wspólne rodzinne zdjęcie u fotografa, to była niedziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :)dopiero teraz odsłuchałam piosenkę :D a wcześniej myślałam o tej innej seksownej :P :D tytuł mnie zmylił...lecę bo mam coś do załatwienia na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie muchy do nosa nie wpadają bo mam moskitierę :classic_cool: już szybciej do buzi kiedy opadnie mi szczęka z zachwtu na widok topikowych koleżanek ;) l dzień dobry ! :) l cześć Danusiu 🌻 l hej Celinko 🌻 l No cóż, trzeba będzie zainwestować w kask lub odnaleźć dziadkowy chełm. A na nogi buty z metalowymi czubkami gdyby asteroida zechciała nawiązać bliższy kontakt z palcami stóp. l Roboty dzisiaj dużo, jak każdego dnia ostatnio. Ale już bliżej niż dalej do fajrantu. A na popołudnie szykuję sobie super mega wielką robotę. Padać dzisiaj raczej nie będzie więc dobra okazja by zabawić się w antygórnika :classic_cool: l udanego dnia filtrowni życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,czyli bedziesz wsadzal ,a nie wyjmowal (inaczej wydobywal ) Tez wsadzalam dzis ....kwiatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale upał !!! jak przed burzą...teraz w autobusie widze fajny numereek na naszej stronie ;) Daa, ja to myślę ze Saam będzie się opalał na dachu. Tylko Saam nie udawaj asteroidy:D ale wykorzystaj lepszy zasięg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) co tam sobie wsadziłaś ? pochwal się :)w skrzynki zewnętrzne na parapecie czy w wewnątrz? U mnie burza przeszła bokiem. Gotuję pomidorową z ryżem na dwa dni, tylko zamiast cebuli do wywaru dałam pokrojoną średnią porę i teraz się zastanawiam czy i jak to zmieni smak zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Obiad na dzisiaj bedzie troche nietypowy http://www.seriouseats.com/rec**es/images/20100824-dt-alice-waters-gazpacho.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,zupa jest z pewnoscia bardzo dobra ,co ? 'Wsadzalam geranium ,ktore rosnie mi najlepiej w kuchni i przesadzalam do wiekszej doniczki rozyczki ,ktore dostalam na imieniny od szwagierki . Zuza chciala nas poczestowac obiadem ,ale chyba w koncu pozalowala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, kiedyś miałam geranium, przy dotknięciu listków pięknie pachnie :)podobno dobry przy bólu ucha ale nie wiem w jakiej formie. Liścia wpychać czy co? :D Zuzia rzeczywiście podała dzisiaj nietypowy obiad, dobrze, że mam pomidorową na pałkach kurczakowych. Liczą się jednak dobre chęci, dzięki Zuzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę umyć głowę póki ciepło bo chcę by włosy wyschły bez suszarki. Lepiej mi się później układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w kuchni tylko dobrze trzyma sie geranium i mam ten kwiatek od wielu ,wielu lat ,tzn co jakis czas odrywam nowa sadzonke i nasadzam . Tak ,listek geranium trzeba troche zgniesc i wlozyc do ucha . Gdy obrywam zzolkniete liscie to troche przeszkadza mi ten zapach ,choc niby jest ladny . Ide 3 raz przejsc sie po schodach ,bo za duzo siedze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlazl kotek na plotek po zerdzi Najadl sie kapusty i pierdzi :D Teraz to uslyszalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×