Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - milo , ze mnie zastapilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ,ale to nie byl Twoj obiad ,mysle ,ze rownie smaczny :-) Na 222 stronie wpisal sie maz zonie :-) Ot takie glupotki chodza mi po glowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,utopilas sie podczas mycia wlosow ?Jesli tak ,to wolaj ,przylecimy Cie ratowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie utopiłam się :D wyszłam na podwórko, podlałam to co chciało pić, pogadałam z dziećmi i dowiedziałam się, że jest zarys planów wakacyjno-wyjazdowych z uwzględnieniem mojej osoby i teraz mam nad czym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,wlasnie przypomnialam sobie o kamerkach i podgladalam kila miejsc . No to podziel sie tymi planami ,gdzie pojedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokoje sie o Saama ,czyzby dopadla go Asteroida ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic ostatecznego nie powiedziałam dzieciom. Padła tylko nazwa miejscowości Mrzeżyno gdzie koleżanka synowej będzie pracowała cały lipiec na wyjazdowej pracy. Daa :) gorzej gdy Saam się zmienił w asteroidę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie w tym Mrzezynie . Myslisz ,ze Saam chcialby tak spadac z hukiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie juz siedziec ,spac jeszcze za wczesnie :-) ,M mowi 'to idz sobie polatac ',a wie ,ze nie zrobilabym tego saama ,boje sie :D Powoli bede sie jednak zbierala do lazienki i powoli bede sie myla i moze tak mi zleci do 23:30 :-) Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam jeszcze wejść na Facebooka zalajkować kilku osobom :D spokojnej nocy też już spadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
nocne hej l Górnik wydobywa węgiel na powierzchnię. A ja wczoraj odwrotnie, chowałem go pod ziemię ..... znaczy do piwnicy. Cztery tony przeszło przez moje ręce. A nawet więcej bo część trzeba było dwa razy przesuwając w piwnicy. Po robocie spadłem jak asteroida, prosto na łóżko. Oczywiście na chwilę ale obudziłem sie dopiero teraz nie wiem czy z zimna czy z głodu bo ani się po kąpieli nie ubralem ani nie zjadłem nawet obiadu, o kolacji nie wspominam. Jeść już nie warto ale na dwie godzinki trzeba jeszcze do poduszki się przytulić l dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l Rozpoczynamy siódmy dzisiaj roku. Mam nadzieję że lipiec nie przyniesie lipy a tylko kwitnące lipy. l Dzisiaj mamy Krajowy Dzień Psa. Doga niestety nie posiadam. Mogę za to dorzucić się do zbiórki karmy dla schroniska która prowadzona w markecie który prawie codziennie odwiedzam l W celu złożenia życzeń można odszukać Esterę i Teodoryka. l Udanego pierwszolipcowego dnia :) Podobno upały nadciągają, trzeba zgromadzić zapas płynów i lodów. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, my God!!! Ja wiem, że facet powinien być odważny, silny ale czasami przypomina to skłonności samobójcze!!! Saam :) czy to nie można było postawić komuś piwko i zaprosić do pomocy? jak w gości to lecą jak dym do Ciebie a jak do pomocy to każdy ma swoje ważniejsze sprawy :(U Ferdzi węgiel poleżał kilka dni i dziura w niebie(ani w węglu:D) się nie zrobiła, mozna było na raty. Ciekawe czy możesz dzisiaj ruszać się normalnie w pracy? To tyle opier-papier:D o Dzień dobry :) o Myślałam, że to tylko Japończycy mają tę cechę, że czasami umierają z przepracowania :-o o Robię sobie herbatę, woda już w czajniku gwiżdże, proszę podstawiać swoje szklanki i kubki bo zalewam :D o miłego dnia pierwszo-lipcowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze, ze nie jest tak źle :D Niezmordowany Saam przoduje na topiku :) Witaj pracusiu :) jeszcze Ci psa brakowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz!!! mój post z 9:58 był 6666 postem na filtrowni:classic_cool: uciekam do zajęć bo się rozgadałam z rana😭, może już dzisiaj Ferdzi zawita na pogaduszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 l "..... A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć" l Szóstka to diabelska cyfra więc Celinko ostrożne gratulacje dla Ciebie :D ale piszesz jak anioł, powiedziałbym że jak Anioł Stróż więc podejrzewam że Szatan nie odwiedził filtrowni przy okazji nietypowego numeru postu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 l "..... A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć" l Szóstka to diabelska cyfra więc Celinko ostrożne gratulacje dla Ciebie :D ale piszesz jak anioł, powiedziałbym że jak Anioł Stróż więc podejrzewam że Szatan nie odwiedził filtrowni przy okazji nietypowego numeru postu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) opał u mnie nie może leżeć i czekać. Wysypywany jest na chodniku a częściowo nawet na ulicy. Co prawda jedno ani drugie zbyt r/u/chliwe nie są ale ludzie omijać muszą. Teraz są wakacje i sporo dzieci chodzi saamopas. Robię zagrożenie gdy trzeba wchodzić na ulicę aby ominąć hałdę. Poza tym to kupuję miał. Gdyby poleżał kilka godzin to bardzo by się kurzylo przy wrzucaniu. Wtedy więcej sprzątania, nawet do domu naleci pomimo zamknietych drzwi. Wysiłek nie był ponad siły. Ale ręce jednak bolą, zwłaszcza prawa. Trzeba jej dać dzisiaj odpocząć ;) A zasnąłem nie tyle ze zmęczenia co z niedoboru snu. W weekend nie mogłem nadrobić. Wczoraj co prawda typowego obiadu ani kolacji nie jadłem ale kilka zupek chmielowych to przyswoiłem. Dzisiaj z przyniesionych przez Ciebie też wybieram napój z pianką. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spoko Saam:) bo ta liczba o której mówisz już dawno była, teraz są cztery urocze szóstki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie te moje koleżanki ? w takim razie zostawiam coś treściwego bo o saamym piwie to długo się nie pociągnie :D a takie hot-dogi to w saam raz pod dzisiejsze święto ;) http://www.mamsmaczek.pl/wp-content/uploads/2011/03/52.jpg ja już po śniadaniu, wczoraj piekłam chleb i powiem Wam, że jak dla mnie to wystarczą dwie kromki by się najeść oczywiście z dodatkami. A tego kupnego to trzeba o wiele więcej tak go napowietrzają i rozrzedzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) może szóstki są urocze ale wiadomo, kusić trzeba czymś co jest atrakcyjne ;) skoro już trzy szóstki mają moc to cztery mogą mieć jeszcze większą :D Ja dzisiaj długo w pracy więc fajnie że pomyslałaś o dokarmianiu.. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za czekoladowy tort. Z linku youtube skorzystam w domu l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzej to ja :-) Dzien dobry 🖐️ Mialam dzis zabiegany dzien i teraz juz jestesmy po obiedzie i mozna leniuchowac . Wkleilam takie kuszace ciasto aby komus slinka poleciala :-) Saam ,zapracujesz sie na amen ,czlowieku i kto nam bedzie przewodniczyl ,zwolnij troche :-)Moze bys zorganizowal tasmociag i nie musialbys tachac tego wungla :-) Cal ,jak sie nie myle to masz dzis tez jeszcze wolny dzien ,co robisz ? Ferdzi juz powinna do nas wrocic ,Saam szykuj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzac na ten torcik ,narobilam sobie ochoty na cos slodkiego i chyba trzeba zajrzec do zapasow ,a mam tez jeszcze sernik .Wole jednak chalwe i moze ciasteczka zbozowe :-).Teraz to mi sie wszystkiego chce ,wiec wole odczekac ,az mi chcica przejdzie i potem sie zadowole czyms malym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×