Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

witaj Zuziu 🌻 ja nie mam czasu "gotować" bo goście są od kilku godzin w domu a ja do niego jeszcze nie dotarłem. Mam nadzieję że czują się jak u siebie i że nie skreciło ich z głodu bo klucze zostawiłem pod wycieraczką a także zdjąłem łańcuch i kłódkę z lodówki :D l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor 🌻 Do poludnia jedni goscie ,po poludniu drudzy goscie ,a potem wielki bol globusa ,ktory trwa 😭.Pewnie to z powodu braku drapania :-),ale jeszcze nic straconego wszak Dzien Drapania jeszcze sie nie skonczyl :-) Byliscie dzis drapani ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,co chciales stymulowac dla dobra nauki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja sie caly czas drapie bo mnie komary okrutnie pogryzly. Nie wiem skad ich tyle i dlaczego wszystkie leca akurat na mnie. Masz jakis dobry sposob na komary zanim mnie zezra zywcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dobry wieczorek :) ale już nie taki gorący jak wczoraj. Daa :) stymulacja to co innego niż symulacja, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Moge Ci wyslac moje. Nawet przesylke oplace. Chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia :) nie, u Ciebie im pewnie lepiej bo ja wieczorami siedzę w pracy i przymarły by głodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
One sie tak opily mojej krwi , ze przez najblizszy miesiac beda trawic. Mozesz byc spokojna. A za to pobzykaja Ci. Natur music bedziesz miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ,mnie tez komary lubia i nie mam na nich sposobu . Cal ,wiem ,wiem ,ze to sa dwie rozne sprawy :-).Celowo napisalam o stymulacji :-p.Chyba juz pojde sie polozyc ,bo az mam zawroty od tego bolu glowy . Zycze owocnego drapania i owocnej stymulacji :D Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością można symulować stymulację ale czy można stymulować symulację to już nie wiem. Stymulować symulującą (np. ból głowy) jest jak najbardziej wskazane ;) l dobranoc l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Wpadłam tylko machnąć łapką że żyję. Niestety, nadal odczuwam skutki tego udaru słonecznego, albo jakieś inne dziadostwo się do mnie doczepiło:O Wczoraj z niecierpliwością czekałam na powrót wnusi. Okazało się że moje przeczucia były słuszne. Cały czas w głowie miałam jedną myśl, niech wyjadą o 21 ale niestety wyjechali planowo o 22. 5 godzin stali w korku, bo około 2 w nocy był wypadek na A1 , cysterna się przewróciła i ucierpiało 7 samochodów w tym wypadku:( Na szczęście stało się przed ich autobusem a nie z ich uczestnictwem. Faktem jest że dla takich dzieci podróż, choć w dobrych warunkach ale trwająca 29 godzin to udręka:( Najważniejsze jednak że szczęśliwie do domu dotarła. Około 18 wybrałam się na zakupy. Dobrze że żonkil ze mną pojechał, bo gdybym to ja prowadziła, na bank miałabym wypadek. Ciągle robiło mi się słabo, ciemniało w oczach. W końcu nie dojechałam do małej by się z nią przywitać, tylko zrobiłam malutkie zakupy i do domu. W domu lekka poprawa, niestety dziś od rana znów jest gorzej:( Przypuszczam, że to skutki udaru słonecznego, który mnie dosięgnął dwa dni temu:( Fajnie mi się czytało to co wczoraj napisaliście:D Lekko i z humorem, szkoda że nie mogłam się włączyć do dyskusji, trudno może innym razem. Caliessa, wybacz ale chyba nie rozumiesz moich intencji. Nie interesuje mnie jak ktoś mieszka, a konkretnie w tym wypadku jak Saam mieszka. Interesuje mnie jak wygląda pomieszczenie po remoncie, jakich rozwiązań użyto, jakiej kolorystyki, jakie wrażenia wizualne . Nie personalizuję że to mieszkanie Saama, Kaśki czy Maryśki tylko samo rozwiązanie tematu. Wierz mi że niejednokrotnie bywało i tak że byłam u kogoś w domu po raz któryś i zupełnie nie widziałam pewnych rzeczy, przedmiotów, dopóki ktoś nie zwrócił mi na to uwagi. Jednak gdybym trafiła tam w trakcie remontu, to wypytałabym bardzo szczegółowo o wszystko. Jakie materiały zostały użyte, w jakiej kolejności postępowały prace itd... I wierz mi że nie ma to nic wspólnego z tym- jak kto mieszka- Takie mam zainteresowania niestety. Programy jakie oglądam, to ; dekoratornia, Dorota was urządzi, Nasz nowy dom..itd. Oglądam je zawsze szukając inspiracji dla siebie. Sory, może to przydługie tłumaczenie ale nie chcę być odbierana jako "ciekawska", tylko jako zainteresowana sposobami. Daa, mam nadzieję, że dziś głowa bolała nie będzie a goście dadzą Ci spokój. Wiem co to znaczy mieć wciąż gości, bo mnie ciągle ktoś nawiedza:D Saam też nie będzie czuł się już samotny, a może goście w ramach podziękowania będą czekać na niego w domku z obiadem? Przepraszam, dziś nie zdążę zaserwować nic do picia, może Zuzanna kuknie rano i poda ? Muszę uciekać, przyjechała mała. Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę pięknego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądałem wcześniej i już chciałem narzekać że dzisiaj filtrowni to nikt nie chce z rana stymulować. Ale pojawiła się niezawodna Ferdzi. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 goście są średnio uciazliwi. Przy remoncie nie pomogą ale obiad na dzisiaj obiecali. Co prawda niezbyt skomplikowany i nie po moim guście ale darowanem koniowi w zeby się nie zagląda. l Wyraźnie sie ochłodziło. Na dodatek rano padało.Teraz już widzę słońce. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o U mnie już też ochłodziło się ale słońce na czystym błękicie. Również zaglądałam z rana czekając na komentarze Ferdzi i się doczekałam bo szczególnie na mnie trochę zazgrzytała :-o cóż, nawet natura w nadmiarze szkodzi(u mnie przeozonowanie :D) mogłam siedzieć cicho i nie ur******ać swojego jęzorka :( bo przecież mnie Ferdzi nie prosiła o wsparcie w nakłonieniu Saama by udostępnił technologie remontu na fotkach bo końca jak pisał jeszcze nie ma. W sumie bardziej wczuwałam się w to, że Saam jakby bronił swoją prywatność tak jak i ja wówczas gdy Ferdzi mnie poprosiłaś o fotki chyba kominka, o którym wspomniałam kiedyś na topiku. Obiecuję, że nie będę już sie wtrącała w Waszą wymianę remontowych opisów. Szkoda by było stracić ten wątek ;) Ewentualnie mogę zorganizować działalność gospodarczą i nasza topikowa ekipa sprzątajaca odpowie na zgłoszenie Saama na poremontowe porządki :D i zobaczymy na żywo!!! o Dzisiaj w moim zmienionym kalendarzu 9 lipca – Dzień chodzenia do pracy inną drogą, Międzynarodowy Całkowicie Przeciętny Dzień i jak bun cyk-cyk pojadę dziś trochę inną drogą :D o tymczasem póki Daa się nie wystymluje, życzę miłych chwil Ferdzi z wnusią:)i poprawy zdrowia, znośnej pracy Saamowi:) co by mu nie przeszkadzali pisać ;) Zuzi to nie wiem bo tak późno wczoraj nadawała jakby urlop miała więc miłego odpoczynku:) no i wszystkim innym obecnym myślami z nami wszystkiego dobrego🌻 o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ No i znow musze pomarudzic :-o ,boli mnie glowa tak bardz ,ze az zle widze .Juz sie obudzilam z tym bolem .Wstalam ,zaslalam lozko ,odzialam sie i musialam sie polozyc .Zasnelam i obudzil mnie domofon ,jakis cymbaluch przyszedl do sasiadow ,ktorzy wylaczyli swoj domofon . Wczoraj myslalam ,ze boli mnie glowa z powodu braku podrapania i chcialam poprosic Zonkilka ,aby mnie drapal ,ale nie chcialam go meczyc ,a to byl blad😭 Dzis poprosze o mocna stymulacje ,moze glowa na to czeka :-) Ferdzi ,sama blam swiadkiem korkow na A1 i tez bylabym niespokojna na Twoim miejscu ,ale cale szczescie ,ze szczesliwie dojechali ,choc to trwalo tyle godzin .No coz ,wakacje sa od tego ,aby gdzies pojechac ,szczegolnie nad morze ,ale w dzisiejszej dobie trzeba miec anielska cierpliwosc . Cal ,bum-cyk cyk :-),czyli pojedziesz okrezna droga do pracy :-) Obys tylko nie zabladzila :-). Posluchajcie przyslowia na dzis :-),mimo pekajacego łba ,mam niesforne mysli :-); 'Kieruj swoim interesem ,bo inaczej on Toba pokieruje '- Franklin Moim zdaniem ten cytat tyczy tylko mezczyzn :D http://www.giwk.nazwa.pl/Tumblr/kawa-herbata-2.jpg http://vegazone.blox.pl/resource/pierogi_pieczone_z_dynia_3550.jpg Dobrego dnia zycze ,a ja ide wziac nastepna tabletke i sie jeszcze poloze .Dobrze ,ze mam obiad od wczoraj ,tylko ziemniaki ugotuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 być może się mylę ale wydaje mi sie że wyszukiwarki internetowe nie pokazują plików umieszczonych w przechowalniach. Jest więc niewielka szansa że zdjęcie tam umieszczone będzie trafiać do szerszego kręgu. Dlatego jestem trochę spokojniejszy o utraty na prywatności w tym przypadku. Ale nie wiadomo tak do końca kto śledzi topik albo kto trafi przypadkowo. l Od dawna uprzedzam przed rozczarowaniem. To co zapowiadam że zrobię nie zawsze da się wprowadzić w czyn i nie zawsze wychodzi zgodnie z założeniem. Na przykład płytki na jednej scianie nie są położone idealnie. Wybrałem metodę bez fug a to uniemożliwia robienie drobnych korekt położenia. A że płytki mają puzzlowate kształty to w pewnym momencie nie dały się wpasować. Trzeba było szlifować a to już psuje efekt. Poza tym z kolorów ścian i sufitu też nie jestem na tym etapie zadowolony. Ale jeżeli trzeba się dopasować do już istniejących kolorów i różnych gustów to pole manewru jest niewielkie :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dansiu 🌻 myślę że kobietom też się zdarza że ich incjatywa (gospodarcza) nimi kieruje. Rozdają wtedy pierogi na lewo i prawo zamiast wzorem Ciebie tylko zaufanym ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe heloł l Ja i do pracy i z pracy jechałem dzisiaj inną drogą. Bardziej z konieczności bo zamkneli ulicę. Nie wiem czy rano nie było wcześniej znaku czy go nie zauważyłem i musiałem zawracać z ulicy która stała się ślepą po zrobieniu wykopu. Obok jest świeżo rozpoczęta budowa, pewnie wkrótce będę miał kolejny supermarket po drodze. Byleby chociaż nowej, najlepiej Celinkowej sieci. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz to ,moje kolezanki tez maja globusa ? Saam ,nie ma tak ,ze rodaje na prawo i lewo ,poniewaz sie szanuje :-) i daje tym ,ktorzy na to zasluguja :-p Saam ,jesli juz bedziesz mial po drodze firme Celinki ,to istnieje niepisana zasada ,ze gdy tam wejdziesz ,piszesz do niej smsa :-) http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/zapraszam_na_podwieczorek_2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe sam ale ty śmieszny jesteś , kim jesteś że się boisz tego że po scianach ktoś cię może zidentyfikować ? chyba tylko przestępcy mogą mieć takie obawy . no chyba ze te sciany złotem wykładasz i się złodziei boisz że przyjdą ci to złoto oskrobać :) poza tym możesz wysłać dziewczynom fotki e-mailem i wtedy nikt na forum nie będzie ich oglądał a ja myslę że ty się zwyczajnie migasz bo chcesz tylko zaimponować paniom tu piszącym że niby z ciebie taka złota rączka i że jestes takim wspaniałym wszystko potrafiącym facetem a rzeczywistości jesteś zwykłym pantoflarzem który boi się nawet usiąść otwarcie do kompa żeby żona nie zobaczyła że jesteś szefem topiku a raczej haremu :) dziwię się tylko paniom które tu piszą ze wierzą w te twoje łgarstwa w które nawet rozsądny sześciolatek by nie uwierzył tak samo jak i w ten tasiemcowy kurs prawa jazdy calinessy , ty się lepiej cal przyznaj ile razy już oblałaś ten egzamin na prawko bo nikt kto zdawał na prawo jazdy nie uwierzy że tyle czasu trwa kurs i jakies egzaminy wewnętrzne , zwłaszcza teraz gdzie po ukończeniu kursu mozna zdawać egzamin w przeciągu kilku dni jaką wy ciemnotę oboje ze samem ludziom wciskacie to normalnie posikać się można jedynie ferdżi ma tu odrobię rozsądku reszta to żenada a niech ktoś spróbuje zadać samusiowi niewygodne pytanie to rycerz calinessa już wyciaga mieczyk i staje w obronie swojego oblubieńca żałosne po prostu śmieszne i żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Cos sie wyludnilo na topiku. Pewnie wszyscy sie opalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to przyjemne szkalowac kogos wystepujac incognito ,co ? Ot cala odpowiedz na powyzsze dewagacje goscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czesc Daa. Jestes nad morzem ? Ladna pogoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Niestety u mnie wciąż wyłączają prąd:O Nie napisałam tego rano z pośpiechu, czy przez kołowatą głowę, że w trakcie porannej burzy nastąpiły spore uszkodzenia linii energetycznych:O Od wczoraj energetycy wciąż wyłączają prąd, jak nie u nas, to w miejscowości z której mam net i praktycznie byłam dziś odcięta od świata przez cały dzień:O Calinessa, nie gniewaj się i nie obruszaj:D Nie prosiłam Cię o poparcie, bo pisałaś że takie sprawy Cię nie interesują ale za to bardzo pochwaliłam Twój pomysł z oglądnięciem efektów na miejscu:D Do ekipy sprzątającej chętnie się zapisuję :D Sprawdziłam, Pendolino z Krakowa zasuwa do Gdańska jakieś 4 godzinki, to szybciutko mogłabym się tam przemieścić :D Saam, ja nie korzystam z "chmurki" i raczej korzystać nie będę, nawet nie wiem czy bym umiała. A poza tym za bardzo nie wierzę w te zabezpieczenia. Pewność mam kiedy mam swoje zbiory na pendryvach albo na płytkach. Kiedy komuś wysyłam zdjęcia, to na jego pocztę i wierzę że zdjęcia przeze mnie wysłane zostaną tylko do wglądu przez odbiorcę, przynajmniej tak jest w moim przypadku i myślę że inni też tak robią. Jeśli ktoś chciałby przesłać moje zdjęcia dalej, to musiałby mnie o tym zawiadomić i poprosić o zgodę, inaczej to byłoby pogwałcenie prywatności a na to ja też zgody nie daję. Jeśli udostępniam fotki na fotosiku czy garnku, to takie które każdy zobaczyć może i nie ma tam osób do rozpoznania. Myślę że w miarę jasno napisałam, że wszelkie fotki do mnie przysłane są zupełnie bezpieczne i nikt poza mną ich oglądał nie będzie. Teraz słowo do gościa. Nawet nie wiem jak mam się do tego posta ustosunkować. Nie wiedziałam, że jestem w haremie :O Myślałam że jestem w towarzystwie miłych osób z którymi dobrze mi się rozmawia ale i od których czegoś mogę się jeszcze nauczyć. Nie pretenduję do ręki Saama;D:P Jako, że nie gustuję w młodszych osobnikach płci męskiej :D to Saama traktuje jak przyjaciela, kumpla i doradcę. Saam na pewno też nie gustuje w starszych od siebie :D a ja nigdy wieku swojego nie ukrywałam, bo nie przychodzę tu flirtować tylko filtrować :D Mimo wszystko dziękuję że nazywasz mnie rozsądną osobą i dziwię się takiej ocenie, bo czasem piszę takie głupoty że z rozsądkiem niewiele to ma wspólnego. Nie musisz naskakiwać na Calinessę. Może z Twojego punktu widzenia tak się wydaje że ten kurs trwa i trwa, ale ja wiem, że tak łatwo nie jest. Wiem, że jeśli ktoś nie czuje się na siłach do egzaminu, to podchodzić nie powinien, bo to strata kasy i czasu. Lepiej zdobyć więcej umiejętności i ze spokojem podejść do egzaminu. Po co ma się spieszyć ? Na spokojnie też dojdzie tam gdzie chce, bez zrywów i niepotrzebnego stresu,odpuść więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuzanno Hej Daa Przepraszam, musiałam posłać posta, bo mała stała mi za plecami pytając co i do kogo piszę :D Daa, mam nadzieję lepiej się już czujesz a anonimowymi postami to lepiej się nie przejmować. Dziś wyjątkowo ustosunkowałam się , gdyż zupełnie nie wiem dlaczego, zostałam w nim wymieniona:O a ja zwykle pomarańcze omijam szerokim łukiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ,jestem u siebie ,nad morzem bylam w weekend . Ferdzi ,cos Ci napisze smsem ,ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×