Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gośćszarik
Idz!Tylko nie gotuj! Błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Następne zoombi! płotek pomalowany?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,ten pies jest poszukiwany ,zgubila go baba jedza ,wiec nie dziwota ,ze zlosliwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Jak mozna o męzu mówić "Żonkil"?????? Pełne j*******ie...na allegro byłby chit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Ta leniwa niedzela ......:-) Poki co umiechtalam ciasto drozdzowe ,ciekawa jestem czy wyrosnie bo krotko wyrabialam z lenistwa :-) Teraz zombi musi wlaczyc pralke i przygotowac surowke z pekinki - bardzo lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie. U mnie dzisiaj ladnie. Pogoda zaprasza do aktywnego wypoczynku. Moze wycieczka a moze tylko spacer. Ale trzeba korzystac z pogody poki jest. Macie moze jakis przepis na szybki chleb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wodzirej babinca??? ...swojej babie kit wciska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gon Twoją sukę bo ma cieczkę i ci ucieka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć niedzielnie :) o Dzisiaj dużo pożytku ze mnie nie będzie, znaczy się tutaj. Maluję już pazurki, najpierw bezbarwną odżywką a potem białą perłową. Polubiłam ten lakier ostatnio. Ale właśnie sięgając po niego na toaletkę potrąciłam lusterko i ...bęc na podłogę :-o. Jest dwustronne i strona powiększająca pękła na pół, jedna połówka odleciała rozbijając się na kawałki a reszta dalej cieszy oko :D Wierzycie, że to przynosi nieszczeście? Już tyle lusterek narozbijałam i nie zauważyłam jakiejś znacząc nieszczęśliwej różnicy w moim życiu. Te lusterko to pamiątka jeszcze z Łeby. Synowa żartuje i mówi, że trzeba po nowe jechać :D o Ferdzi :)to Twoja poezja czy tłumaczenie piosenki pieska? bo ja nie mogłam znaleźć tłumaczenia tej piosenki.Ale Ci zazdroszcze tego leżaka😭 chociaż też dzisiaj pół godziny posiedziałam na rozmowie z familią :) o Daa:) przed snem wczoraj pomyślałam, że będąc w T nie puściłaś sms do mnie :D o wczoraj kupiłam jagody więc podzielę się z Wami:) ja lubię jeść same bez niczego ale Wy możecie sobie poprzerabiać po swojemu jak kto lubi ;) o fajnej niedzieli Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,nie puscilam smsa wczoraj ,poniewaz nie mialam telefonu ze soba :-) Jagod cala masa ,a raczej misa :-) ,mnie jakos nie pociagaja ,bo gdy o czyms pomysle jesli chodzi o zbieraczy :-o:D,no chyba zebym saama nazbierala .Musze uciekac ,bo jestem w trakcie mszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza :) ja ostatnio trochę piekłam ale najszybciej wychodziło mi jednak kupienie wieloziarnistego w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,pewnie juz pojechalas do pracy .Wczoraj znow pobralam carte Clubocard ktora mialam juz kiedys ,ale ja po dlugim czasie wyrzucilam bo jak kiedys mowilam nie odpowiadaly mi proponowane produkty .Moze teraz cos wybiore :-) Peknietym lusterkiem sie nie przejmuj bo chyba juz gorzej nie bedziesz miala ,oby :D Zuza ,wystukaj 'szybki chleb 'i moze Ci wyskoczy tak jak mnie przepis na k/o/t/l/e/t .t.v . Jestem dziunia ,niedawno rozmawialismy o pralkach i programach .Mowilam ,ze na programie pol godzinnym za krotko pierze ,bo ok .15 minut ,a przez reszte plucze .Pralam zazwyczaj na 'bawelna kolor ,ktory trwa 1:44 ,a nigdy nie korzystalam gapa z funkcji dodatkowej 'pranie krotkie ',ktora skraca pranie i trwa 55 minut ,z tym ,ze ujmuje jedno plukanie .Ale wlaczjac jednoczesnie funkcje 'dodatkowe plukanie ' caly cykl trwa 1:13 minut :-).No i to mi pasuje :-) Ferdzi ,moje ciasto cos slabiutko rosnie ,chyba jest za ciezkie ,bo sie pomylilam i dalam za duzo masla :-).Trudno ,przeloze do keksowki i jeszcze na troche zostawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis juz bym nie wciskala lodow Zonkilowi ,bo sie wazylam i waga mi spadla :-).Kto wie ,moze i dzis pojedziemy 'na spacer'i sie skusze na nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie chce dzisiaj lodow :-),pachnie juz drozdzowka ktora sie piecze ,mniam ,jaka by nie byla ,bedzie dobra do kawki ,taka cieplutka :-p,a dopiero jedlismy obiad :-) Cal ,masz maszyne do chleba i ona saama wyrabia ciasto ,Ty tylko sypiesz make i dodatki i mowisz ,ze najszybszy jest kupny :-).Ale to prawda ,dlugi jest caly cykl wyrabiania ,wyrastania i pieczenia chleba w maszynie ,ja nie mam ,brat ma i piecze na okraglo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka popołudniowo Calinessa, przykro mi z tym lusterkiem. Niby w zabobony nie wierzę, bo ogólnie w nic nie wierzę :P ale jak się malowałam przed weselem sąsiadki,upadło mi lusterko i dokładnie stłukło się na 7 części. Pomyślałam wtedy że będę miała 7 ciężkich lat i tak było:( Kiedy weszłam w 8 rok, odetchnęłam z ulgą:D Myślę, że to autosugestia była :D Na wszelki wypadek, jednak dobrze pilnuję lusterek :D Ostatnio też miałam pietra, bo na ścianie przy biurku wisi mi lustro o średnicy jakieś 60 cm. To lustro właśnie postanowiłam podpicować :P Czyli zrobiłam mu ramkę z samoprzylepnej tasiemki a że nie miało wcześniej zawieszenia, to przykleiłam klejem taki zaczep jak do łazienki, czyli na przyssawce. Poczekałam chwilę i powiesiłam. W pewnej chwili jak mi lustro nie pierdutło na komputer, aż zamarłam ze strachu, na szczęście nic się nie stało. Lustro całe, komputer też :D Zuzanno, już kiedyś pisałam że ja posiłkuję się obecnie robotem firmy Z...r (nie piszę całej nazwy bo mnie znów zespamuje:O) Robot jest z obrotową misą. Wrzucam tam składniki, samo miesza 15 minut a ja sobie stoję i patrzę. Dla mnie to szybkie wyrabianie, bo ręcznie to się nie raz namordowałam nieźle. Kupuję mąkę orkiszową i tam z boku jest przepis na chleb ale mniej więcej to jest tak; 0,45 dkg mąki, 1 paczuszka suchych drożdży, 2 łyżki oleju, 300 ml ciepłej wody, łyżeczka soli 2 łyżeczki cukru, wsio. To wymieszać , zostawić do wyrośnięcia, później wyjąć i albo wyrabiać bułki, albo uformować chleb i do keksówki. Poczekać aż znów podrośnie i piec w 200 st jakieś 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, i jak smakuje ciasto drożdżowe ? Pewnie było takie dobre, że już okruchy zbierasz z talerza :D Dziś jednak nie leżakowałam, jakoś odechciało mi się wszystkiego. Około 11 dotarła do mnie poczta kwiatowa z bukietem. Po obiedzie pojechałam co C....y w poszukiwaniu pilarki. Kupiłam taką jak chciałam, tz elektryczną :D abym w razie draki też mogła jej używać :D Żonkil się burzył, ale przekonywałam go etapami i jest elektryczna:D Spalinówkę też mamy, ale źle się zapala, wciąż z nią jakieś problemy, poza tym jest dość ciężka. A przy elektrycznej same zalety:D Jak dobrze pójdzie, to jutro zacznę ścinać wiśnie :D A mam ich kilka do wycięcia :D Zresztą trzeba przetestować sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ,akurat przyszlam zajrzec do komputra bo lezalam sobie i kwitłam :D tzn ogladalam powtorke 'Na dobre na zle '. Usmialam sie z tego wieszaczka na przyssawke ,one nawet u mnie w lazience odkleily sie pod ciezarem recznika :-),a co dopiero lustra :-) Drozdzowka super ,zjadlam kawaleczek cieplutkiej i chce mi sie jeszcze 😭 .Wlasnie zaparzylam kawusie i mysle ,ze do niej jeszcze kawalek wchlone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,bedziesz wspinac sie na drzewa ,ło mamcia ,juz sie boje :-) Wyslij tam Zonkila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ! kolacji juz nie bede jadla :-),wchlonelam 2 kawalek ,dosc :-) Kiedys nagminnie pieklam drozdzowki ,a teraz juz dosc dawno nie mialam ,nie liczac strucli makowych na Boze Narodzenie . Ferdzi ,a co mialas do kawki?,lody ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz musze sie znow polozyc ,niech mi sie sadelko zawiaze :D.Za bardzo sie opchalam ,a tak nie lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednych gości wyprawiłem do domu a innych na spacer. I mogę na chwilę zajrzeć na filtrownię. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Zuziu 🌻 l sirmka Celinko 🌻 l Ja dzisiaj nie imprezowałem bo urodzinki zostały przeniesione na inny czas z powodów obiektywnych. Ale i tak wysiedzialem się z gośćmi przy stołe. l U mnie dzisiaj mało słońca. Ale jest cieplej niż w poprzednie dni. I przede wszystkim jest już bezwietrznie. l Udanego niedzielnego wieczoru :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO ALL:) POzdrawiam Was serdcznie chociaż trochę smutno, wspomnienia mnie dzisiaj dopadły po roku. Co to jest zycie warte jak się o nie niedba Sorry za moją nostalgię dzisiejszą 😭 Miłego wieczoru Wam zyczę i cos jeszcze pozostawie do posłuchania :trochę z moich myśli pasuje do tego dnia x https://www.youtube.com/watch?v=h7ES_rO9bFM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,jesli dzisiaj sa Twoje urodziny to ; Zycze Ci duzo szczescia i radosci . To o czym marzysz ,by sie spelnilo i to co kochasz by Twoim bylo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agnieszo 🖐️ Wybacz ,nie zauwazylam Cie wczesniej . Nie przepraszaj za nostalgiczny nastroj ,tu czesto to sie zdarza ,szczegolnie ja nudze :-). Coz poczac ,jakie zycie ,takie nastroje . Nie kazdy ma z gorki ,niestety :( Bardzo Cie przytulam ,bedzie lepiej ,trzymaj sie :-) n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Agnieszko :-) Jutro bedzie nowy dzien ,bedzie dobrze ,miejmy obie nadzieje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko ,juz kiedys chcialam Ci powiedziec ,ze jakze zyciowa masz stopke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×