Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość saam
to był sam saam :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam Saam ,nawet ja nie wiem o kim mowisz :-),moze dokladniej powiesz o jakim malzenstwie mowisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam M smaczne kanapeczki z szyneczką, dwa banany, serek Danio i wyprawiłam do pracy na nockę. Już dostał w pracy przydomek (jego imię)-banan:D nawet dostał kieszonkowe na piwo bo marudził o nie ....ale że takie święto to mu dałam aż 3-dniówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,nie za dobra jestes dla malzowinka ? Wiesz ,ze jutro znow moze prosic o 3-dniowke :-). Zaczytalam sie w gazetach internetowych .Pielegniarka na dyzurze miala 2,5 promila alkoholu we krwi .Nie do pomyslenia aby byc pod jej opieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Daa, teraz po nockach M będzie na okrągło spał :D może nawet zaoszczędzi sobie :D Ja już wyplumkana :) ale zaliczę jeszcze teścik i lecę przymusowo spać ;) dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prase przeczytalam i tez powolutku bede sie zbierala aby ok .polnocy wpasc w ramiona Orfeusza :-) Dobranoc Cal 🖐️ Dobranoc Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Gdybym ja był na kieszonkowym to piwko bym pił tylko w niedzielę. Jedno i to nie koniecznie w każdą niedzielę :D na szczęście zakupy robię saam. Rozmowa przez telefon niestety nie przebiegła w ciepłej atmosferze. Ale jeżeli rozmawia się na mocno problematyczne tematy to taki właśnie może być efekt. Muszę teraz jakoś odreagować :p l Danusiu :) jak to o jakim małżeństwie mówiłem? Oczywiście że o własnym. l A teraz już pospieszne DOBRANOC bo ja też o piątej. A wyplumkany jeszcze nie jestem. 🖐️ ll l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l Dzisiaj już więcej słońca. Może to prognostyk powrotu letniej pogody. Ostatnie dni były mało podobne do wakacyjnych. Wczoraj to nawet się zatrwożyłem na chwilę że to już koniec wakacji bo w moim markecie pojawiły się zeszyty i inne szkolne przybory. Ale to raczej tylko wyrywność sklepu l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 Nie martw się tak bardzo Dana za drugie miejsce dają banana chyba że nie dowiezli z rana to dostaniesz jakiegoś barana. Bardzo mocno żałuje ale baranek się nie rymuje. Następnym razem użyję "ranka" wtedy weźmiesz potulnego baranka l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
A co dla trzeciej się dostanie ? zaspałam😭 więc chyba lanie :-o o dzień dobry ! muszę teraz zostać dłużej by godzine odpracować. o miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek sobie rymuje a mnie sie to nie podobuje :D Wymysl cos ładnego Marku Bede chodzila jak wskazowka w zegarku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Cal ,jestem dzis zabiegana jak latawica od rana :D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotyk to zmysł odgrywający bardzo ważną rolę w kontaktach międzyludzkich. Dlatego nie należy się wzbraniać przed dzisiejszym swiętowaniem. A w kalendarzach dzisiaj Światowy Dzień Łapania za Pupę. A gdyby to łapanie doprowadziło do chęci poszerzenia doznań dotykowych to wypada obrać francuski kierunek bo dzisiaj także Dzień Zdobycia Bastylii. l W moim ściennym kalendarzu imieniny Izabeli i Bonawentury. Bonawentura to damskie czy męskie imię? ja myślę że męskie. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 na podium jeszcze się załapałaś. Ale wieniec laurowy nie trafi do Ciebie. W sumie myślę że jeden listek to zupełnie wystarczy. Dam Ci ze swojego. Oczywiście tylko na jakiś czas ;) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🖐️ Poczułam się zaproszona,jakieś dwieście trzydzieści stron wcześniej,więc wbijam na topik...hehe Jak można?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Seszelka 🌻 oczywiście że można. Zwłaszcza że dobrze Ci z oczu ..... znaczy z oka patrzy. Witaj na topiku :) Czy to powrót na kafeterię czy tylko na ten nick ? Powiesz nam w jakiej części kraju lub świata będziemy teraz mieć swojego przedstawiciela? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba...bo jestem grzeczną i ułożoną dziewczynką:p Witaj saam.Czasami tutaj zaglądam,ale ilość wątków,a w zasadzie ich treść mnie poraża i jakkolwiek jestem dość wygadana,to mnie zatyka:D Dolny Śląsk z tej strony,a dokładniej...Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, widzę że u ciebie bez zmian :D Seszelkaa witam cie ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jarek saam jest sam i ma mało czasu na wyjasnianie. Ale przecież nie o wyjasnianie głównie chodzi lecz o filtrowanie. Więc skoro się odnalazłeś to mam nadzieję że będziesz wspierał męską drużynę topiku. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seszelka :) to co widzisz to tylko niewielka cześć naszej historii. Jesteśmy kontynuacją poprzednich topików czyli w sumie licząc jakieś trzy i pół tysiąca stron. Jednak wydaje mi się że nie ma sensu zgłębiać przeszłości. Dla kogoś niewtajemiczonego będzie to nudne. Lepiej z bieżących wpisów poznawać obecny skład filtrowni. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nigdy wcześnie nie zwróciłam uwagi na Wasze nicki,albo mieliście inne...mniejsza większość,zresztą i tak w tej chwili zgłębiam tajemnice pieczystego...hahaha. Ale mam nadzieję,że nie będę odstawać od towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×