Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ale się rozkręciliście:) Szczerze mówiąc ,Celinka zabiła mi ćwieka tym zwrotem... Witam wszystkie jeszcze nie powitane przeze mnie dziołchy🖐️ A z wołowinką czekałam...ale zrobiliście mnie w bambuko,więc teraz nie narzekajcie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seszelko :) to proste, przeczytałam, że jesteś z Wrocławia. A to moje City więc Ty moja Citowianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że kilka tych najbardziej popularnych angielskich zwrotów,całkowicie mi wystarczy...wiecie jakich zapewne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 okna wypucowane ,reszta musi czekac na nastepna wene do mycia ,mam nadzieje ,ze jutro . Szeszelkaa ,ja znam z popularnych na 'F' i 'S' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz po polsku...kurcze!!! muszę iść zrobić parę dziurek w jednej donicy bo woda podeszczowa w niej stoi i kwiatki wyglądają jak w wazonie ;)psia pogoda się zrobiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i git...innymi słowy, znajomość języka w stopniu komunikatywnym jest wystarczająca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nasmrodziłam w chacie😭 musiałam wtachać donicę do domu, rozgrzać srubokręt nad gazem i ...parę razy dźgnąć :D od dołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jak chcecie ale ja się muszę sama złapać za pupe :D i kierować do spania bo jutro znowu zaśpię :( wprawdzie mam na ósmą ale licho nie śpi :P A Ty Seszelka jutro też do pracy czy dalej laba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę się byczyć...uwaga...do końca miesiąca.... To dobrej nocki ziomalko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,to dobrej nocki ,ale jesli masz na osma to chyba nie zaspisz :-) Ja dopiero powiesilam firanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepalam dziurki drutem do 'sztrykowania':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja,wstyd przyznać,nie potrafię dbać o kwiaty w ogóle...zawsze mi zdechną,mniej problemów mam z ciętymi,bo wywalam bez "bulu"jak płatki opadną...albo jak woda zaczyna walić.Jestem jakaś roztrzepana pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no.... to widac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc trzeba miec reke do kwiatow :-)i do nich mowic :-) U mnie tez nie wszystkie chca ladnie rosnac . Zbieram sie tez na poduszki jak mowi Saam :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://zpierwszegotloczenia.pl/obrazek/327790.jpeg Dzien dobry 🖐️ Saam ,tak bardzo wziąles sobie do serca to ,ze dzis Dzien bez telefonu komorkowego ,ze wprowadzies go w zycie juz wczoraj i nie przyszedles z dobranocka ?:-) Jak znam zycie masz go przy sobie ,tak wiec do dziela :-) Probuje Was poczestowac rogalikami ,ale nie wiem czy to sie udaa:-) Zycze Wszystkim bardzo dobrego dnia :-) Widze teraz ze mnie wylogowalo ,wiec to jestem ja Daa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa rogaliki ,tak wiec prosze sie posilic ,smacznego :-) Ide jak zwykle do kuchni ,czas pomyslec o obiedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dzień dobry :) o witaj Daa :) rogaliki w sam raz na czasie bo mam przerwę:) dzięki :) o Ja się wyłamuję :D wszystkich świąt nie ma obowiązku świętować. Zresztą w pracy musiam korzystać ze służbowej komórki więc użyję też swojej na filtrownię ;) o miłego filtrowania życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedenaście godzin to całkiem sporo. I proszę mi nie wypominać że nie świętowałem :p l dzień dobry ! :) l cześć Danusiu 🌻 gdyby nie Ty to dopiero dzisiaj w pracy bym się dowiedział co w kalendarzu. A wczoraj tak mocno sie zapracowalem że dopiero po północy zakończyłem. Bardzo dziękuje za rumiane rogaliki. l Dzień bez telefonu mogą sobie celebrować osoby mające inne narzędzie pod ręką. Służbowy telefon hałasował już wielokrotnie i musiałem odebrać. Za chwilę znowu muszę go użyć by sprawę zwłoki nie cierpiącą zalatwić os ręki. l Udanego dnia filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odetchnelam z ulga ,jestescie ,to dobrze ,bo myslalam ,ze zostane na dzisiaj saama 😭 Łoj ,lece ,bo kipi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Celinko 🌻 rzecz jasna że nie ma obowiązku świętowania. Ale te które nam się podobają możemy bardziej wcielać w zycie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hokus -pokus :-) Proba łłłaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby juz jest ok ,ale kto wie ,moze to tylko chwilowo . Dzien dobry 🖐️ Do poludnia widzialam ,ze bylo 7235 postow ,a teraz jest 7218 ,czyli ukradziono nam reszte :-) Niestety ,zajrzalam tu przy okazji ,ale musze zmykac do obowiazkow .Dobrego popoludnia Mili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien dobry. Kafe mialoprzerwe a my mielismy przerwe od kafe. To dobrze robi tak zmienic nawyki od czasu do czasu. U mnie zapowiada sie piekna pogoda na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Machnę tylko z weekendowego korka przed swiatlami l dzień dobry! l cześć Danusiu 🌻 l hej Zuziu 🌻 l gorąco ..... ale na plazowanie czasu brak l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorowo 🖐️ Cichutko u nas ,widac ,ze jestesmy ludem pracujacym :-) Od rana mialam przeswiadczenie ,ze jest sobota i teraz pod wieczor ,gdy bylismy na sklepach kupilam miedzy innymi kielbase jalowcowa bo mi sie zachcialo na kolacje :-).Dopiero przed chwila przygotowujac sobie kanapke uswiadomilam sobie ,ze jest piatek i zamiast jalowcowej polozylam ser zolty :-) Saam ,kiedy powiesisz wianek na koniec remontu ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×