Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) szkoda, że tak daleko mieszkasz, przyszłabyś do mnie na grilla. Fajne falowane i chrupiące chipsy wychodzą z paczkowanego kupnego boczku parzonego w cienkich plasterkach. Właśnie wróciłam z podwórka, Były zawody pompkowe(facetów), mój zrobił 45 i chodzi dumny jak paw :D mimo, że zrobił najmniej...ale był najstarszym zawodnikiem to i tak dobry wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,piekny ten Twoj :D No szkoda ,ze tak daleko mieszkamy od siebie ,ale tak pomyslec doglebiej to nawet gdybysmy mieszkaly blisko ,czy moglybysmy sie spotykac u Ciebie ? :D Ogladalam film 'List W Butelce ,tez sie wzruszalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, pewnie, że tak. Może to ja go tak izoluje a nie on mnie :D co przyprowadzę jakieś koleżanki to on im się bardzo podoba ;) i mnie to wkurza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy burza wyłączyła Ferdzi z filtrowni czy może już się przewraca na drugi bok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,to ja Ci obiecuje ,ze mnie by sie nie spodobal :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas burzy nie bylo ,ale w wielu miejscach w Polsce tak ,pozrywalo dachy i padal grad i tez w okolicach Ferdzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę włączyć pudło bo nic nie wiem...u mnie coś w oddali zagrzmiało ale się rozwiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam wiadomosci i juz moge powoli sie zbierac ,aby ok 24 :00 wskoczyc do łozka ,ktore juz sie grzeje :D,łoj ,a jest tak gorąco :-) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie było dzisiaj gorąco .... a może tylko tego nie zauważyłem. Pod wieczór ustał wiatr i zrobiło się przyjemniej pod chmurką. Jestem prawię padnięty więc trzeba znaleźć szybko łóżko l dobrej nocy wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Saam ,Cal ,pora aby juz wstac z łozka:-) Ferdzi rozumem ,gotuje rosol na uroczystosc :-) Ja juz tez przygotowuje obiad bo potem pewnie pojedziemy nad wode tzn.nad jezioro . Byly u Was nawalnice ,u mnie nie ,nawet nie popadalo ,choc sie zanosilo . Jest juz bardzo cieplo ,a ja musze wlaczyc piekarnik ,łoj . Dobrej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiedziałam kiedy zajrzeć :) o Dzień dobry :) o ja już od 9 nie śpię, mam urlop to mogę się byczyć :D ale dopiero jestem po jarskim lekkim śniadaniu i cała niedziela będzie dzisiaj postna, oczywiście dla mnie. Niepotrzebnie wczoraj wieczorem skusiłam się na chipsy boczkowe, pół kotleta z karczku z grilla też zjadłam i jestem jakaś najedzona do teraz. Dobrze, że mam zamrożone rybki to je usmażę. U mnie też nie padało, jest gorąco, jednak niebo już nie jest takie błękitne jak wcześniej. Dzisiaj Dzień Czerwonego Kapturka ale w taki gorąc nie zamierzam zakapturzać głowy na czerwono ani na żaden inny kolor, chyba, że można święto rozwinąć i co innego zakapturzyć :P :D. o Miłej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzę w drugim kalendarzu Dzień Normalizacji więc co kto woli. W sumie to fajnie gdy jest normalnie :) ale odrobina szaleństwa jest jednak potrzebna w życiu, przynajmniej mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie sobie Czerwony Kapturek przez las, aż tu zza krzaków wyskakuje Wilk. Czerwony Kapturek zatrzymuje się i zaczyna się trząść ze strachu. - Boisz się Czerwony Kapturku? - pyta się Wilk. - Oj, bardzo się boję... - Nie martw się, złap mnie za ogon, to wyprowadzę cię z lasu. Czerwony Kapturek złapał Wilka za ogon, i tak, jak Wilk obiecał wyprowadza Czerwonego Kapturka z lasu. Po pewnym czasie dochodzą na skraj lasu, gdzie przebija się słonce, w promieniach którego Wilk zamienia się w pięknego młodzieńca. - I jak Czerwony Kapturku, dalej się boisz? - pyta się Młodzieniec. - Nie, już się nie boje - odpowiada nadal trochę się trzęsąc. - NO TO CZEMU MNIE TRZYMASZ ZA OGON??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielny dzień dobry ! :) l cześć Danusiu 🌻 l hej Celinko 🌻 l Wyspałem się za cały tydzień. Wstalem po dziesiątej i musiałem się śpieszyć oby zdążyć do kościoła. Mały spacer też mam już zaliczony, na dłuższy raczej mnie dzisiaj nie stać, jestem ostatnio leniwy do aktywnego wypoczynku. Trudno w to uwierzyć ale w rym roku jeszcze nie siedziałem na rowerze ani morza nie widziałem. Urlop mam na początku sierpnia, może wtedy sie ruszę. Oczywiście pod warunkiem że zabraknie mi roboty w domu albo że w niedzielę będę miał więcej energii w sobie. l Tymczasem miłej niedzieli życzę wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że Czerwony Kapturek jest Czerwonym Kapturkiem nawet jeżeli z powodu upału czerwony kapturek wrzuci do szafy. Co więcej, wydaje mi się że będzie nadal Czerwonym Kapturkiem jeżeli z powodu gorąca lub innych czynników zupełnie pozbędzie się odzienia ;)l l Celinka przedstawiła wolne, życiowe podejście do normalizacji. Mnie normalizacja bardziej kojarzy się z ujednoliceniem w technice i przemyśle. Przez to na przykład mamy wtyczki pasujące do odpowiednich gniazdek w różnych miejcach na Ziemi, rury nieprzypadkowych rozmiarów i w większości typowe gwinty, niekoniecznie jasne. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) wybiorę się na usteckie plaże jak tylko usiądę do komputera. Będzie okazja bo trzeba przeterminowane już rachunki zapłacić. Jak te miesiące szybko lecą. l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ferdzi wydającej dziś przyjęcie zostawiam pozdrowienia 🌻 chętnie bym się przyłączył do biesiadujących bo nie chce mi się dobrego wykwintnego obiadu robić. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku też niestety tylko kamerą będę na plaży bo się nie wybieram urlopować nad morze. A teraz już zakładam kapturek-niewidkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany gospodarz
Celinko :) fajny widok jest z kamery z kładki. Ru\c\homy obraz pozwala zobaczyć port, nabrzeże portowe, kapitanat, latarnię morską, promenadę ,plażę wschodnią i molo. Widoczne też jest wejście do portu, nawet w zbliżeniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nadbałtyckich plażach dzisiaj królują dość grube tekstylia więc może bedziemy się posiłkować gorącymi rytmami l Sabrina -- Boys Boys l https://youtu.be/i2TZ0aHSdHg l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. trzy razy z rzędu zdałam pozytywnie test!!! mogę w nagrodę zajrzeć na filtrownię :D Saam:) to moja ulubiona kamera. Ta którą wkleiłeś. W tym wejściu do portu mieszkałam i te wszystkie widoki były moimi codziennymi...tyle wspomnień przywołują...na tej latarni byłam. Szkoda tylko, że nie widać samej kładki - hitu Ustki :) Ta kamera na rafy jest nowa, dlatego ją wkleiłam. Ale rafy jeszcze w budowie jak widać. Widzę, że zaczynasz odpoczywać Saam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×