Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Wyjaśnienia noworoczne już się pojawiły więc ja tylko podziekuję za wyręczenie mnie :) l nowotygodniowe dzień dobry! :) l cześć Celinko 🌻 l witaj Jolu 🌻 l hej Ferdzi 🌻 l ukłon Danusiu 🌻 l Od przybytku głowa nie boli. Dotyczy to koleżanek które tak wcześnie i licznie się dzisiaj pojawiły na topiku a także ilości kawy. Daa-my radę do wieczora wszystko wypić. l Świętować Dzień Samotnych pełną gębą to ja mogłem nieco wcześniej. Teraz już nie jestem sam ....,ale ciągle saam :classic_cool: Ale ponieważ niektóre sprawy i problemy każdy trzyma tylko i wyłącznie dla siebie więc półgębkiem przyłączam się do celebrujących Dzień Saamotnych ;) l Urlopu jeszcze nie mam. Teoretycznie powinienem zacząć go za tydzień tak jak cały zakład. Jednak chociaż kapitanem nie jestem to tradycyjnie ostatni opuszczam pokład. Myślę że dwa dni poślizgu będzie. Urlop krótki, tylko dwa tygodnie, oczywiście minus te dwa dni bo muszę wrócić razem ze wszystkimi. Lenistwa na czas urlopu nie przewiduję. Obym tylko wyrobił się z końcówką remontu i innymi pracami nie cierpiacymi zwłoki. l Tymczasem udanego dnia wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim🖐️ No proszę,kawusia,pierożki...mniamczyk.Ja robię pizzę,wróciłam z basenu i jestem głodna jak pies.Jak nie padnę na pysk,to zamierzam zrealizować bardzo ambitny plan...sprzątanie.A jak mnie się to nie uda,to nadrobię zaległości książkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello popoludniowo;) Dopiero co przyszlam od lekarza i mam dość kolejek do lekarzy. Do Pulmonologa zaproponowli mi termin na Grudzień, można umrzeć nim się dostaniesz do specjalisty. Muszę poszukac na internecie inne przychodnie i jakie mają terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! Mogę gadać jak poparzony 😭 znaczy raczej pisać. I bynajmniej nie jest to poparzenie słoneczne. Na szczęście bąbli nie ma, tylko zaczerwienienia l cześć Seszelka 🌻 pizzę robisz saamodzielnie od podstaw czy tylko pieczesz? l Jolu :) wszyscy wiedzą że trzeba mieć zdrowie aby chodzić po lekarzach. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - co sie stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od podstaw,i wcale sobie nie żałuję...i tak to wybiegam albo wypływam.A domowa jest o niebo lepsza niż z najlepszej pizzerii,przynajmniej dla mnie....no i pichcić lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie popoludniowo ,a nawet przedwieczornie :-) Ulatalam sie dzisiaj urzedowo a i tak niewiele zalatwilam Widze ,ze dzis tu kroluja pierogi :-) Obiad mialam nie wymagajacy duzego wysilku ,a mianowicie piersiatka kurzenne ,fasolka ,mizeria i oczywiscie ziemniaki :-) Po obiedzie rozbolala mnie glowa i chcialam troche polezec .Ledwie sie polozylam ,dzwonil kurier ,za chwile przyniosl mi paczke z bonprixa z bluza .Bylam zdziwiona bo niczego nie zamawialam od ostatniego razu .Mowil ,ze moge odmowic przyjecia przesylki .I juz mialam to zrobic ,gdy mnie cos tchnelo ,aby obejrzec ta bluze (bo ostatnio zamawialam 2 i przyslali jedna ,ktora odeslalam).No i bluza jest fajna ,ładniejsza anizeli na zdjeciu i milusia :-),a co wazne taka jaka chcialam tzn .luzna . Moze ja pokaze :-) http://www.bonprix.pl/ims/0/0/0/0/0/5/3/8/4/2/inteligentne/974434/bluza-rozpinana-z-kapturem-ciemnoniebiesko-fuksja-melanz.jpg?h600 Ide wziac druga tabletke na globus i troche poczytam moze .Czytam teraz opasla ksiazke pt.Krolewska Kochanka :-) Jolu ,cud chyba ,ale ja czekalam na wizyte u pulmonologa tylko kilka dni .Nie powinnas tak dlugo czekac ,to jest skandal ,ale ja tez np.do onkologa czekam niekiedy kilka miesiecy a potem siedze pod gabinetem w kolejce 7 godzin jak ostatnio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dane mi polezec ,polozylam sie i zadzwonil telefon stacjonarny ,juz sie nie klade .Jednak gdy łepetyna dokucza czytac tez sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 dzięki za obiad :) na domowy dopiero jadę. l Nic poważnego mi się nie stało. Przytuliłem się do zbyt ciepłego i trochę piekło. A że to nadgarstek to piekło podwójne. Znaczy piekło w sensie że szczypało :p Szczypało i przestało. Tak szybko bo czułem jak topikowe koleżanki dmuchają ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,glaszcz mnie ,jeszcze i jeszcze :D .Dzieki . Daleko masz do Wisly skoro musisz poswiecic caly dzien na dojazdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy zalozylam te bluze to pierwszy moj odruch ,wlozyc rece do kieszeni :-),a tu kieszeni niet :-),no i szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie daleko ,a blizej nie ma odpowiedniego szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa Pulmolog u którego byłam z synem tam go skierował więc nic na to nie poradzę. A we Wisle wieki nie byłam to mnie to za bardzo nie męczy. Co sie nie robi dla dzieci, syn dzwoni do mnie bez przerwy z komórki i tak mu czas leci jak nie jakies badania to ze mna rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ,co bysmy zrobili bez komorek prawda ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro czesto dzwoni to znaczy ,ze macie dobre relacje co dzis sie nie czesto zdarza ,wiadomo mlodziez w tym wieku czesto przechodzi okres buntu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa ja mam bardzo dobrego syna liczy sie z moim zdaniem i ja z jego. Głupim chlopakiem to on nie jest i zna zycie może az za dobrze. W szkole tez z nim nie mam problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesze bo patrzac dookola i to co widzimy w telewizji ,mlodzi ludie potrafia byc okutni dla swoich rodzicow ,szczegolnie matek . Byl kiedys taki program w TVN o zbuntowanych dzieciakach ,wlosy deba stawaly .Tez nie mialam i nie mam problemow z moimi chlopakami ,teraz juz doroslymi ,oj bardzo doroslymi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×