Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

O ,zmienilas oblicze ,fajnie :-).Od teraz bedziesz soba ,czyli Jolka :-) Witaj Szeszelka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jolka Zasiadłam na chwilkę,bo wybieram się na drugą turę zasłużonego odpoczynku.Spiekłam doopkę,kurcze... boli trochę...ale jestem "tfarda" i nie odpuszczę poprawki:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zasluzyc na wyplate :D ,tak wiec ide pomoc M w 'papierach':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesze ,udawanie do niczego dobrego nie prowadzi . Z nowym awatarem zrobilo sie bardziej kolorowo u nas :-) Zmykam na troche ,mam nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze do sklepu mnie wyganiasz hehe Siedzę na mokrym ręczniku,a mleko to z chęcią bym wypiła...ciężka sobota była,jak dla mnie:) Daa...ja chyba Ciebie też gdzieś widziałam.W sumie, to bywałam tu na forum czasami,ale to było wieki temu.Mam bardzo pozytywne wrażenia stąd,poznałam kilka ciekawych osób.A jedną nawet całkiem dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeszelka ,tak moglas mnie gdzies widziec ,gdzies gdzie w sumie zaczelo sie moje pisanie na kafe i skad mnie sciagnieto ,a bardziej ja uleglam aby tu sie dac sciagnac :-) Gdy mnie znow zobaczysz tam gdzies to napisz ,a ja potwierdze jesli to bedzie prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka juz sie pozegnala .Milych wrazen podczas czytania sagi Jolu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi Droga ,na tej stronce ,ktora wczesniej podalam w dziale Gospodarstwo Domowe jest wiele tematow ktore z pewnoscia i Ciebie zainteresuja ,a byc moze zainspiruja do zmian w domu lub w jego otoczeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie do Was "kurturarna" rozmowa,bo to co widzę na tym forum...to przemilczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ,ze na wyplate zarobilam :-) ,obejrzalam film Sisi i teraz troche poczytam przed snem . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę dzisiaj za Wami nadążyć. Jak już przeczytam co napisałyście to brakuje czasu na napisanie. Co prawda pod pantoflem całkiem nie siedzę z uwagi na spore rozmiary :p ale wiele spraw organizacyjnych trzeba było dzisiaj zapiąć chociaż na przedostatni guzik i na rozrykę nie zostało wiele czasu. l Pozdrawiam Seszelkę dawno nie widzianą 🌻 także Danusię 🌻 z którą dzisiaj się rozminałem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sam Myślałam,że już wszyscy śpicie.A jak tak,to co tam,napiszę do "ściany".W sumie robię trzy rzeczy na raz,czytam,oglądam i piszę na forumie...ogarnięta jestem co?W sumie mam tak przestawiony zegar biologiczny,że w nocy siedzę a w dzień odsypiam.Muszę to jakoś przerwać....może "szczelę" sobie jakieś winko,to mnie uśpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem "przestawiony". Po części z zamiłowania a po części z konieczności. Zmienić to trudno a żyć z tym wcale nie łatwiej. Ale już zaczynam korzystać ze Stacji Pomp i za chwilę myk na poduszkę. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych noworocznych ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Dzisiejsza noc przespana była normalnie, omamów nie mam....więc dlaczego ,,noworocznych,,? :D a może Saam chciałeś powiedzieć ,,nowotygodniowych,,? he he o widzę, że Szeszelka nam się odnalazła, witaj o Ja dzisiaj też w ilosciach śladowych, póki smyki śpią ;) więc znośnego poniedziałku :) i http://www.ekartki.pl/cards_files/36/36670_2394.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie i poniedziałkowo Widzę że wszyscy jeszcze śpią, pewnie tylko Saam pracuje a reszta jeszcze się wyleguje :D Po cichutku więc wchodzę na topik i skrobnę kilka słów. Objechałam już pół miasta, załatwiłam pilną sprawę na poczcie, małe zakupy zrobiłam i wreszcie mogę się napić kawusi:D i Was też zapraszam http://0.s.dziennik.pl/pliki/2157000/2157804-kawa-643-482.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to już czary mary :D Calinessa , i Dawna Bywalczyni były przede mną a ja nie widziałam żadnego wcześniejszego wpisu 😭 Wyszło, że przybyłam trzecia a kaw teraz mamy pod dostatkiem, wystarczy dla wszystkich na cały dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerwę kartkę z kalendarza; Mamy dziś 27 lipiec Imieniny obchodzą: Julia, Natalia oraz Antuza, Aureliusz, Bertold, Celestyn, Celia, Celiusz, Feliks, Innocenty, Jerzy, Laurentyn, Lilioza, Lilla, Magdalena, Maur, Nowellon, Pantaleon, Sergiusz, Stojsław, Teodor, Tomisława, Wszebor Przysłowie: „Gdy w lipcu słońce dopieka, burza niedaleka” Dziś Dzień Samotnych....to coś dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tu jestem tylko poki co cichutko siedze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Witajcie 🖐️ Ja wlasnie wychodze ,ale do banku i jeszcze kilku urzedow ,a wiecie jak potrafi byc milo w urzedach :-) Na dworze dzis bezwietrznie ale pochmurno ,w glowie u mnie wiec tez jakies chmury sie zbieraja . Wam zycze bardzo dobrego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Daa pojawiła się tak wcześnie :D a ja naiwna myślałam że wszyscy jeszcze słodko śpią :D Widać że życie zaczyna się z rana, pewnie dlatego że jednak chłodno i inaczej się oddycha. Życzę Ci Daa, pomyślnego załatwienia spraw👄 Dawna, Tobie łatwego dostępu do lekarza i dobrych wyników👄 Dzięki za muzyczkę 👄 Calinessa, wyspałaś się , więc może znajdziesz siły by częściej zaglądać. Saam pisał "noworocznych" bo jak rano pisałam według Majów wczoraj był Nowy Rok:D Saam czyżbyś miał od dziś urlop ? Nie wiem, tak strzelam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę zjawi się pan od wymiany rur wodnych. Jakiś czas temu, zrobiła się dziurka w rurze i kapało, wezwałam pana, ale tylko przyjął zlecenie, czekałam do dziś ...eh dobrze że dziurkę zabezpieczył i mogłam spokojnie czekać prawie dwa miesiące:D Za chwilę też przyjedzie wnusia. Będzie u mnie całe dwa tygodnie. Jutro planuję wyjazd do Inwałdu, ale wszystko zależy czy pan od wymiany rur wyrobi się w jeden dzień, bo tych rur jest sporo. Tym razem będą plastikowe. Teraz już mykam, nie wiem kiedy uda mi się tu zajrzeć. Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×