Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Jolu ,podobnie jest u mnie .Starszy czasem sie obraza ,ale to dlatego ,ze mowie wprost co mysle o pewnych sprawach ,a to on lubi miec racje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Ja zaś dzisiaj piszę jak stłuczona😭 nie mogę uwierzyć ale zrobiłam dziś stłuczke :-O miałam jazdę doszkalającą, zaczął padać deszcz, dla mnie nowa sytuacja, nigdy nie miałam jazdy w deszczu. Na skrzyżowaniu skręcałam, przed nami jechał samochód, było światło zielone dla nas ale ten przed nami nagle zahamował przed pasami a ja nie zdążyłam wyhamować, nawet instruktor nie zdążył :-O i powolutku w poślizgu wjechaliśmy mu w ...tył !!! mokra jezdnia i zupełnie nas zniosło, dużo szkody nie ma, dziadek ma lekko wgiętą blachę a my pęknięty zderzak. Teraz w deszczu będę się starała jechać w większej odległosci od innych. Ale czy to coś da gdy w mieście zawsze w luke wpychają się inni :( Jutro mam drugą jazde bo w czwartek już egzamin. I już się boję bo zapowiadają deszcze😭 Oj czarno widzę ten mój egzamin. Podłamałam się, kurcze :( na dodatek boję się powiedzieć o tym M i muszę to trzymać w sobie. Jednak niewyspana, co tu mówić umęczona niańczeniem, tylko M wrócił z pracy wyskoczyłam prawie jak stałam na tę jazdę i bach!!! nieszczęście raz dwa... Ide już zatem spać bo dzieciaczki już zabrane a ja mogę odpocząć w swoim wyrku. Bo,,kolonie,, były u syna z drugiej strony domu. o Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) wydaje mi się że dopóki jeździsz z instruktorem to nie musisz się przejmować powstałymi szkodami. Chociaż to bardzo stresujące to może nawet dobrze że teraz zbierasz takie doświadczenia. Pozwoli Ci to uniknać błędów w saamodzielnej przyszlości. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych niekoniecznie saamotnych ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim U mnie słońce za oknem, ale podobno szału dziś nie będzie i o to chodzi, bo jednak jedziemy do Inwałdu:D Calinessa, strasznie mi przykro. Przykro, nie z powodu stłuczki, tylko z powodu Twojego stresu i podłamania. Tym gorzej że jest to przed egzaminem i obawiam się Twojego wielkiego spięcia, po tym przeżyciu. Jednak jakby na to nie patrzeć, jakaś nauka z tej stłuczki też jest. Po pierwsze jak sama napisałaś, byłaś zmęczona, a wtedy raczej nie siadać za kierownicą, po drugie jazda w deszczu wymaga zwiększonej ostrożności. Nie wiem jakim cudem udało Ci się do tej pory jeździć tylko po suchych drogach ::D Jest jeszcze jeden plus, to doświadczenie czegoś Cię nauczyło ale Ty za to nie płacisz, prawda? To instruktor załatwia sprawę z ubezpieczycielem a Ciebie to nie obciąża, więc jeśli już takie coś się zdarzyło, to lepiej na nauce niż kiedy byś siedziała za własnym kółkiem. Głowa do góry, to nie koniec świata, najważniejsze że nikomu nic się nie stało. We czwartek będę z Tobą, całą sobą będę Cię wspierać w czasie egzaminu. Oczywiście życzę suchej nawierzchni i dobrego egzaminatora👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 28 lipiec, dzień urodzin mojego żonkila ...nie napiszę których :P Imieniny obchodzą: Tina, Wiktor oraz Achacja, Achacjusz, Achacy, Alfonsa, Antoni, Celzjusz, Macieja, Melchior, Nazariusz, Nazary, Samson, Świętomir, Tymon, Tymona, Urban Przysłowie: „Gdy się grzmot w lipcu od południa poda, drzewom się znaczy szwank i nieuroda” świętujemy dziś Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby Dzień Kultu Masy Mięśniowej i jeszcze ciekawy cytat: „Pesymista narzeka na wiatr; optymistą oczekuje na zmiany; realista dostosowuje żagle.” - William Arthur Ward Nie mam już za wiele czasu, więc tylko życzę wszystkim pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Cali trzeba wierzyc że egzaminy Ci dobrze wyjdą, nie przejmuj sie tym co Ci się przytrafiło , kazdemu może to się zdarzyć. Będę trzymac za Ciebie kciuki żeby jak z płatka poszło 🖐️🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam dzień od DETOXU od fejsa... :/ Wyliczyło mi, że ostatni miesiąc praktycznie przebimbałam tam... 125 godzin!!! sprawdźcie sobie sami: http://skroc.to/BzP/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę trzymał kciuki żeby Celince poszło jak po maśle. Już zaczynam trzymać l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 udanego wyjazdu życzymy l hej Jolu 🌻 dziękuję za kawkę i muzykę. l Na faceboku mnie nie ma, jakoś nie było nam nigdy po drodze. Zresztą należę do zachowujących wierność i tylko kafeterii się trzymam ;) l Żółtaczki mam nadzieję że nie noszę.Nie było szczególnych okazji aby ją załapać. Ale podobno może to się zdarzyć nawet u dentysty. l W temacie masy mieśniowej będę mógł się chwalic jeżeli znajdę i zrealizuje sposób zamiany tkanki tłuszczowej na mięśniową :p l Tymczasem udanego dnia wszystkim zycze :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniaaa
Pozdrowienia znad chłodnego Bałtyku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Ferdzi :) Jola:) Saam :) o Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i kciuki :)👄 od rana próbuję się wziąć w garść ale nachętniej odwlekłabym dzisiejszą jazdę i czwartkowy egzamin. Tyle, że już jedno i drugie zapłacone i umówione. Za jazde a raczej brak jazdy z mojej winy zapłaciłabym kare 40 zł. Odwołanie egzaminu mogę zasygnalizować dwa dni wcześniej a jazdy dzień wcześniej do godz.12. Więc raczej muszę to przetrwać... o Wiśnia :) witaj ;)może jednak sierpień wynagrodzi lipcowy brak ciepełka nad morzem. Tyle, że większość rodaków w tym i ja wzięli urlop w lipcu. o miłego dnia życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bałtyk jest chłodnym morzem i co z tego On może rozgrzać Ciebie a Ty jego" l cześć Alicjo 🌻 dziękujemy za pozdrowienia i odwzajemniamy :) oczywiście tęskniliśmy bo długo Ciebie nie było. Mniemam że się urlopujesz skoro znasz temperaturę wody. Chyba że na wczorajszym specerze sprawdziłaś. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Celinko 🌻 u mnie możesz zdać egzamin już dzisiaj. Powiedz mi czy wolno przewozić osobowym a jeśli tak to na jakich zasadach przedmioty wystające poza bagażnik. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) to było na teorii a Ty teraz pewnie chcesz coś przewieźć potrzebnego do remontu, co? Teoretycznie przedmiot wystający z bagażnika może wystawać max na 2 metry, musi być oznaczony czerwoną chorągiewką 50x50 cm. Ładunek nie może zasłaniać świateł i tablicy rejestracyjnej i musi być stabilnie zamocowany przed rozluźnieniem i wypadnięciem. o Ale u mnie leje! jak cebra. Oby do 16 przestało. o Jola :) pamiętam, Ty jesteś specjalistką od starych kawałków , nawet taki topik założyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze juz pora na moje wejscie :D Dzien Dobry 🖐️ Jestem po znow po bezsennej nocy i rano gdy troche drzemalam jakies capcialuchy dzwonili mi na domofon aby im otworzyc drzwi na klatke Tak wiec od rana wzielam sie za robote ,oczywiscie po 'dojsciu',pralam w rekach moje delikatne ciuszki :-) ,robilam porzadki w szufladach w kuchni (czesto to robie i po kilku dniach znow jest tam balagan ),ugotowalam grochowke i gdy sie schylilam znow pierdyklo mi krzyzu i boli jak di...i . Cal ,u mnie tez przed chwila lalo jak z cebra takim grubym deszczem ,myslalam ,ze to grad i dzis to juz drugi raz . Teraz swieci slonce ale i sa chmury . Ide teraz polozyc sie na boku :-) i troche poczytac . Dobrego popoludnia Mili 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) bo pytałaś, może dzisiaj coś się dowiem o odpowiedzialności odnośnie tej stłuczki, instruktor wczoraj nic nie wiedział bo jeszcze mu się taka sytuacja nie przytrafiła. Na pewno my winni bo wjechaliśmy w tyl. A, że on(poprzednik) nagle zahamował wjeżdżając lekko na pasy z uwagi na to, że za pasami za zakrętem nie było miejsca bo był korek aż do następnych świateł to już insza sprawa. Jak pisałam było dla nas zielone, pieszych nie było ale poprzednik zapewne uświadomił sobie nagle ujrzawszy już zator, że zablokuje pasy i w sumie prawidłowo się zachował. Ten zakręt na tej ulicy w centrum miasta zapamiętam sobie na zawsze ! :D o Daa :) zawsze jest pora na wejście ale przyznaję, że ostatnio też się czaję :( mam jakiś taki czas, że wydaje mi się, że wszystkim robię kłopot swoją osobą, najgorzej, że staje się to prawdą :-o a może ta pogoda tak nastraja kijowato ? :( :D o ide już bo zamiast się odstresować znowu się nakręcam :D hmm ...może czekoladą się poratować ? więc zostawiam i Wam...? http://img.styl.fm/resize/w650/newsy/wp-content/gallery/czekolada_1/czekolada.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim🖐️ Oczywiście,wszyscy jak zwykle zaraz się zawiniecie.Jakoś nie mogę trafić w ten "tłum" wirtualnych duszyczek tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Saszelka:) Zawsze tutaj tak bylo zwłaszcza w dni robocze bo każdy ma cos do zrobienia lub w pracy jest. Ja tez tylko zagladam jak mam czas i nic nie robie w domu ;) Teraz w ostatnie dni za bardzo nie mam co robić, dzieci nie ma więc chata wolna ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×