Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Podoba mi sie ,a jeszcze na osobie z taka figura :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co?Ja rzadko jadam słodycze,chyba że ciasta,ale to muszą być domowe a nie takie przesłodzone byle co.Ale jak mnie czasami coś weźmie,to obalam czekoladę za jednym zamachem,albo żelki,albo inne takie "zdrowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Obiad juz na pewno zjedzony wiec chcialam podac podwieczorek. Ale mnie uznalo za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu ,jesli masz ochote ,to sobie nie zaluj .Nie chce sie powtarzac ,ale ja praktycznie nie moglam jesc przez poltora miesiaca ,odrzucalo mnie na widok jedzenia i bardzo stracilam na wadze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeszelka ,a mam dobry sernik ,moj domowy ,pycha z mlekiem z tubki karmelowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie przejsc po schodach ,to moj spacer :-) ,mam za malo ruchu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Chcialam podac owoce z bita smietana i lodami. Ladnie wygladaly. Ale cos moj komp nawala. Nie wstawia mi linkow. Slodycze sa dobre o ile czlowiek ma odpowiednio duzo ruchu. Bez tego szybko odkladaja sie gruba warstwa , najczesciej tam gdzie nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie?No jacha,że chcę:) Serniki to moje ulubione wypieki...no i jeszcze gotowany,ale taki,to tylko moja Babcia potrafi robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zaraz zbieram Idę do wanny apóźniej spać bo przed 5 muszę rano wstać i wyjazd do Wisły. Jutro mnie nie będzie calutki dzień w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Z wagi to i ja chce spasc. Zapuscilam sie troche i teraz nie moge tego zrzucic. Jak masz jakis wyprobowany sposob to podrzuc. Na razie zwiekszylam ilosc ruchu ale nie pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pozdrów tą Perłę Beskidów ode mnie:) Normalnie Ci "zazdraszczam"...też chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nisko kaloryczna to znaczy bez tluszczu czy bez slodyczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza,a może sekwencyjne bieganie?Tylko,żebyś nie przesadziła na początek...trochę biegu i trochę marszu.W necie możesz znaleźć gotowy plan dla początkujących,żeby sobie krzywdy nie zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie biegam. Jestem ze szkoly , ktora uwaza bieganie za niezdrowe. Maszeruje srednio 1-2 x w tygodniu 3,5 km z lekkim obciazeniem.Plywam 1-2 x i do tego 1 x cieply basen z cwiczeniami. Do tego sprzatam albo pracuje w ogrodzie . Ale nie zrzucilam brzucha a o to mi chodzilo. Bede musiala dolozyc jakies konkretne cwiczenia na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe juz zmykać bo czas leci , mam nadzieję że usne szybko bo z tym jest różnie , raz zasypiam od razy a najczęściej o 3 godzinie nad ranem. Zyczę Wam Wszystkim milutkiego wieczoru, spokojnej nocy, kolorowych snów a Jutrzejszy dzień żeby był dla Was owocnym i słonecznym👄 Do znów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Widać trzymaliście mocno kciuki(dzięki :) ) bo na moją jazde przestało padać, było sucho, byłam niezwykle skoncentrowana na jeździe i nie zrobiłam żadnej znaczącej skuchy. Dostałam kilka dobrych rad odnośnie egzaminu i życzenia powodzenia na egzaminie :) A co do pękniętego zderzaka to będzie go sklejał instruktor z którym byłam wczoraj i dziś zresztą też ;)ale nie wiem na jakiej zasadzie( nie wypytywałam) bo wszelkie szkody są ubezpieczone. Mnie na szczęście nie obciążono w żaden sposób. Instruktor na początku jazdy grzecznie powiedział by nie myśleć o wczorajszym dniu. o Dziewczyny ;) wały na Różance to taki trochę większy rzut beretem odemnie :) teraz wały się remontują i widać już nowe ciekawe rozwiązania terenów nabrzeża do celów rekreacyjnych. o Seszelka :) ziomalko moja ja tam kocham moje City i twierdze, że jest przecudne. W żadnym innym nie ma tego klimatu co w naszym. A sernik gotowany robiłam chyba trzy razy z przepisu koleżanki. Całkiem pyszny wychodził. Ale to trochę dawno było i zgubiłam przepis ale telefon do tej koleżanki jeszcze mam :) o Daa :) dzięki za troskę :) raz pod wozem raz na wozie, tego się staram trzymać podczas kłopotów ze sobą. o Jolci życzę przyjemnej podróży i pobytu w (na) Kubalonce :) o Zuzia :) na zbyt duży brzuszek najlepsze są ,,brzuszki,, zobacz w necie jak wygląda prawidłowe ich wykonywanie. Zresztą jest tych ćwiczeń na brzuszek multum więc coś wybierzesz sobie odpowiedniego. o Saam :)cieszę się, że sie na coś przydałam chociaż założe się, że to wiedziałeś :D wygodne do takich przewozów są przyczepki lekkie. Nie narażamy wówczas na zniszczenie wnętrza auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal 👄:-) Poszlam na spacer po schodach i wsiaklam :-) Cal ,o nastrojach pogadamy gdy bedziesz saama ,tzn .bez 'ucha',znow sie posmiejemy ,mam nadzieje :-) Napiszesz mi chyba o ktorej masz to wielkie wydarzenie ,hę? Znow bede sie bardziej denerwowac od Ciebie .Oczywiscie daj znac gdy bedziesz w tramwaju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×