Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ok. Daa :) egzamin mam o 10 rano w czwartek. Wiadomo, mam wielkiego ,,pietra,, bo jednak asem nie jestem. Zapomina mi się co nieco :( jutro będę jeszcze raz czytała książkę do jazdy, a konkretnie rozdział o egzaminie krok po kroku. Dam Ci znać w jednym i drugim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) wsiąkłaś do sąsiadów pewnie ;) ja zaraz wsiąkam do łóżka bo nie moge odespać ostatnio spędzonych dni a raczej nocy z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idzmy na spoczynek ,nie wieczny mam nadzieje :-) Dobrej nocy Cal 🖐️ Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Zdążę przed północą się pożegnać ale do łóżka raczej nie. Ale wierzę że przyjdzie taki czas że będę mógł chodzić spać z kurami .... niekoniecznie z kurami domowymi :p l Tymczasem dobrej ńocy życzę :) l kolorowych mięśniowych ...... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Żadnego święta nie zauważyłam. Obserwuję tylko dwa kalendarze więc pewnie Ferdzi lub Saam coś tam wynajdą :) Jak na razie u mnie słonecznie ale rzeźko. Dzisiaj zrobiłam sobie wcześniejszą pobudkę by iść wcześniej spać a tym samym bez problemu wyspana jutro wstać i zdać :) zrobie wszystko co w mojej mocy a reszta to jak w stopce :D Powiedziałam wczoraj M o stłuczce i usłyszałam ..,,a nie mówiłem, że powinnaś mnie posłuchać i pojechać na wakacje, odpocząć i dopiero się za to brać ..,, no i wyszłam na upartego osła :D ale może miał racje? o dzisiaj bardzo zdrowe śniadanko, wczoraj specjalnie kupiłam sobie ale zrobię z jogurtem a nie z mlekiem i trzeba obejrzeć trochę filmików z egzaminów, tylko takich zdanych a nie tych oblanych :D jeśli płatki nie zaspamują to poczęstuję :) o miłej środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie od kilku dni czy isc juz do fryzjerki ,czy moze jeszcze nie .Jakos nie mam szczescia do dobrego obciecia wosow odkad moja fryzjerka wyjechala do Niemiec.Faktem jest ,ze z tych moich rzadziutkich i cienkich wloskow nie da sie zbyt duzo wyczarowac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa powiedziałam bo się dowiedziałam, że nie ponoszę żadnych konsekwencji ;) spytałam żartem M czy nie zechciałby skleić tego zderzaka to powiedział, że może skleić ale w pysk instruktora :D Daa :) a te banany w musli Ci nie przeszkadzają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ,to jest reakcja na odpowiedz M :D Cal ,nie ,zupelnie ich nie czuje . Ojej ,mwia ,ze Kulczyk nie zyje ,zmarl w wyniku powiklan pooperacynych. Znow gubie litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, może sobie tymczasem nakręć na wałeczki póki fryzjerka nie wróci. Tak, trąbią o Kulczyku od rana, szkoda go bo to twórczy człowiek Zbudował największego,,penisa,, wrocławskiego Sky Tower. Miał jeszcze wiele ambitnych planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krece juz na waleczki :-),kiedys ,gdy mialam wiecej wlosow i robilam lekkie 'trwaly'to tak . Ide czyms sie zajac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l Wreszcie udało mi się przegonić robotę :classic_cool: znaczy tą najpilniejszą. Ta mniej pilna ciągle z przodu, czeka. Teraz mogę spokojnie zjeść śniadanie. Niestety w przeciwieństwie do koleżanek moje śniadanie nie jest z półki "zdrowa żywność". Ale przecież "śmieci" też ktoś musi zjadać :p Na deser pochrupię to co przyniosły koleżanki ;) l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim kalendarzu 29 lipca jest Światowy Dzień Tygrysa. A ponieważ tygrysy są na wyginięciu to trzeba o nie dbać. Kto wie co tygryski lubią najbardziej ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tygrysek a ściślej miękki rudy szlafroczek z tygryskiem na plecach też już na wyginięciu😭 ma już kilka dobrych lat i bardzo lubię się nim otulać. W sumie póki się nie rozleci to go nie opuszczę :P nawet nie chcę myśleć, że się rozstaniemy :( Saam :) co do pytania to znalazłam mniej kontrowersyjną odpowiedź :D a były dosadne :P http://demotywatory.pl//uploads/201306/1370430843_qf9rxb_600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim🖐️ Tak czasami wygląda mój wolny dzień,że "zapitalam" w pracy...fajnie co?A może jestem niezastąpiona?Muszę szefa zapytać,i mrugnąć okiem na podwyżkę,a jakże. Cal...zbiłaś mnie z pantałyku,bo byłam przekonana,że naszego "penisa"(słyszałam jeszcze inną,bardziej dosadną nazwę:) budował Czarnecki.A na marginesie,to musimy gdzieś bardzo blisko siebie mieszkać,może nawet mijałyśmy się kiedyś na ulicy.... Fajna dzisiaj pogoda,znośna nawet.A po weekendzie znowu afrykańskie upały...tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seszelka :) faktycznie, że masz racje, budował Czarnecki a architektem był Kulczyk ale Tower w Warszawie. Pomyrdały mi się biznesmeny:D A nie pisałaś wcześniej, że się byczysz do końca lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli będą afrykańskie upały to może będzie więcej murzynek. Do Afryki jechać aby spróbować z czekoladką to trochę za daleko :p poza tym tam niebezpiecznie, jakiś tygrys może skórę człowiekowi przetrzepać :D i l popołudniowe hej 🖐️ l czesc Seszelka 🌻 ja jeszcze siedzę w pracy choć osiem godzin już dawno temu odpracowałem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal :-) ,o to mi szlo :-) .Odebralas smsa? :-) .Co chwile dzis nie mam dostepu do internetu,cos grzebia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,i co Ty na to :-). Nie chce mi sie ,ale musze wyskoczyc na miasto ,moze portmonetke zostawie w domu ,co ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem że tygryski najbardziej lubią brykanie. Tylko nie bardzo wiem jak to zinterpretować ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal...no jestem właśnie na urlopie.Ale to była "gardłowa" sprawa.A szef...wiecie jak czasami z nimi jest... hehe.Mój wychodzi z założenia,że ja sobie lepiej poradzę niż on....połechtałam sobie ego,przy okazji:) Saam...może jesteś pracoholikiem?Czy ogony nadrabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Saam :) masz marzenia..z czekoladką :P no, no :D ale tak to jest z brykającymi tygryskami :D brykałby wszędzie... Ja w życiu bym się murzyna nie tknęła i zupełnie nie wiem dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×