Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

nie wiem co się dzieje , nadal nie widzę ostatniej strony, może jak przeleci na następną to się pokaże. będę więc klikać aż się zmieni stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przeszlo ,bo podgladam temat i godzine wpisu i sie zgadza ,wiec mozna pisac w ciemno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestesmy :D Dzien Dobry ,baaaaaaaaaardzo goracy ,a w moim miescie ponoc pada deszcz :-) Dzis juz jade do domu ,moj Ulan jeszcze nie wraca ,ale syn jutro nie pracuje i pojedziemy nad wieczorkiem .Syn chcialby ,abym wybrala sie z nim na zuzel :-) ,jeszcze mi tego brakuje :D Dobrego Dnia Mili 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre sobie :-),nie mozna przewijac stron .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,mozna przewinac strone wracajac np.do 1 strony a nie poprzedniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,juz nie maluj paznokci :D,pokaz sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he Daa :):D już wszystkie 20 pazurków wyschło i widzę, że tylko strona 271 jest zablokowana. o Cześć wszystkim :) o Ferdzi :) jeśli coś na poprzedniej zapodałaś do picia to oczyma wyobraźni wypijamy i dziękujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz Cie widze :-) Musze isc robic obiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Niestety nic nie zapodałam na wcześniejszej stronie, bo ogólnie nie widziałam wpisów i jakoś nie miałam zbyt dużej determinacji do przejechania na następną:( Niestety moje samopoczucie jest bardziej niż kiepskie😭 Nie dość, że fizycznie źle się czuję, to jeszcze psyche spadło mi całkowicie w dół😭 Wybaczcie zatem, że dziś raczej mnie nie będzie, może jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uda mi się dostać to .... DZIEŃ DOBRY! :) l cześć Danusiu 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Ferdzi 🌻 l ukłony Jolu 🌻 l Bieda bez samochodu, wielka bieda 😭 nogi mi odpadają bo musiałem szybkim spacerkiem przez pól miasta na dworzec autobusowy bieżyć. Mam Dzień bez Auta bo pojazd w na coroczny przegląd u mechanika musualem zostawić. Nieźle mnie to szarpnie bo trzeba rozrząd wymienić. Za to bez obaw i problemu mogę utrzymywać oddech chmielowy z okazji przypadającego na dzisiaj Dnia Piwa i Piwowara (oczywiście jeśli czegoś nie mylę] Nogi bolą mnie nie tylko od przemarszu. Biegam na okrągło po schodach bo zajmuję się dzisiaj panelami na podłodze. Nie chcę docinać w domu by nie kurzyc. A cięcia jest dużo, bardzo dużo. l Lecę kontynuować, życzę wszystkim miłego późnego popołudnia i wieczoru :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza kafeteria znów się buntuje czy tylko chętnych do pisania brakuje? A moze tak samo jak w przypadku moim nikt nie ma czasu na relacje o życiu swoim. Życiu na wskroś uczuciowym rzecz jasna aby filtrowania iskierka całkiem nie zgasła. Trudno będzie znaleźć sens w tych rymach wybaczcie, taki polot w późnych godzinach l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,podziwiam Cie :-),po pracowitym dniu masz jeszcze swiezy umysl :-) Zycze dobrej ,spokojne nocki ,do jutra ,miejmy nadzieje :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam w podskokach do reala bo jeszcze kąpiel nie była brana. Poduszki też z tęsknotą czekają czuję że mnie już wzywają l DOBRANOC :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sens w rymach taki że na kafe bajzel jakiś:( co do czasu prywatnego każdy mało ma takiego jest czas lata i pogody są w realu też przygody;) o Saam :) nie ma tego złego...jeszcze trochę i zapomniałbyś jak się chodzi:D o Nawet Daa kuknęła :D, ja niedawno przyszłam z pracy, trochę później bo musiałam jeszcze zakupić na dziale ogrodniczym pokaźną siekierkę. M ma urlop i będzie rąbał :D o dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym i ja rymowac , ale nie pracuje moja glowa , Pozna pora i juz czwartek , pojde spac dzisiaj bez majtek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już jutro czyli dzisiaj ;) Dzień dobry:) Ja żyję i póki co mam się w miarę dobrze czego i Wam życzę🌼 Jednak wciąż muszę walczyć z ,,leniem,, bo widząc jakie możliwości wakacyjne mnie omijają popadam w nostalgię :( Martwi mnie Ferdzi :( pewnie przedobrzyła z obowiązkami, opieka nad dzieckiem też potrafi dać w kość, wiem to doskonale. Człowiek by nieba uchylił brzdącom. Nie bez powodu dzieci można mieć w pewnym przedziale czasu :D Ferdzi :) mam nadzieję, że już lepiej się czujesz :) o Jolcia :) z wzajemnością, pewnie znów w drogę ruszyłaś o Daa :) w nocy całkiem fajnie Ci się zrymowało :D uśmiałam się :D o Dzisiaj Dzień Musztardy mamy, lubicie ? bo ja niespecjalnie mimo walorów pomocnych w trawieniu itd... o miłego czwartku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba coś zjeść, zwłaszcza, że naoglądałam się w necie kiełbasek z musztardą :D Mam tylko parówki drobiowe, na które niespecjalnie mam ochotę więc ugotuję jajka na półmiękko a zamiast musztardy będzie pomidorek. Wam zostawię tematycznie... http://us.123rf.com/450wm/tomonikon/tomonikon0812/tomonikon081200209/3982782-kransky-kie%C5%82basa-z-chlebem-i-musztard%C4%85.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l cześć Jolu 🌻 l hej Celinko 🌻 l Grilla z pewnością dzisiaj nie będzie więc z musztardą raczej nie poszaleję. Niezbędna i najlepiej smakuje z golonką ale na tą dzisiaj też szans nie ma. Będą dzisiaj robione kotlety mielone więc na podobiadek lub podwieczorek zmontuję sobie kanapkę z kotletem i musztardą. l Skończyłem wlaśnie kłaść pamelę na podlogę :classic_cool: ale została mi jeszcze skomplikowana ścianka nad schodami na której będę też panele. A potem zabawa z listwami. Zabawa bo pełno wygibasów i esów floresów. Ale to już raczej nie na dziś. l Mechanik ciągle milczy a ja bez auta. Nawet nie ma czym do sklepu podskoczyć. Rower mocno zakurzony, jeszcze w tym roku nie używany. l Sympatycznego dnia życzę filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Chcialam na wstepie napisac ,ze jestem dzisiaj 'do niczego',ale gdy przeczytalam ,ze Saam polozyl Pamele na podloge ,to sie usmiechnelam cala 'geba' :D.Wiecie ,ta moja wyobraznia :-) Jade do sklepu oczywiscie na ,male zakupy ,zmykam bo mnie syn pogania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie dostałam ochrzan:-o za to że urządzam gotowanie w taki upał. A będę tylko smażyła wątróbkę drobiową z cebulką bo ziemniaki są ugotowane od wczoraj. No nie można być za dobrym!!! o Saam :) no, no tak ciągle będziesz deptać pamele, zbereźniku :P dla mnie jako rodzaj męski panele to najbliżej mają do skojarzenia z wyrazem ,,pan/pen,, :D :P o Daa :) włączaj laptop bo jak pójdę do pracy to będzie musztarda po obiedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×