Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

:D ,ta,i ja z Olivierem dyskutowalam np. o kremach do twarzy :-)Zupelnie inny styl wyslawiania sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daa sraaa cip cip cip kociaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy na podwórku więc w wolnej chwilce kukam co tu u Was ;) Ja nie myślę, że Magda to Olivier ale fakt zniknęli prawie razem :P co może być też zbiegiem okoliczności. Seszelka też zamilkła z niewyjaśnionych powodów😭 jadę do Żabki na lody a raczej po lody, przepyszne łaciate na patyku...jak szaleć to szaleć :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaka u Was byl dzisiaj pogoda? Bo u mnie bardzo duszno było i ciepło lecz niebio caly dziń zachmurzone jest a boję się że jutro to będzie lalo u mnie a ja nie lubię deszczu jak gdzieś jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jak Was tak czytam to az sama poszlam sprawdzic czy nie mam czegos w zamrazarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jolka ile masz wcielen i zmyslonych historyjek ?;)jeszcze tylko tu ci wierza, ojj naiwni hihi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dziewczyny - ktora jest dobra z netu ? Zalozylam kiedys topik. Byla tam piosenka z ukrainskiego konkursu X factor "Kocham Cie do lez" Chcialam tego posluchac a nie moge znalezc. Pomoze ktoras ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dawna - na kazdym chyba topie pojawiaja sie pomarancze i troluja. A zmyslonych historii jest na kafe cala masa. Nie przejmuj sie. Masz ochote pisac to pisz. Tu jest i tak wzglednie spokojnie w porownaniu do innych topikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie. To byl konkurs piosenki na Ukrainie. Ja to wstawilam na kafe i dodalam wiersz. Nie moge teraz znalezc tego topiku. Mam nadzieje , ze chociaz tego topiku nikt mi nie skasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To ten. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Mi tez sie bardzo podoba. I uwazam , ze akurat to wykonanie jest duzo lepsze niz prawdziwego autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Bardzo ladna ale smutna. Troche dobijajaca. Ale ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlumaczenie jej: x Tak przywykłam żyć tutaj jedynie Tobą... Witać świt i słyszeć, jak budzisz się nie ze mną... I zaczęłam tak lekko oddychać w otwartym oknie... I powtarzać jej tylko jedno: Czy wiesz, że? Pośród nocy szła drogą boso nie szczędząc nóg. Jego serce jest teraz w twoich rękach. Nie zgub go i nie złam Żeby nie nieść pośród nocy popiołu miłości w rękach, pukania krwi w nogach Jego puls jest teraz w twoich oczach nie zgub go i nie złam. I w styczniu niech szary deszcz uderzy w jego okno. Niech nie mnie przytula, ale wciąż pamięta. Niech czasem moje imię wypowie głośno. I niech milczy o tym, że wszystko pamięta. A za oknem płonie oślepiający, przeklęty deszcz. Mój słodki chłopcze, wybacz mi to drżenie. I jeszcze przez łzy wyszeptała ciche pożegnanie. Nie zapomnij Nie zapomnij Czy wiesz, że? Pośród nocy szła drogą boso nie szczędząc nóg. Jego serce jest teraz w twoich rękach. Nie zgub go i nie złam Żeby nie nieść pośród nocy popiołu miłości w rękach, pukania krwi w nogach Jego puls jest teraz w twoich oczach. Nie zgub go i nie złam. Czy wiesz, że? Pośród nocy szła drogą boso nie szczędząc nóg. Jego serce jest teraz w twoich rękach. Nie zgub go i nie złam, Żeby nie nieść pośród nocy popiołu miłości w rękach, pukania krwi w nogach Jego puls jest teraz w twoich oczach nie zgub go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jak znajde to Ci wkleje inna moja faworyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×