Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Cal ,pewnie jestes juz w pracy .Bylam z synem na zakupach ,a potem robilam obiad i teraz zostalam saama 😭.Syn zamiejscowy pojechal ,miejscowy wpadl na obiad i tez pojechal ale przyjedzie na noc ,bo jak wiadomo sama nie moge zostac ,bo 'ja sie boje saama spac nie wiem dlaczego ',jak w zacytowanej piosence :-) Ciekawa jestem jak sie ma ta biedna Pamela polozona na podloge :D Ferdzi Droga 👄 Jolu ,ten upal wszystkim dokucza ,chociaz pewna pani w sklepie mowila ,ze jej ok. 80 letnia mama siedzi od 7 rano na dworze i ma na sobie 3 swetry i jeszcze jej zimno . He,he ,obok tesciow mieszkal starszy pan ktory latem chodzil w grubej kufajce ,na nogach mial gumofilce i na dworze moczyl nogi w goracej wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze przerzuce strone i ide polozyc sie na boku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolega od 502 bad gatełej pilnie proszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danusiu 🌻 pamela ma się dobrże. Ale tak do końca to nie jestem z niej zadowolony bo jest płaska. Mogłaby mieć na środku głębokie rowki, lepiej by wtedy wyglądała. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końca remontu jeszcze niestety daleko. Trzeba położyć listwy, zrobić i zamontować balustradę. Poręcz na ścianie jeszcze nie wiadomo w jakiej formie ma być, być może kafelki ją zastąpią czyli rodzaj lamperii. Oświetlenie trzeba dopieścić. Szafki jeszcze u stolarza, trzeba będzie je zamontować , wieszak też. I jeszcze jakieś drobne poprawki malarskie na ścianach. Na koniec trzeba pomalować schody i poręcz zewnętrzną. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c/windows/system32/502Bad Gateway/wykonaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,dlaczego wybrales plaska Pamele ? :D .Jesli juz to w/g Ciebie ile ta Pamela powinna miec rowkow ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tez jak kafelki lub lamperia moga zastapic porecz ? Ja juz nie dalabym rady wejsc po takich schodach ,naprawde 😭,chyba ,ze pod reke z Ulanem ,w ostatecznosci z kimkolwiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Hej prosto z pracy właśnie wcinam na siłe kanapki i banana by po pracy nie mieć wilczego apetytu :) Daa:) dlaczego na M mówisz Ułan ? czyżby to miało co§ wspólnego z okienkiem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal :-) ,nie ,nie ma nic wspolnego z okienkiem .Ot tak sobie go nazwalam ,troche pasuje do nazwiska ,teraz tak skojarzylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzac przed chwila w kuchni przy stole ,pod oknem ,slyszalam rozmowe kilku osob na podworku u sasiadow :-).Praktycznie nic nie zrozumialam ,tak oto kwakali 'szwagier kwa,a co ty myslisz kwa .....,na wsi kwa itd . kwa ,kwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,wczoraj w drodze powrotnej z Bydgoszczy do domu pisalam do Ciebie ,ale zapomnialam wyslac :-) Pisalam ,ze odkrylam bajeczne lody w tym miescie ,nie bede pisala jakie i gdzie bo zrobilabym reklame i wszyscy by sie na nie rzucili ,a kiedys pojade z Ulanem na te lody i kawe tam .Nawet syn nie wiedzial ,ze wlasnie 'tam'sa tak bajeczne lody i chodzil do 'Sowy' Jedlismy je w Parku przy Fontannie Potop siedzac na laweczce ponizej widocznej :-) https://www.youtube.com/watch?v=JQ2hzPf0mf4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Filtrujacych. Kafe naprawiono. Co za niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
dobry wieczór :) l Ja właśnie odtrąbiłem fajrant. Na dzisiaj koniec wszystkich robót. Najpierw trzeba poszukać czegoś na kolację a potem kilkadziesiąt litrów wody i nastawić program namaczanie. Może uda sie sprać zmęczenie i przeciążenie starych kości :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już odtrąbiłam fajrant :) Daa:)ładna ta fontanna, te rzeźby i tyle rybek pływa. Saam :) oj tam, nie jesteś jeszcze stary i jaki jary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Nie wiem czy nie będzie to musztarda po obiedzie ale może jednak ktoś jeszcze nie śpi i usłyszy moje ... DOBRANOC ! :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usłyszałam, krzyknąłeś Saam dużymi literami :D Daa, chyba już zamknęłaś ustrojstwo? Zatem spokojnej nocy i relaksującego snu wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani zatęskniłam za Wami a najbardziej za wolnością. Czuję się niewolnicą upałów😭 żonkila😭 i ogólnie okresu wakacji😭 Ostatnio szwankowało mi zdrowie i musiałam leżakować, co do końca zepsuło mi moją już kruchą ostatnio psyche:( Dziś jest trochę lepiej, ale na samą myśl o tym co dziś pokażą termometry dostaję gęsiej skórki😭 Mała już wczoraj późnym popołudniem pojechała do domku a ja zaraz wzięłam się za porządek w swoim pokoju, bo wyglądał jakby przeszedł przez niego armagedon:O Teraz mam już czyściutko, dodatkowe sprzęty, wniesione na czas pobytu małej, zostały wyniesione i jest tak jak lubię, czysto i przestrzennie :D Poczytałam Was i widzę że trochę mnie ominęło. Było wierszowanie całej trójki (brawo dla wszystkich, szczególnie dla Daa za rym do słowa czwartek:D) Daa, była w Bydgoszczy, pomyślałam że to kolejne miasto w którym jeszcze nie byłam. Szkoda, bo po obejrzeniu linków od Daa, widać że byłoby tam co oglądać. Calinessa, już pracuje pełną parą , na dokładkę kupuje siekierki ??? Kurcze, czy to nie facet powinien sobie siekierę sprawić ??? chyba nie koniecznie łapkami kobiety. Czytam też że strasznie troskliwy żonkil Calinessy, nie pozwala nawet wątróbki usmażyć :D a siekierę powala taszczyć przez pół miasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, cieszę się że teraz masz czas by wypieścić już ten korytarz. Tylko się nie zaharuj od świtu do nocy, rób sobie przerwy, bo nam padniesz przy tej pracy. Nie wiem, jaka temperatura u Ciebie, ale jeśli taka jak u mnie to pracować można tylko bardzo wcześnie rano, albo późnym wieczorem, więc sjesta konieczna, by serduszko dobrze pracowało a kościom też należy się odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola pewnie też dziś pojedzie do synia, ale tam to na bank wysokie temperatury, aż współczuję tego pokonywania trasy w taki upał. Szczęśliwej drogi Jolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejna kartka z kalendarza mamy dziś 7 sierpnia Imieniny obchodzą: Dorota, Kajetan oraz Agatangel, Albert, Andromeda, Dobiemiar, Donat, Doryda, Edmund, Edmunda, Jagna, Klaudia, Konrad, Konrada, Licynia, Licyniusz, Sykstus, Wincenty Przysłowie: „Święty Kajetanie, strzeż od deszczu sprzątanie” Mamy dziś piękny temat do świętowania, zapewne Saam będzie zadowolony że dziś właśnie może to święto celebrować bez wyrzutów sumienia Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×