Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dla tych co za pifffkiem nie przepadają a może nie o tej porze na nie reflektują podaję kawusię ; http://www.2drink.pl/wp-content/uploads/2012/01/zimowa-latte-z-imbirem-i-miodem.jpg Ups, ta wyżej, jest rozgrzewająca , więc teraz letnią zapodam http://i.imgur.com/lQpEE.jpg I zielona herbatka http://i.agdmaniak.pl/agdmaniak/2014/11/Fotolia_53071624_Subscription_Monthly_XXL-medium.jpg I jeszcze lody dla ochłody http://i.wp.pl/a/f/kuchnia/58011808/-EDYSK_2-galerie_nowe-lody-87671161.jpg Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzienDobry 🖐️ Jestes Ferdzi ,jak dobrze 👄 Jestem okrutie zmeczona ,nie zmruzylam oka cala noc ,syn tez nie mogl spac .Ja przy takiej temperaturze po prostu nie zyje ,dusze sie ,doslownie .Wstalam juz po 5 :00 ,nie dlatego ,ze mi sie chcialo ,ale syn juz sie krecil po mieszkaniu bo jechal na 6;00 do pracy . Dzis wraca moj Ulan :-) ,jeszcze nie skonczyli roboty u brata ,ale wspolwlasciciel musi byc dzis w domu ,wiec wracaja i pojada jeszcze raz po niedzieli .Gdy pojada ja znow wybiore sie do Bydgoszczy na te wspaniale lody .Nigdy nie przepadalam za lodami ,ale te odkryte :-) sa wspaniale ,cudo :D Pozwiedzam jeszcze wiecej ciekawych miejsc w Bydgoszczy,oby tylko samopoczucie pozwolilo ,choc podtrzymywane 'sztucznie ':-( Zycze Wam Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa, miło Cię widzieć tak wcześnie na topiku współczuję z powodu nieprzespanej nocy, wiadomo upał wszystkim daje się we znaki. Fajnie że żonkil wraca, nie będziesz się czuła samotna, może przyt nim łatwiej będzie zasnąć. Nie wiem jak w Twoim mieście ale w moim przez najbliższe 2 tygodnie przewidywana jest temp w granicach 38 stopni😭 ja chyba już tego nie przeżyję 😭 W dzień w mieszkaniu mam około 30 st a nocą niewiele chłodniej. Dobrze że wentylator zasuwa, bo chyba musiałabym zamieszkać w wannie z zimną wodą :( Miałam dziś w planie wizytę u dentysty i zakupy, ale odechciało mi się wszystkiego, zostaję w domu. Żonkila wysłałam samego, po chleb i jaja a reszta zakupów poczeka na jutro, pojadę o 6 rano, może wtedy będzie znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autobus niebieski, przez powiatu mego drogi gna mija pola,lasy, domy, a w nim siedzę sobie ja :classic_cool: l dzień dobry! :) cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l Witam w drodze po auto. Trochę już się stęskniłem za moimi czterema kołami. Na dodatek ta rozłąka odbije się mocno na mojej kieszeni. Ale nie było wyjścia, trzeba było mały remont zrobić. l Dziękuje za napitki, upał już daje się we znaki. l udanego dnia wszystkim :) l p.s. ale trzęsie w tych autobusach :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)Ferdzi ,bateria nie padla ,ale pieniadze na karcie sie skonczyly ,cale 26 zl 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saam ,spiewajaco wchodzisz wnowy dzien i tak trzymaj :classic_cool: Trzeba troche wziac sie za robote bo moj Ulan wroci i powie 'a cos ulanowo robila ' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,wlasciwie koro mamy tel. stacjonarny ,to moge to wykorzystac ,wiesz o co chodzi :-),bedzie taniej bo w pakiecie .Oczywiscie jesli sie zgodzisz . 'skoro'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Daa, strasznie droga była ta rozmowa :( przykro mi, myślałam że masz wolne minuty, skoro dzwonisz. Widzisz lepiej było użyć domowego... Saam, cieszę się razem z Tobą że już odbierasz autko. Też mam w głowie, że muszę rozrząd wymienić. Ciekawa jestem ile u Ciebie kosztuje taka przyjemność. Mnie znajomy mechanik powiedział 4 stówki, ale jeszcze podobno mam czas na wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi nic to ,moge sobie sprawiac chocby takie przyjemnosci :-) Pewnie zanudzilam Cie tymi moimi chaotycznymi wywodami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze powiem ,ze mam taniutkie rozmowy ,ale do Plusa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory musiałam odskoczyć, by schować jaja do lodówki, a jak wejdę do kuchni to zawsze coś jest do zrobienia. Wczoraj gotowałam bigos, przez noc się studził, teraz spakowałam do pudełek i do zamrażarki. Muszę jeszcze przenieść pranie na balkon, bo od wczoraj rozwieszone na suszarce i jeszcze wilgotne, na balkonie wyschnie szybciutko. Daa, nie, nie znudziłaś mnie, było mi miło z Tobą rozmawiać i dziękuję Ci za nią👄 Rozjaśniłaś mi trochę w głowie:) Tyle że teraz nie mogę się zrewanżować rozmową, bo nie wiem ile jeszcze mi zostało minut na koncie, a okres rozliczeniowy mam do 8 czyli 9 tego będę miała znów 400 minut:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak nie chce mi sie brac za odkurzanie ,a chce to jrdnak zrobic i czekam na przyplyw weny :-) Ferdzi ,tyle minut ma moj Ulan :-) i gdy przyjedzie to pomoge mu je wykorzystac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wreszcie naprawili Kafeterię :) x Daa co do starszych osób że im jest imno w taką pogodę , to jest bardzo często spotykane, maja po prostu slabsz krążenie krwi. Moi rodzice tez się cieplej ubieraja niże kiedyś Ja padam , nie mam siły na nic i pocę się mocno w taki upał po prostu nie daję rady, nawet do sklepu mi się nie chce iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie :) o Ja już zrobiłam wielkie odkurzanie. Przyszły bowiem zamówione w necie worki do mojego odkurzacza. Bardziej sie opłaca bo za 10 worków z mikrofibi z przysyłką dałam na allegro 25 zł a w sklepie za 4-5 sztuk płacę 30 zł. o Ferdzi :) na temat relacji mojego M ze mną była by niezła książka :D przyznaję jednak, że wraz upływem czasu robi się coraz normalniej i żeby tradycja nie zaginęła ja zaczynam zaskakujace go hardcory :D o teraz mam mniej czasu na pisanie bo jak wspominałam M ma urlop a że upał afrykański to siedzimy razem w domu:P 2 wentylatory pracują pełna parą.... o dużo chłodnego cienia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu :) no szkoda, że nie zamówiłaś o nr większe :( ja moje kupiłam Daichmanie, żałuję że nie było też czarnych bo były by do pracy idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniknęło edytowanie? a chciałam dodać literkę ,,w,, przed Daichmanem :D już jest ! przed chwilą było tylko ,,zgłoś,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wskakuję na trochę na kaffe, by mieć alibi że jestem zajęta:D Nie lubię nic nie robić, dręczą mnie wyrzuty sumienia, tak je we mnie zakorzeniono od dziecka:O Żeby nie było że tylko siedzę i nic nie robię, to uporządkowałam zapasy w słoikach. Wyrzuciłam chyba więcej niż dwadzieścia słoików z mizerią, która miała już chyba ze trzy lata. Tz wyrzucałam to co było w słoikach, :D a słoiki pomyłam, przydadzą się na inne sałatki o ile zrobi się chłodniej i będę miała siły cokolwiek robić ..:( Calinessa, nie wiedziałam że takie drogie worki do odkurzacza. Czy to znaczy że jeśli są z mikrofibry, to są wielokrotnego użytku ? Pytałaś kiedyś, o krzewy, drzewka a ja zapomniałam odpisać. Jeśli chodzi o krzewy, to kupowałam już przez allegro tuje, wszystkie się przyjęły i rosną pięknie. Kupiłam też borówkę amerykańską. Tu niestety trochę poległam. Tz wszystkie się przyjęły, ale zła pielęgnacja, koszenie bez zastanowienia, spowodowały że z 8 sztuk mam tylko 3:O Kupiłam też pęcherznice, niby małe okazy, ale wszystkie się przyjęły bez problemu. Nie kupowałam drzewek owocowych. Te zawsze kupowałam w sklepach ogrodniczych. Tak myślę, a co Ci szkodzi opisać swoje życie w książce ? Pewnie byłaby bardzo ciekawa. Ja się już przymierzam do tego od jakiegoś czasu, ale potrzebuję porządnego bodźca, wtedy pewnie zacznę pisać. Jolu, no widzisz, szkoda butków. Moje koleżanki mają taki sposób na kupowanie butków w necie; Idą do sklepu, przymierzają, wybierają, jak są dobre , przychodzą do domu, szukają butów tego producenta na jego stronie i tam zakupują. Mają wtedy pewność że to co zamawiają powinno być dobre bo mierzone a jest dużo taniej niż w sklepie. Może wypróbuj ten sposób. Myślałam że dziś też pojechałaś do synia, ale dobrze że nie, bo przecież na słońcu można się ugotować :( Daa, sprawdziłam minuty, okazało się że mam ich jeszcze sporo, więc może tyrknę do Ciebie wieczorkiem, o ile zechcesz a może w innej porze, tylko napisz kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi w poniedzialek jadę do syna, bo dzisiaj nie wytrzymalabym w tą spiekotę . Źle od trzech dni się czuję w ogóle, nawet jeść mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę podać żonkilowi obiad, dziś barszczyk, (gotowany wczoraj) ziemniaczki i jajko, myślę że mu wystarczy, a jak mało to jeszcze coś wymyślę, może naleśniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, uwierz mi, czuję się podobnie, a może jeszcze gorzej. Pod chłodny prysznic wchodzę kilka razy w ciągu dnia, jak tylko poczuję że za chwilę zemdleję 😭 dlatego też nie wychodzę z domu:( Niestety, nie mogę Cię pocieszyć że w poniedziałek będzie lepiej, wciąż w naszym rejonie zapowiadają tropiki😭 Calinessa, a ja się jakoś boje kupować takich butków, tz obawiam się że by mi klapały z tyłu :O Jak się zdecydowałam na podobne, to z obawy że mi będę spadać wzięłam trochę mniejsze i co ? piją mnie w palce i też nie mogę w nich chodzić :O eh, najlepiej mi się chodzi w sandałach trekingowych, albo adidasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×